پایگاه ساوالان خبر (savalankhabar.ir) :

به گزارش ساوالان خبر؛ شهردار اردبیل گفت: ۷ پل عابر پیاده در سطح شهر اردبیل با مشارکت بخش‌خصوصی و به صورت تهاتر احداث می‌شود.

حمید لطف‌ اللهیان در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار داشت: مصالح و امکانات مورد نیاز برای احداث پل‌های عابر پیاده در شهر اردبیل از سال 93 به وسیله اعتبارات دولتی خریداری شده ولی تا به امروز احداث این پل‌ها در سطح شهر اردبیل عملیاتی نشده است.

 
وی گفت: احداث 7 پل عابر پیاده در سطح شهر اردبیل با مشارکت بخش خصوصی در دستور کار شهرداری اردبیل قرار دارد که مکان احداث این پل‌ها در شورای ترافیک استان و کمیسیون حمل و نقل شورای شهر اردبیل مورد بررسی قرار گرفته و احداث این پل‌ها مورد نیاز است.
 
پل عابر پیاده - تهران
 
شهردار اردبیل با اشاره به اینکه این پل‌ها به صورت تهاتر و مشارکت 10 ساله با بخش خصوصی احداث می‌شود، افزود: پل‌های عابر پیاده مورد نظر در نیروگاه علی‌آباد، شهرک نیایش، شهرک نادری، راه انزاب،‌ مقابل بیمارستان قائم، ترمینال و خیابان صیاد شیرازی اردبیل احداث خواهد شد.
 
لطف‌ اللهیان تصریح کرد: استفاده از پل‌های عابر پیاده در شهر اردبیل باید به منظور کاهش آمار تصادفات داخل شهری در بین شهروندان ترویج و فرهنگ‌سازی شود که ضرورت دارد برای تحقق این موضوع همشریان نیز در استفاده از این پل‌ها اهتمام داشته باشند.

 

انتهای پیام/