اینترنتساوالان خبر: فرماندار شهرستان کوثر گفت: هم اکنون هیچ مشکل و اختلالی در اینترنت کوثر و سامانه رفاهی و ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه نقدی وجود نداشته و ثبت نام به شکل مطلوب در شهرستان کوثر جریان دارد.

علیرضا علیپور در حاشیه بازدید از مراکز ثبت نام دریافت یارانه نقدی اظهار کرد: مشکل و اختلال در سایت رفاهی حل شده و امروز با ارائه خدماتی ویژه و بدون وجود هیچ مشکلی همشهریان کوثری را در ارائه هر گونه خدماتی یاری می کند.

فرماندار کوثر بیان کرد: ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه های نقدی در روز اول، دوم و سوم با ترتیب و برنامه ریزی خاصی در دفاتر پیشخوان دولت، پست بانک ها و دیکر مراکز ثبت نام یارانه های نقدی به شکل مطلوب انجام شده و ادامه دارد.

وی با تشریح تاثیر مثبت انصراف یارانه های نقدی توسط مسئولان و مردم بر اقتصاد و فرهنگ کشورمان تصریح کرد: انصراف از دریافت یارانه نقدی توسط افرادی که نیازی به دریافت آن ندارند، حمایت از نیازمندان و قشر آسیب پذیر جامعه است.

علیپور گفت: با انصراف از دریافت یارانه های نقدی، دولت را در حمایت از اقشار ضعیف و  آسیب پذیر یاری کنیم و با محقق ساختن شعار سال و حمایت از فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی جامعه ای عاری از هر گونه ضعف و تحریم اقتصادی داشته و با همکاری مردم گامی موثر در راستای توسعه و رشد و آبادانی کشورمان برداریم.

وی خاطر‌نشان کرد: دولت در نظر دارد برخی از نارسایی‌ها و مشکلات در حوزه درمان، هزینه‌های بالای بستری و تامین داروهای گران قیمت برای بیماران خاص و برخی بیماران دیگر را حل و فصل کرده و با همکاری مردم و مسئولان هدفمندسازی یارانه را به صورت بهتر و موثر مدیریت کند.

فرماندار شهرستان کوثر بیان کرد: انصراف از یارانه به طور قطع بر اقتصاد و فرهنگ ایران اسلامی تاثیر مثبت و حائز اهمیتی را می گذارد که همت همگانی را می طلبد.

 

انتهای پیام/ تسنيم