ساوالان خبر: منتخب اعضای شورا اظهارکرد: از اعضای شورای شهر و نماینده مردم مشگین شهر در مجلس به دلیل اعتماد و انتخاب وی به شهرداری مشگین شهر قدردانی کرد و ابراز اطمینان کرد که در عمل پاسخگوی اعتماد آنها خواهد شد.

مهندس آذرمی گفت: برنامه های خود را به اعضای محترم شورای شهر مشگین شهر ارائه خواهم دادم و پس از بررسی و مشورت این عزیزان افتخار بزرگی نصیب من شد که با خدمت در عرصه شهرداری و مردم  مشگین شهر باشم.

اکبر آذرمی

شهردار منتخب مشگین شهر با اشاره به اینکه در مشگین شهر مدیریت را از داخل شهرداری باید آغاز کرد؛ گفت:  شهردار موفق باید میدانی کار کند  و تسلط به کار داشته باشد.

آذرمی در مورد کارهای فرهنگی نیز گفت:  یکی از وظایف شهرداری فرهنگ سازی است اما به دلیل دخالت بیشتر در امور عمرانی بخش فرهنگی نادیده گرفته می شود. البته در شهرهای بزرگ مثل تهران تلاش شهرداری ها در امور فرهنگی بیشتر است، که در شهرهای کوچک بستگی به میزان امکانات دارد.

آذرمی در پاسخ به اینکه شهرداری مشگین شهر چقدر بدهی دارد؛ گفت: فعلا از آمار دقیق این بدهی اطلاع دقیقی ندارم و براین عقیده هستم که نباید با چالشی کردن این موضوعات از کار و خدمت به مردم عقب بمانیم.

 

اکبر آذرمی

شهردار مشگین شهر با اشاره به اینکه نداشتن برنامه بزرگترین مشکل است به خبرنگارساوالان خبر؛ گفت: سه برنامه کوتاه مدت میان مدت و بلند مدت را در دستور کار داریم که در بحث برنامه کوتاه مدت بررسی مشکل جایگاههای سوخت(CNG)،  توجه به مبلمان شهری و زیباسازی؛ آسفالت و لکه گیری خبایانها  و فضای سبز با توجه به ورود مسافران نوروزی در اولویت اول خواهد بود.

شهردار منتخب شورا در حوزه عمرانی نیز گفت: مهمترین اولویت کاری ام در شهر مشگین شهر تلاش برای جذب سرمایه گذار و افزایش مشارکت های مردمی و نیز تغییر چهره شهر خواهد بود.
وی افزود: با توجه به ظرفیت کاری بالای شورای شهر و نیز اراده عمومی مسئولان شهرستان فضای مناسبی برای ورود سرمایه گذاران به حوزه عمران شهری وجود دارد.

این عضو نظام مهندسی در ادامه گفت: با تمام توان در جهت بسترسازی و اجرای پروژه های عمرانی در حد و شان مردم مشگین شهر خواهد کوشید.

مهندس آذرمی با اشاره به اینکه بنده آدم تبلیغاتی نیستم به ساوالان خبر گفت: اگر در هر کار خدا را در نظر بگیریم و بر او توکل کنیم موفق خواهیم بود.

وی گفت : من فرد اجرایی  هستم  چرا که 18 سال سابقه اجرایی دارم و پروژه های زیادی را نیز تا کنون به پایان رساندم . پس معتقدم اگر رضایت مردم را جلب کردیم رضایت خداوند را هم جلب خواهیم کرد.

شهردار مشگین شهر در پایان از تمامی دوستان و آشنایان خواست تا از آوردن دسته گل؛ نصب پلاکارد و سفارش آگهی تبریک در نشریات پرهیز کنند چرا که این مسئولیتی است که باید به نحو احسن باید انجام دهیم.

اکبر آذرمی

به گزارش ساوالان خبر؛ اکبر آذرمی  دارای کارشناسی ارشدعمران با گرایش راه و ترابری از دانشگاه تربیت مدرس تهران می باشد وی عضو سازمان نظام مهندسی استان اردبیل(پایه یک  نظارت و دارای پراونه محاسبات؛ پروانه ترافیک ) ؛ مدیر عامل و رئیس هئیت مدیره شرکت کاروان ساخت مشگین شهر می باشد.

آذرمی تا کنون مجری ۵۵ پروژه بزرگ به صورت قرار دادی با وزارت های مختلف است که از جمله آنها می توان به نیروگاه زمین گرمایی مشگین شهر است.

وی از کارشناسان رسمی دادگستری استان اردبیل بوده و در دانشگاههای مختلف در دروس مربوط به عمران در حال تدرس است.

در کارنامه اکبر آذرمی معاونت عمرانی مرکز استان لرستان به مدت ۳ سال نیز مدیر و مشاوره وزات راه و  ترابری دیده می شود.