مجید خدابخشساوالان خبر: اولین سفر مجید خدابخش استاندار اردبیل به شهرستان خلخال برای بازدید از پروژه‌های مختلف این شهرستان صورت گرفت.

مجید خدابخش صبح امروز با حضور در شهرستان خلخال از جاده و راه اصلی خلخال – سرچم بازدید کرد.

وی در ادامه این سفر با حضور در دفتر امام جمعه اردبیل با حجت‌الاسلام امیر رشتبری دیدار کرد.

در این دیدار استاندار اردبیل اظهار داشت: شهرستان خلخال و کوثر بیشترین افراد باسواد استان را در خود جای داده است.

خدابخش افزود: این شهرستان با توجه به ظرفیت‌های موجود در شاخص‌های عمرانی و اقتصادی همچنان جای کار دارد.عدالت اجتماعی و اقتصادی در اولویت دولت است هر چند بعد از انقلاب فعالیت‌های زیادی در مناطق مختلف کشور انجام شده اما شهرستان خلخال همچنان نیاز دارد تا در حوزه‌های مختلف برنامه‌ها و فعالیت‌های زیادی در آن صورت گیرد.

رئیس شورای اداری استان خاطرنشان کرد: وضعیت مالی دولت رو به بهبود است و اولویت استان در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به منظور توانمند‌سازی بخش تولید است.

استاندار اردبیل به ظرفیت کشاورزی و گردشگری شهرستان خلخال اشاره کرد و ادامه داد: ما با جدیت از این دو بخش حمایت خواهیم کرد.

در این دیدار جلیل جعفری بنه خلخال نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی و حجت‌الاسلام امیر رشتبری امام جمعه خلخال و مهدی احمدی فرماندار شهرستان خلخال در سخنان جداگانه‌ای توسعه راه‌های شهرستان خلخال و نگاه ویژه مسئولان به توسعه راه‌های ارتباطی این شهرستان را خواستار شده و از استاندار اردبیل خواستند تا به بحث راه‌های شهرستان خلخال نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

استاندار اردبیل در ادامه سفر از سد خاکی روستای بیلیل بازدید کرده و خواستار تکمیل هر چه سریع‌تر این سد شد.

 

انتهاي خبر/فارس