نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات پیش رو می تواند با مدیریت صحیح مسوولان و حضور پرشکوه مردم به یک حماسه بزرگ سیاسی تبدیل شود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

80641403-3925199ساوالان خبر: منصور حقیقت پور در جلسه شورای اداری شهرستان نمین افزود: این انتخابات به خاطر سه قطبی بودن رقابت در آن با انتخابات های قبلی فرق اساسی دارد.

وی اظهار کرد: در این دوره از انتخابات شاهد رقابت گرایش های مختلف سیاسی خواهیم بود که در طول انتخابات کشور امری بی سابقه است.

وی گفت: این موضوع موجب پیچیدگی بیشتر بحث انتخابات پیش رو شده و پیش بینی های نتیجه انتخابات را سخت تر کرده است.

وی با بیان این که آمریکایی ها امروز توان بازدارندگی ملت ما را درک کرده و از اقتدار کشور ما می ترسند گفت: به این دلیل است که در آستانه انتخابات به برخورد نرم از راه تعبیه تحریم های مختلف علیه کشور و ملت ما روی آورده اند و قصد دارند با ایجاد مضیقه اقتصادی و معیشتی برای مردم به تنش ها و مخالفت ها دامن بزنند.

وی اتخاذ تصمیم های هوشمند را بهترین راهکار مقابله با توطئه و جنگ نرم دشمنان و تبدیل تهدیدها به فرصت در کشور دانست و افزود: حال که راهبرد آمریکا ایجاد مشکل برای ما است نباید ما هم تصمیمات ناعاقلانه ای بگیریم که مشکلات معیشت مردم را تشدید کند.

به گزارش ايرنا: وی اظهار کرد: در رفتارهای انتخاباتی نباید به دشمنان راه سو استفاده داده شود بلکه باید طوری عمل شود که اولویت زندگی مردم را همیشه در ذهن داشته و پیگیری بکنیم.

انتهای پیام/