پایگاه ساوالان خبر (savalankhabar.ir) :

به گزارش ساولان خبر؛  اخیراً شهردار لاهرود بر اثر فشارهای سیاسی و البته فشار اعضای شورای شهر مبنی بر برکناری وی، اقدام به استعفاء از مسئولیت خود کرده است و در متن استعفا نامه خود جمشید اکبری را به عنوان مدعی تصاحب شهرداری لاهرود معرفی کرده است.

 جمشید اکبری طی تماسی با سفیرمشکین ضمن تکذیب این خبر گفت: بنده با محمد قهرمانی دوستی دیرینه داشته و هرگز تمایلی برای تصاحب شهرداری لاهرود ندارم و تلاش بنده برای ابقاء وی در شهرداری بود و حضور اینجانب در شهرداری لاهرود کذب است.

 به دنبال این جریانات اعضای شورای شهر لاهرود دو نفر از شهروندان را جهت تصاحب شهرداری لاهرود در جلسات پیشنهاد داده که هنوز به توافق نرسیده‌اند به طوری که شورای شهر لاهرود هنوز در حال بررسی و رایزنی برای انتخاب شهردار جدید لاهرود هستند که در این راستا «پرویز نقدی و سعدالله احدی» در جلسات شورا پیشنهاد شده است.

 با توجه به اینکه نقدی پیش از این نیز برای این پست مطرح بوده است،در صورت انتخابش به عنوان شهردار لاهرود، احتمال تصاحب ریاست اداره آموزش وپرورش این شهر توسط یکی از اعضای ستاد نماینده شهرستان قوت می‌گیرد، این درحالی‌است که توصیه مقامات ارشادی شهرستان به استفاده از گزینه‌های شایسته بدون توجه به نیروهای ستاد انتخاباتی مورد استقبال قرار نمی‌گیرد.

 پیش از این نیز یکی از اعضای شورای شهر لاهرود به دلایلی مجبور به استعفاء از شورای شهر شده بود.

 در حال حاضر فرهاد کریملو سرپرستی شهرداری لاهرود را بر عهده دارد.

انتهای پیام/