رئیس جمهور بعد از حضور در فرودگاه اردبیل و در عزیمت به ورزشگاه تختی در مسیر عزیمت با هیاهو و ازدحام استقبال‌کنندگان روبه‌رو شد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

روحانیساوالان خبر: رئیس جمهور بعد از حضور در فرودگاه اردبیل و در عزیمت به ورزشگاه تختی در مسیر عزیمت با هیاهو و ازدحام استقبال‌کنندگان روبه‌رو شد.

از همان ورودی فرودگاه اردبیل تا ورودی اصلی شهر در کنار جاده‌ها که روستانشینان سکونت دارند با شور و حالتی خاص از رئیس جمهور استقبال کرده و شعارهای انقلابی سر دادند.

در این استقبال مردم در حالی که عکس‌های شهدا، امام راحل، مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و پرچم‌های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران را در دست داشتند از رئیس جمور استقبال کرده و تعدادی از آنها درد و دل‌هایشان را مطرح کردند که در این بین زبان به شکوه از بی‌آبی و عطش روستاها بیشترین خواسته و مطالبه مردم از رئیس جمهور بوده که با زبان ساده آن را مطرح کردند.

جامعه عشایری استان اردبیل با لباس‌های محلی و اسب در ورودی شهر با آداب و رسوم خاص از رئیس جمهور استقبال کرده و حال و هوای خاصی به این مراسم بخشیدند.

مسیر حرکت رئیس جمهور از فرودگاه تا ورزشگاه تختی مملو از پوسترها و بنرهای بزرگ و کوچکی بود که حکایت از خوش آمد‌گویی گروه‌ها، احزاب، تشکل‌های مختلف از رئیس جمهور را داشت.

در این بین برخی ایستگاه‌های صلواتی به ویژه بساط آب و چای برپاست و از شرکت‌کنندگان پذیرایی می‌شود.

رئیس جمهور قرار است تا دقایقی دیگر در جمع مردم اردبیل در ورزشگاه تختی حضور پیدا کرده و سخنرانی خود را آغاز کند.

 

انتهای خبر/فارس

انتهای پیام/