نيكزاد در پارس آبادساوالان خبر:   استاندار اردبیل از موافقت کمیته هماهنگی رودخانه های مرزی کشور با احداث تفرجگاه و پارک ساحلی در حاشیه رود ارس در پارس آباد خبر داد.

به گزارش، اکبر نیکزاد روز جمعه در بازدید از چند پروژه عمرانی پارس آباد افزود: پارک ساحلی به عنوان یک طرح مهم و ارزشمند از خواسته های اساسی مردم منطقه است و تحقق آن علاوه بر ایجاد شور و نشاط اجتماعی موجب جذب گردشگر و رونق و توسعه صنعت توریسم می شود.

وی گفت: در قالب این طرح و بدون قطع درختان خودرو و جنگلی و برهم زدن فضای طبیعی ده ها آلاچیق ، وسایل بازی کودکان و قطعات بتنی هشت ضلعی در خاک طبیعی نصب خواهد شد تا شهروندان بتوانند از مناظر بکر ، زیبا و چشم اندازهای مفرح ساحل ارس بهره مند شوند.

وی با بیان این که در جانمایی مجموعه و ایجاد تاسیسات باید حریم پروتکل و پاسگاه مرزی رعایت شود خواستار همکاری تنگاتنگ سازمان ها و دستگاه های ذیربط شد.

وی افزود: پیگیری این پروژه در دستور کار استانداری قرار دارد و شهردار پارس آباد هم باید هرچه سریع تر عملیات اجرایی فاز اول پارک ساحلی را آغاز کند.

به گزارش ايرنا؛ پارس آباد مغان به عنوان دومین شهرستان بزرگ و پرجمعیت استان اردبیل در سواحل زیبا و دل انگیز رودخانه پرآب ارس (آراز) واقع است.