پایگاه ساوالان خبر (savalankhabar.ir) :

به گزارش ساوالان خبر; معاون فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: راه‌اندازی بازارچه مشترک مرزی در شهرستان بیله سوار زمینه رونق شهرک‌های ‏صنعتی این شهرستان را فراهم خواهد کرد.‏

کریم خسروی، امروز در دیدار با مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، اظهار کرد: شهرستان مرزی بیله‌سوار مغان از قابلیت‌های بسیار مناسب برای ایجاد واحدهای مختلف تولیدی و صنعتی برخوردار بوده و با انجام حمایت‌های لازم در این خصوص شاهد توسعه و رشد اقتصادی مردم این منطقه خواهیم بود.

وی افزود: توجه به زیرساخت‌های لازم در این شهرستان بسیار ضروری به نظر رسیده و ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی بیله‌سوار در افزایش اشتغال جوانان این منطقه نقش‌آفرین خواهد بود.

معاون فرماندار شهرستان بیله‌سوار تصریح کرد: شناسایی واحدهای تولیدی نیمه فعال و راکد از جمله اقدامات مناسبی بود که با هدف رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی انجام پذیرفته و در سال جاری نیز تداوم انجام فعالیت‌های مربوط به این حوزه مدنظر خواهد بود.

خسروی با اشاره به ضرورت فعال شدن بازارچه‌های مشترک مرزی، خاطرنشان کرد: فعال‌سازی و راه‌اندازی بازارچه مشترک مرزی در شهرستان بیله سوار زمینه رونق شهرک‌های صنعتی این شهرستان را فراهم خواهد کرد.

انتهای پیام/