ساسان ناطقساوالان خبر: مدیر کل حوزه هنری استان اردبیل گفت: بسته فرهنگی شامل مهمترین طرحها، برنامه ها و پیشنهادات فرهنگی به ادارات و دستگاههای اجرایی در آینده نزدیک ارائه می شود.

ساسان ناطق در حاشیه کارگاه داستان نویسی حوزه هنری اردبیل در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: این بسته شامل مهمترین برنامه های پیش بینی شده و شناسایی شده فرهنگی متناسب با نیاز و امکانات استان است.

وی با بیان اینکه طرح اولیه این بسته آماده شده است، تاکید کرد: در صورت تصویب طرح می توان بسته فرهنگی را به تمامی ادارات استان ارائه کرد.

ناطق معتقد است با بهره گیری از این طرح دستگاههای اجرایی مختلف می توانند در فعالیتهای فرهنگی مشارکت کرده و زمینه توسعه برنامه های فرهنگی را فراهم کنند.

به گفته مدیر کل حوزه هنری استان از جمله بخشهای تعبیه شده در این طرح، طرح تجلیل برگزیدگان دستگاههای اجرایی با جوایز فرهنگی است.

وی اضافه کرد: در پی اجرای این مهم در مناسبتهای مختلف ادارات می توانند با جوایز نفیس فرهنگی از جمله کتاب، آثار هنری و صنایع دستی از برگزیدگان خود تجلیل کنند.

ناطق همچنین در خصوص کارگاههای تابستانی حوزه هنری تصریح کرد: در حال حاضر 16 کارگاه آموزشی در حال تکمیل لیست ثبت نامی خود است.

وی افزود: علاقه مندان در سنین مختلف می توانند با مراجعه به محل ساختمان حوزه هنری از کلاسهای آموزشی استفاده کنند.