پایگاه ساوالان خبر (savalankhabar.ir) :

با برگزاری پنجمین دوره انتخابات پارلمان محلی اردبیل جلوه عوض کرد تا با پایان یافتن دوره حضور ژنرال ها در شورای شهر اردبیل این بار جمع مهندسان در این مکان فراهم آید.

در حالی که در دوره چهارم شورای شهر اردبیل از 13 عضو پارلمان محلی 4 مفر سرهنگ بازنشسته نظامی بودند این بار با عدم اعتماد مردم به این نفرات ساختمان ارمنستان اردبیل از وجود ژنرال ها خالی شد تا در دوره پنجم خبری از نظامی ها در شورای شهر نباشد.

در ترکیب شورای چهارم شهر اردبیل سرهنگ ذکی الله خوشبخت به عنوان رئیس شورا، سرهنگ اسفندیار هوشیار، سرهنگ سلامت صفری هر سه از مجموعه سپاه و به عنوان بازنشسته این مجموعه در کنار سرهنگ محمد اصلانیان از نیروی انتظامی به عنوان کارشناس حمل و نقل و ترافیک حضور داشتند که در دوره پنجم با عدم اقبال و رای مردم روبرو شدند تا از راهیابی مجدد به پارلمان محلی بازمانند.

شورای پنجم که گفته می شود شورای تخصصی است عمده راه یافتگان آن را از جناح اصلاح طلب و مستقل نیروهای متخصص در حوزه عمران و معماری و شهرسازی، دو نفر از شهرداران سابق اردبیل، یک نفر از اهالی فرهنگ و هنر، دو نفر بانو و یک پزشک متخصص تشکیل می دهد که انتظار می رود در این دوره از فعالیت شورای پنجم که از15 مرداد آغاز می شود بتوانند کارنامه قابل قبول تری را ارائه کنند.

انتهای پیام/