شمشیربازیساوالان خبر: با پایان مسابقات قهرمانی نوجوانان استان اردبیل، شمشیربازان شهرستانی استان اردبیل مدال‌ها را با خود بردند.

در پایان مسابقات شمشیربازی نوجوانان استان اردبیل که عصر امروز برگزار شد، همراه با درخشش فلوریست‌های شهرستانی، مسابقات قهرمانی نوجوانان استان اردبیل جلوه‌ای دیگر یافت.

مسابقات شمشیربازی قهرمانی نوجوانان استان با حضور 25 فلوریست از شهرستان‌های استان از صبح روز جمعه 29 فروردین ماه و به مناسبت گرامیداشت روز مادر در محل سالن آکادمی شمشیربازی استان در مجموعه ورزشی تختی اردبیل آغاز شد و پس از برگزاری 78 دیدار انفرادی، نفرات برتر معرفی شدند.

در این رقابت‌ها که با درخشش شمشیربازان شهرستانی همراه بود، نیما خان‌کیشی از اردبیل و حسن نظرپور از گرمی با شکست حریفان خود راهی بازی نهایی شدند که در این دیدار نظرپور با کسب برتری 10 بر شش به مقام قهرمانی و مدال طلا دست یافت، خان‌کیشی نقره گرفت و میلاد هدایت و رضا سالک هر دو از نیر مشترکاً سوم شدند و گردن‌آویز برنز دریافت کردند.

حضور نونهالان و نوجوانان علاقمند و پرشور شمشیربازی در سالن آکادمی با اینکه شور و نشاط خاصی به سالن مسابقات داده بود، نوید آینده‌ای درخشان و پرامید برای شمشیربازی استان داشت.

مسابقات فلوره نوجوانان دختر استان به همین مناسبت جمعه هفته آینده پنجم اردیبهشت ماه در همین سالن برگزار می‌شود.

 

انتهای خبر/فارس