پایگاه ساوالان خبر (savalankhabar.ir) :

به گزارش ساوالان خبر، خیراله سربلند در نشستی با خبرنگاران پارس آباد افزود: در بحث آسفالت ریزی خیابان ها، کوچه ها ومیادین انقلاب عظیمی در این شهر صورت گرفته به طوری که امسال بیش از دو برابر پنج سال قبل در سطح شهر آسفالت پخش شده است. 

وی اظهار کرد: در آسفالت معابر و خیابان ها استاداردها و تمام شاخص ها و نکات و موارد فنی رعایت و عملیات آسفالت ریزی در هر مرحله پس از انجام یکسری آزمایشات لازم انجام می شود.

وی تعریض و دوبانده کردن خیابان شهید رجایی و پازل بندی یک هزار و 300متر مربع از خیابان های شهید رجایی و امام خمینی(ره) را از قدامات مهم شهرداری در حوزه عمرانی عنوان کرد.

شهردار پارس آباد با بیان اینکه برخی کارها و طرح ها در شهرداری نیاز به اعتبار ندارد و بلکه در سایه مدیریت صحیح و استفاده بهینه و اصولی از ظرفیت ها و امکانات موجود قابل اجراست، اضافه کرد: به عنوان مثال به واسطه تلاش و کوشش همکاران و نوسازی و انجام تعمیرات و سرویس و نگهداری و شبانه روزی کردن فعالیت کارخانه آسفالت و تولید مصالح، در مدت یکسال توانستیم حدود 30هزار تن و مقدار 10میلیارد ریال انواع مصالح تولید کنیم.

سربلند توسعه و تجهیز بوستان ها و پارک های شهری را از مطالبات و خواسته های شهروندان عنوان و اضافه کرد: در این راستا پارک های بانوان و ترافیک در حال اجرا و پارک های شهری فرهنگیان و جانبازان تکمیل شده و آماده افتتاح و بهره برداری است.

شهردار پارس آباد، جمع آوری آب های سطحی را از دغدغه ها و مشکل 30ساله این شهر ذکر کرد و افزود: مسطح و هموار بودن زمین از طرفی به علت بی توجهی به مسائل فنی در اجرای طرح ها به خصوص در جوب کشی، در بارندگی ها برخی خیابان ها و معابر و محله های شهری دچار سیلاب و آبگرفتگی می شد که با اجرای پروژه جمع آوری و کنترل آب های سطحی در سه نقطه شهر، شرق پارس آباد را از این معضل اساسی نجات داده ایم.

وی احداث و مرمت سرویس های بهداشتی را یکی دیگر از نیازهای شهر پارس آباد ذکر و بیان کرد: در این راستا پس از تکمیل پارک شهری آراز، سرویس بهداشتی در این محل احداث شده و کار احداث سه سرویس بهداشتی دیگر در دست اقدام است.

انتهای پیام/