پایگاه ساوالان خبر (savalankhabar.ir) :

به گزارش ساوالان خبر; استاندار اردبیل گفت: بایستی پیش از اجرای پروژه‌ها در تشخیص ساخت و مکان‌یابی طرح‌ها نهایت دقت انجام شود تا سرمایه‌گذاری انجام شده به نفع عموم مردم باشد.مجید خدابخش، اظهار کرد: بایستی پیش از اجرای پروژه‌ها در تشخیص ساخت و ایجاد پروژه نهایت دقت انجام شود تا سرمایه‌گذاری انجام شده به نفع عموم مردم باشد.

وی افزود: اخیرا شاهد احداث استخرهایی در برخی از شهرستان‌های استان اردبیل هستیم که بدون استفاده باقی مانده و با وجود سرمایه‌گذاری کلان دولتی، از صرفه اقتصادی مناسبی نیز برخوردار نبودند.

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه مکان‌یابی دقیق و انجام کارشناسی لازم پیش از شروع پروژه‌ها امری واجب به نظر می‌رسد، تصریح کرد: به دلیل کمبود فضاهای ورزشی در برخی از شهرستان‌ها، بایستی ساخت اماکن ورزشی به ویژه در مدارس دخترانه در اولویت قرار داده شود.

خدابخش عنوان کرد: با بازدید ناظران فدراسیون قایقرانی، سه دریاچه « شورابیل- گیلارلو و شهرک صنعتی پارس‌آباد» مورد تأیید کارشناسان این رشته ورزشی برای برگزاری مسابقات مختلف ورزشی و برپایی اردوهای تیم ملی قایقرانی قرار گرفت و از این فرصت می‌توان برای احیای رشته‌های مختلف قایقرانی در اردبیل بهره برد.

وی سرمایه‌گذاری در امر ورزش را لازمه توسعه گردشگری و اقتصادی استان دانست و افزود: خوشبختانه در ظرف سال‌های اخیر با اقدامات انجام پذیرفته شاهد تجهیز زیرساخت‌های ورزشی اردبیل هستیم تا در مسیر توسعه ورزش قهرمانی و اخد امتیاز میزبانی از رخدادهای مهم بین‌المللی گام‌های ارزنده‌ای برداشته شود.

انتهای پیام/

منبع خبر: خبرگزای فارس