پیاده رویساوالان خبر: مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: همایش بزرگ پیاده‌روی با خانواده در اردبیل به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) روز 26 اردیبهشت ماه در محل دور دریاچه شورابیل اردبیل برگزار می‌شود.

احد پازاج اظهار داشت: این همایش با جوایز بزرگ و ارزنده و با همکاری فدراسیون ورزش‌های همگانی، استانداری اردبیل، مشارکت دستگاه‌های اجرایی و هیئت‌های ورزشی استان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان در راستای نهادینه کردن ورزش همگانی، ترغیب خانواده‌ها برای شرکت در برنامه‌های عمومی ورزشی و تضمین سلامت عمومی این همایش را برگزار می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: ایجاد شور و نشاط با استفاده از ورزش در بین مردم از دغدغه‌های رهبر، دولت و ملت است که مقام معظم رهبری نیز نسبت به گسترش ورزش همگانی تأکید داشته‌اند لذا اداره کل ورزش و جوانان نیز برگزاری همایش‌های پیاده‌روی را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

پازاج اضافه کرد: علاوه بر آن هیئت ورزش‌های همگانی استان همواره همایش‌های متعدد پیاده‌روی در مناسبت‌های ویژه برگزار می‌کند که در سال‌جاری نیز دو همایش پیاده‌روی در 29 فروردین ماه به مناسبت سی و پنجمین سالگرد تأسیس بنیاد مسکن و نیز پنجم اردیبهشت به مناسبت هفته سلامت برگزار می‌کند.

این مسئول بیان کرد: این همایش‌ها با همکاری بنیاد مسکن استان و دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار می‌شود.

 

انتهای خبر/فارس