معاون اجرایی رییس جمهوری گفت: حجت الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» رییس جمهوری به همراه کاروان تدبیر و امید فردا (چهارشنبه) به استان سرافراز اردبیل سفر می کند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

روحانیساوالان خبر: معاون اجرایی رییس جمهوری گفت: حجت الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» رییس جمهوری به همراه کاروان تدبیر و امید فردا (چهارشنبه) به استان سرافراز اردبیل سفر می کند.

«محمد شریعتمداری» افزود: بر اساس برنامه که از حدود یک ماه قبل پیش بینی شده سفر رییس جمهوری به استان اردبیل دو روزه است و با دیدار عمومی مردم در ورزشگاه شهر اردیبل آغاز می شود.

وی همچنین اظهار داشت: رییس جمهوری در جریان این سفر علاوه بر دیدار علماء با ایثارگران، نخبگان و برگزیدگان بخش های مختلف این استان دیدار می کند.

معاون اجرایی رییس جمهوری ادامه داد: طبق روال سفرهای داخلی رییس دولت تدبیر و امید، جلسات بررسی ظرفیت توسعه اقتصادی استان اردبیل هفته گذشته با حضور ۷۰ سازمان، موسسه و شرکت توسعه ای و سرمایه ای شامل بانک ها، موسسات مالی و اعتباری و نهادهای عمومی غیردولتی برگزار شد.

شریعتمداری با بیان این که طی این جلسات هماهنگی های لازم برای سفر رییس جمهوری انجام شده است، خاطرنشان کرد: این جلسات در جریان سفر رییس جمهوری به استان اردبیل با حضور جمعی از فعالان اقتصادی تحت عنوان توسعه و ظرفیت های اقتصادی این استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین روحانی در اردبیل برگزار می شود.

وی همچنین گفت: رییس جمهوری در این جلسه رهنمودهایی را درباره توسعه متوازن در استان اردبیل به فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران ارایه خواهد کرد.

معاون اجرایی رییس جمهوری با یادآوری برگزاری جلسه شورای اداری استان اردبیل با حضور رییس قوه مجریه اظهار داشت: در این جلسه، مقامات محلی و استانی مسایل و مشکلات این استان در زمینه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی را در حضور رییس جمهوری مطرح خواهند کرد.

شریعتمداری با یادآوری این که نشست خبری پایان بخش سفر روحانی به اردبیل است، گفت: ممکن است رییس جمهوری در جریان این سفر از برخی مراکز تولیدی استان اردبیل نیز دیدن کند.

وی افزود: صبح فردا برای بررسی مسایل این استان به اردبیل می روم.

رییس جمهوری تاکنون به همراه شماری از اعضای دولت تدبیر و امید به استان های مرزی خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام، لرستان و چهار محال و بختیاری سفر کرده است.

 

انتهای پیام/