نانساوالان خبر: مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل از ایجاد ایستگاه های توزیع نان بسته بندی به مسافران نوروزی در مرکز استان خبر داد.

عباس کریمی در جلسه ساماندهی نانوایی های اردبیل طی تعطیلات نوروزی افزود: برای رفاه حال مسافران و سهولت دسترسی به نان، چهار ایستگاه توزیع نان های بسته بندی در اردبیل ایجاد خواهد شد.

به گفته وی این ایستگاه ها در ورودی های مرکز استان و نقاط پرتردد از جمله ميدان بسيج، ميدان ايثار، مقدس اردبيلي و ميدان وحدت ایجاد و در صورت نیاز این تعداد افزایش خواهد یافت.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان تاکید کرد که با نظارت های ویژه به کیفیت بالای پخت و نیز ماندگاری نان های توزیع شده توجه ویژه ای خواهد شد.

وی با بیان اینکه علاوه بر این 50 واحد نانوایی اردبیل نیز در این ایام به صورت کشیک به پخت نان مشغول خواهند بود، تاکید کرد: این واحدهای نانوایی در ساعات تعیین شده با پخت نان به شهروندان اردبیلی و نیز مسافران خدمات ارائه می کنند.

کریمی با اشاره به قرار داشتن اکثر این نانوایی های فعال در ورودی های شهر با دسترسی آسان یادآور شد: تلاش می شود با ایجاد فضای رقابتی کیفیت نان های عرضه شده افزایش تا رضایت مسافران و شهروندان جلب شود.

وی همچنین از توزیع آرد به میزان کافی در بین نانوایان کشیک و نیز نظارت و بازرسی این واحدها تا پایان تعطیلات خبر داد.

 

 

انتهای خبر/مهر