پایگاه ساوالان خبر (savalankhabar.ir) :

ریئس جمهور منتخب مردم جناب آقای حسن روحانی

با سلام
ضمن عرض تبریک و شادباش به مناسبت پیروزی در انتخابات و همچنین آرزوی موفقیت و کامیابی برایتان خواستم دو سه دقیقه ای مزاحم وقت شریفتان شوم.

از خداوند متعال شاکرم که اولین وعده انتخاباتی شما بلافاصله و بدون هیچ معطلی به ثمر نشست و درخت میوه داد. به حول قوه الهی شما تک تک ایرانیان را صدا و سیمایی کردید تا ما به همت فضای مجازی صدای میوه فروشی را به ساختمان پاستور برسانیم. ما اکنون رسانه ای داریم قدرتمندتر و تاثیرگذارتر از صدا و سیمای ملی. دست مریزاد که بی نیازمان کردید از رسانه ای که در اختیار یک اندیشه و طیف سیاسی است.

دمتان گرم که فعل توانستن را بر خلاف شعار دولت کریمه صرف کردید. شما می توانید. می توانید «ما می توانیم» را به نحو دیگری و یک قدم جلوتر در عمل اثبات کنید. به یقین در این مورد دعای خیر ملت ایران مسیر پر پیچ و خم شما را هموار خواهد کرد.

جناب آقای روحانی، مغتخریم که شما تنها ریئس جمهور کشور ایران از ابتدای انقلاب تا بدین جا و بعد از گذر 39 سال از عمر این نظام بودید که صدای میوه فروشی را شنیدید و کلام امام عزیزمان را زنده کردید که «این انقلاب، انقلاب پا برهنگان است.»

باشد؛ هیچ اشکالی ندارد که رقیبان در مناظره ها دولت شما را 4 درصدی بخواند. مردم قاضیان و داوران این سرزمین پهناورند و الحمدا... و المنه با رای هایشان بر کرسی قضاوت نشستند.

جناب آقای روحانی بنده به عنوان یک شهروند ایرانی و همسایه میرزاآقای میوه فروش خدمت شریفتان عارضم که میرزاآقا صدای خفته بیکاری و فقر در استان اردبیل است. چه بسا که میوه فروشانی هستند با مدرک و تحصیلات عالی. چقدر امیدواریم شعار و وعده تان در زمان انتخابات که در سالن شهید آسمانی ورزشگاه تختی بر زبان جاری ساختید؛ گل دهد و میرزاآقاهای زیادی را از فقر و نکبت برهاند.

ریئس جمهور محترم ایران بی شک یادتان نرفته است که چگونه وعده راه آهن و منطقه تجاری بر سالن شهید آسمانی طنین انداز شد؟ الوعده وفا. شما بهتر می دانید که ما در این راه چنانچه پیر مغان گفته بود «تَکرار کنید» تکرار کردیم و حماسه ای دیگر بر دفتر انقلاب رقم زدیم. ما به قولمان پایبند بودیم و پای صندوق رای چه زیبا و باشکوه صف بستیم و مهر تصدیق ایران پرصلابت را نقش و نگار کردیم.

و کلام آخر اینکه ما اردبیلی ها چقدر دوست داشتیم و داریم که به امثال میرزآقا، ماهی گرفتن را یاد دهید تا اینکه هر روز چشمشان به در و ماهی باشد.

امید آن دارم که امیدمان هرگز به ناامیدی و یاس تبدیل نشود.

انتهای پیام/