پایگاه ساوالان خبر (savalankhabar.ir) :

به گزارش ساوالان خبر، محمد حسين رسول زاده در خصوص کشف مواد مخدر در جاده سرچم اظهار کرد: در محور سرچم - اردبیل (نزدیک سه راهی روستای ایلخچی کوثر) 10 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه قاچاقچیان مواد مخدر دستگیر شده اند افزود: 2 نفر که با خودروی پژو 405 اقدام به قاچاق مواد مخدر تریاک در مسیر مربوطه کرده بودند دستگیر شده و پرونده آنها در تحقیقات مقدماتی قضایی در جریان است.

دادستان عمومی و انقلاب کوثر خاطر نشان کرد: قاچاقچیان قصد حمل و توزیع مود مخدر را در یکی از شهرستان های شمال استان داشتند که با هوشیاری نیروهای نظامی، امنیتی و هماهنگی و دستورات صادره از این دادستانی موفق به کشف و ضبط مواد مخدر شدند.

رسول زاده اضافه کرد: کشف و ضبط مواد مخدر و دستگیری قاچاقچیان با همکاری و تعامل بین نیروهای قضایی، انتظامی و امنیتی شهرستان کوثر و همچنین مراجع قضایی و امنیتی مرکز استان اردبیل محقق شده است که جا دارد از همه عوامل مربوطه تقدیر و تشکر گردد.

وی با بیان اینکه فضا برای قاچاقچیان در جاده سرچم تنگ است افزود: برای جلوگیری از معضل قاچاق مواد مخدر و کالا در مسیر مربوطه و دیگر مناطق مواصلاتی شهرستان کوثر، تعامل و همکاری مراجع قضایی، دستگاههای اجرایی، نیروهای امنیتی و انتظامی یکی از ضروریات است که می بایست با اعمال فرهنگی و همچنین پیگیری های لازم در این خصوص، تقاضا را در سطح شهرستان به حداقل برسانیم.

این مسئول قضایی شهرستان کوثر در پایان گفت: محور مواصلاتی و ترانزیتی سرچم که ارتباط دهنده مرکز استان و شهرستانها به پایتخت و دیگر استانهای همجوار است، محل امنی برای قاچاقچیان مواد مخدر و کالا به حساب می آید که مستلزم کنترل بیشتر است که در این باره سعی شده اقدامات لازم برای برخورد با سوداگران و قاچاقچیان صورت گیرد.

انتهای پیام/