ساوالان خبر: دارنده مدال طلای نیوجرسی آمریکا بعد از سه سال دوری ،دوباره به اردوی تیم ملی وزنه برداری معلولان و جانبازان دعوت شد.

“سید محمود میرموسوی”  گفت:این اردو با حضور بهترین وزنه برداران کشورمان جهت اعزام به مسابقات المپیک آسیایی اینچوان کره جنوبی در 5 مرحله متوالی در تهران برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه مسابقات المپیک آسیایی شهریورماه امسال در کشور کره جنوبی برگزار می شود افزود:اینجانب در وزن 97 کیلوگرمی با “سامان رضی” یکی از ورزشکاران این وزن رقابت خواهم کرد.

موسوی همچنین از پرهزینه بودن این ورزش بنا به نیاز شدید به امکانات موردنیاز در اردو از مسئولین شهری و شهرستانی ازجمله امام جمعه اصلاندوز ،بخشدار و خیرین شهر خواست برای رسیدن به این مسابقات تمام تمهدیدات و حمایت خود را از اینجانب اعلام کنند.

 

 

قهرمان جهان خاطرنشان کرد:در صورت حمایت مالی مسئولین  میتوانم با خیالی آسوده در جهت قهرمانی دوباره در جهان و آسیا افتخاری دیگر همچون کسب طلای آمریکا برای کشور و شهرمان به ارمغان بیاورم.

میر موسوی ،همچنین از مسوولين خواست تا در زمينه ورزش بخصوص براي معلولين توجه جدي نموده زمينه هاي خوب ورزشي را ازقبيل مكان هاي ورزشي و مربيان خوب براي آنها فراهم کرده و براي اشخاص داراي معلوليت همانند اشخاص سالم مكان هاي ورزشي جداگانه اي اعمال نمايندتا آنها بتوانند به آساني به ورزش هاي خود ادامه دهند .

وی در پایان افزود:متاسفانه برای تمرین بیشتر و حرفه ای هزینه زیادی لازم است که در سایه بی‌توجهی مسئولان این هزینه‌ها را خودم متحمل می‌شوم و انتظار دارم که مسئولان برای تداوم قهرمانی و حضور دوباره در سکوهای افتخار آمیز جهان و احتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران از من و امثال بنده حمایت کنند.

 

 

گفتنی است، “سید محمود میر موسوی” در رشته وزنه برداری جانبازان و معلولین عناوین قهرمانی از جمله نفر اول کشوری در سالهای 1387،1386،1385،دارنده مدال طلای جهانی نیوجرسی آمریکا در سال 1387(2008 میلادی) ،نفر سوم کشوری در سال 88 .در همان سال به اردوی تیم ملی دعوت شده ودر عرض 6 ماه و 75 روز در این اردو حضورداشته است .یک هفته مانده بود که به مسابقات جهانی بنگلور هندوستان اعزام شود ،بعلت شیوع آنفلوانزای خوکی این مسابقات لغو شد.

 

انتهاي خبر/سبلانه