پایگاه ساوالان خبر (savalankhabar.ir) :

به گزارش ساولان خبر؛  حجت الاسلام سيد سعيد رشادي در خطبه‌های نمازجمعه پارس آباد در بخشی از سخنان خود با اشاره به سیزدهم دی‌ماه، سالروز ابلاغ پیام تاریخی حضرت امام (ره) به گورباچف، رئیس جمهور وقت شوروی در سال 67 اظهار داشت: امام راحل در این نامه، فروپاشی کمونیسم را متذکر شدند و آنان را به سوی معنویت‌گرایی و دوري از نظام سوسياليستي فرا خواندند.

وي با بيان اينكه در اتحاد جماهير شوروي چرخه كشور در دست سرمايه گذاران بود، گفت: اين امر باعث شده بود مردم بصورت برده زندگي كنند و در اين ميان تنها سرمايه گذاران بودند كه در رفاه و آسايش بودند.

وي با اشاره به تصویب قطعنامه ای علیه اسرائیل در شورای امنیت سازمان ملل، تصريح كرد: اين قطعنامه پس از 37 سال برای اولین بار بدون کارشکنی آمریکا توسط شورای امنیت در راستاي جلوگيري از شهرک سازی رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی تصويب شد.

وي با اشاره به پيروزي اخير در حلب سوريه، گفت: امروز به حول و قوه الهی، معادلات منطقه به نفع ایران رقم خورد و كشورهاي غربي و عربي با همه دلارها و حمايتهايي كه از داعش در راستاي سرنگوني حكومت سوريه كردند اما موفق نشدند و بصورت خفت بار شكست خوردند.

امام جمعه پارس آباد مغان در بخش ديگري از خطبه هاي نماز با انتقاد از افزايش قبض اداره گاز گفت: افزایش بیش از حد قبوض گاز باعث شكايت و ایجاد نارضايتي عمومی مردم شهرستان پارس آباد شده است.

وي با بيان اينكه مردم قادر به پرداخت هزينه هاي قبوض گاز خود نيستند از فرماندار اين شهرستان خواست تا به اين موضوع رسيدگي كند.

انتهای پیام/

منبع خبر: آران مغان