عروس و داماد در انتخاباتهفت روز: در یک اتفاق مبارک زوج جوانی که عروسی خود را همزمان با 24 خرداد روز برگزاری انتخابات برپا کردند با حضور در پای صندوق رأی در یکی از شهرک‌های اقماری اردبیل در حالی که سرنوشت زندگی خود را رقم خورده می‌دیدند در یک مشارکت آگاهانه در سرنوشت کشور خود نیز دخالت کردند.

در مسجد قدس اردبیل خبرنگار ما شاهد عروس و دامادی بود که در آستانه تشکیل زندگی مشترک و پیش از مراسم جشن عروسی خود در پای صندوق رای حاضر شده بودند .

این زوج‌های جوان در حالی که سخن از دخالت در سرنوشت کشور خود و احساس تکلیف در برابر مردم رشید به میان می‌آوردند هر دو انگشتان خود را به نشان وفاداری به آرمان انقلاب و شهدا در جلوی چشم دوربین‌های خبری و عکاسان قرار داده و از سهیم شدن در سرنوشت کشور خود ابراز خرسندی کردند.

این عروس و داماد در جمع خبرنگاران اعلام داشتند که هر وقت در سالگرد ازدواج خود به یاد این روز تاریخی می‌افتند قطعاً از آن به نیکی یاد می‌کنند.

علی که با لباس دامادی رای خود را به صندق انداخت ، به خبرنگارما گفت : شرکت در حماسه سیاسی را برای خود واجب می دانم و به این خاطر پیش از جشن عروسی خود در انتخابات شرکت کردم .

زهرا نیز که چهره خود را در میان توری سفید پنهان کرده بود،به خبرنگار ما گفت : در انتخابات برای لبیک به پیام مقام معظنم رهبری در راستای خلق حماسه سیاسی شرکت کرده ام .

وی بیان کرد : این کار برایم چنان اهمیت داشت که با لباس عروسی در آن شرکت کرده و شروع زندگی مشترک و حماسه سیاسی را با هم جشن می گیرم .

اکثر بزرگان شهر اردبیل آرای خود را در حاشیه شهر به صندوق‌ها ریختند

اما فرماندار اردبیل و برخی از نمایندگان و مسئولان استانی و شهرستانی آرای خود را در مناطق حاشیه اردبیل به صندوق‌ها ریختند.

در حالی که بزرگان شهر، مسئولان و نمایندگان مردم در مجلس آرای خود را به صندوق‌ها می‌ریختند عده‌ای از اهالی منطقه در اطراف آن‌ها جمع شده و از آن‌ها خواستند تا به رئیس جمهور منتخب با صراحت و شفافیت اعلام کنند که در حل مشکلات و معضلات مردم به ویژه معضلات اقتصادی و معیشتی از پا ننشینند.

حضور در اطراف شهر پررونق‌تر از مساجد و مدارس داخل شهر

اما حضور آحاد مردم در اطراف شهر اردبیل و برخی از مناطق روستایی و عشایری گرم و پررنگ‌تر از بسیاری از شعب اخذ رأی داخل شهر گزارش شده است در حالی که در مساجد پرترافیک شهر صف‌های طولانی را از حضور مردم شاهد هستیم اما از مناطق روستایی، عشایری و اطراف اردبیل و سایر شهرها خبر می‌رسد مردم با شور و حال خاص در انتخابات حضور پیدا کرده و بار دیگر تیری زهرآلود به قلب دشمن وارد کردند.

گرمای 32 درجه در اردبیل تنور انتخابات را گرم کرد

اما گرمای طاقت‌فرسای بهاری آن هم با شدت 32 درجه به رغم اعتدال هوا در روزهای گذشته مردم را از تب و تاب نینداخت و آن‌ها را مصمم کرد تا در پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کنند.

این گرما که در نوع خود بی‌سابقه بوده نه تنها از شور و حال انتخاباتی نکاسته بلکه بیش از گذشته تنور انتخابات را گرم نگه داشته است.