پایگاه ساوالان خبر (savalankhabar.ir) :

به گزارش ساولان خبر؛ سیدناصر میرمرسلی در جلسه ستاد هماهنگی این جشنواره گفت: جشنواره ورزشی کارمندان دولت در هشت رشته ورزشی از جمله فوتسال ، والیبال ، تیراندازی ، تنیس روی میز ، شطرنج ، شنا ، طناب کشی و دارت برگزار خواهد شد.

وی گفت: تاکنون بیش از 200 نفر از کارمندان دولت و کارکنان سازمان ها ، نهادها و ارگان های این شهرستان برای شرکت در این جشنواره اعلام آمادگی کرده اند و پیش بینی می شود این تعداد تا پایان مهلت ثبت نام به دو برابر افزایش یابد.

میرمرسلی اظهار کرد: علاوه بر این برنامه جشنواره ورزش ها و بازی های زمستانی خلخال پس از چهار سال وقفه دهه فجر امسال در محل تفرجگاه اندبیل برگزار و برنامه های متنوع ورزشی و هنری از جمله ساخت تندیس های یخی و برفی ، اسکس ، تیراندازی به اهداف پروازی و کوهنوردی برای این جشنواره استانی و ملی شهرستان درنظر گرفته شده است.

رقیه زاد مهر ، رییس هیات ورزش های همگانی خلخال نیز در این جلسه با قدردانی از همکاری هیات های ورزشی و مسوولان ادارات خلخال گفت: این جشنواره با شعار مبارزه با مواد مخدر از سوی هیات ورزش های همگانی این شهرستان برگزار و در پایان جشنواره از تمام ورزشکاران و تیم های ورزشی شرکت کننده تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام/