واليبالساوالان خبر: رئیس هیئت والیبال استان اردبیل از برگزاری اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال کشورمان در سرعین خبر داد.

اولین همایش رؤسای هیئت رئیسه و هیئت ورزشی رشته والیبال استان اردبیل روز سه شنبه در سالن اجتماعات شورای شهر سرعین با حضور 40 نفر از مربیان، پیشکسوتان و رؤسای هیئت واالیبال استان برگزار شد.

“صبوری” رئیس شورای شهر سرعین با اشاره به وجود زیر ساخت های لازم در این شهر، از آمادگی میزبانی از رشته های ورزشی سالنی بویژه رشته والیبال در سرعین خبر داد و گفت: امسال سازمان فرهنگی ورزشی شورای شهر و شهرداری سرعین با برنامه ریزی های انجام شده آمادگی میزبانی از رشته های مختلف بویژه والیبال را خواهد برداشت.

در ادامه، نادر فلاحی رئیس هیت والیبال استان اردبیل نیز هدف از این همایش یکروزه را آشنایی رؤسای والیبال و معرفی رؤسای جدید شهرستانهای اردبیل عنوان کرد.

وی با اشاره به روند رو به رشد والیبال ایران در جهان و همچنین رکود رشته والیبال استان در کشور ابراز امیدواری کرد، با توجه به حل عمده مشکلات مالی هیئت های فعال والیبال استان و همچنین برگزاری مسابقات استانی، شاهد پیشرفت والیبال استان در آینده ای نزدیک باشیم.

فلاحی، همچنین از برگزاری اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال کشورمان در روزهای آتی در سرعین خبر داد و گفت: با توجه به پتانسیل بالای استان، امید داریم گام به رو به رشدی در این رشته ورزشی در کشور برداریم.

در پایان این مراسم زنده دل شهردار سرعین نیز به عنوان رئیس هیئت والیبال شهرستان سرعین منصوب و به حضور حاضرین معرفی گردید.

 

انتهای پیام/سبلانه