رسول فانیساوالان خبر: فانی رئیس شورای اسلامی شهر با اظهار اینکه علی رغم وجود بدهی های کلان شهرداری و حداقل تخصیص بودجه دولتی در سالهای قبل ، شورای شهر و شهرداری مشگین شهر با عزم جدی وارد عرصه زیباسازی ، آسفالت و لکه گیری معابر ، احیای فضای سبز گردیده است یادآورشد هدف کلی شورا و شهرداری خدمت صادقانه به ملت شریف و شهروندان فهیم مشگین شهر است .

وی افزود: با وجود بارشهای اخیر برف و شرایط نامناسب جوی شهرستان و فرسودگی و خرابی دستگاههای برفروبی و راهسازی ، خوشبختانه برف روبی معابر شهری با تمام توان و تلاش جمعی پرسنل خدوم شهرداری  انجام گردید و این مهم حتی نسبت به سالهای قبل زودتر از موعد مقرر میسر گردید تا شهروندان در ایام عید مشکلی از این حیث نداشته باشند .

فانی در ادامه به روند توسعه فضای سبز اشاره و تصریح کرد :  از روزهای نخست امسال توسعه فضاهای سبز گردشگری با شروع پروژه کمربندسبز در بلوار جانبازان حدفاصل پمپ بنزین نعمانی تا میدان نماز کلید خورد ودرصدد هستیم میزان سرانه فضای سبز را افزایش دهیم.

وی در ادامه به احداث ایستگاه دوم آتش نشانی اشاره کرد و گفت : با توجه به نیاز ضروری شهرستان و مناطق شمالی شهر در مواقع بحرانی بزودی دومین ایستگاه آتشنشانی و خدمات ایمنی در میدان نماز احداث خواهد شد .

فانی در پایان به تشریح  اهم برنامه های در دست اجرای سال  ۹۳ اشاره و بیان داشت : شورای شهر و شهرداری در اولین سال چهارمین دوره ی شورای اسلامی برنامه های مدونی جهت ساماندهی نیروی انسانی ، تأمین و به روزسانی سیستم های لجستیکی و سنگین ، اتمام پروژه های نیمه کاره و طرح های جدید دارد که در آینده نزدیک به اطلاع همشهریان عزیز خواهد رسید .

منبع : روابط عمومی شهرداری