تمرکز بر اجرای ۳ سد در اردبیل

مشاور وزیر نیرو گفت: در خود استان اردبیل طی سال‌های گذشته تکمیل سد گیوی و بفراجرد در دستور کار بوده و در ادامه طی سال جاری تکمیل سه سد تازه کند، احمدبیگلو و عمارت برنامه‌ریزی شده است.

تکنولوژی نانو در خط‌ کشی معابر اردبیل استفاده می‌شود

شهردار اردبیل گفت: به منظور افزایش عمر ماندگاری خط‌کشی معابر سطح شهر از تکنولوژی نانو در خط‌کشی‌ها استفاده می‌شود.

روزنامه‌نگار اردبیلی سارقان وسایل خودروی خود را بخشید

در اقدامی خداپسندانه روزنامه‌نگار اردبیلی، با حضور در محل شورای حل اختلاف زندان مرکزی، سارقان وسایل خودروی خود را بخشید.‏

اختصاص 300 میلیارد برای پروژه‌های فاضلاب شهری اردبیل

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام شده 300 میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های فاضلاب شهری در استان اردبیل اختصاص یافته است.

پروژه‌های زیربنایی شهرداری تا پایان شورای چهارم افتتاح شود

رئیس شورای شهر اردبیل از شهردار خواست تا در آستانه پایان عمر شورای چهارم نسبت به افتتاح پروژه‌های اساسی و زیربنایی شهرداری برای جلب رضایت مردم اقدام کند.

طرح آسفالت شبانه طی چند سال گذشته بی سابقه بوده است

شهردار اردبیل گفت: اولین طرح شبانه آسفالت ریزی فصل کاری جدید جهت اصلاح و بهسازی یکی از اصلی ترین معابر سطح شهر انجام گرفت که این مهم طی چندسال گذشته بی سابقه بوده است.

برخی سالن های ورزشی بدون استفاده باقی مانده است

استاندار اردبیل گفت: اخیرا شاهد احداث استخرهایی در برخی از شهرستان‌های استان اردبیل هستیم که بدون استفاده باقی مانده و با وجود سرمایه‌گذاری کلان دولتی، از صرفه اقتصادی مناسبی نیز برخوردار نبودند.

تقویت مشاركت شهرداری در اجرای برنامه‌های فرهنگی و قرآنی

شهردار اردبیل با اشاره به رویکرد فرهنگی شهرداری تصریح کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی از اولویت‌های مهم شهرداری به شمار می‌رود که در این راستا سالانه برنامه‌های مختلف مناسبی در سطح شهر اجرا می‌شود 

برگزاری رویدادهایی ورزش به حوزه گردشگری قوت بخشیده است

 استاندار اردبیل گفت: میزبانی استان اردبیل از رویدادهای جهانی، بین‌المللی و آسیایی ورزش در رشته‌های مختلف به تحرک و توانمندی حوزه گردشگری منجر شده است.

پیاده روسازی به جای خیابان سازی در شهر اردبیل

شهردار اردبیل گفت: در موضوع افزایش معابر، به جای خیابان‌سازی‌های متعدد می‌توان در بخش‌هایی از شهر شهروندان را به پیاده‌روی تشویق کرد.

عدالت علی (ع) نیاز جامعه امروزی است

رئیس شورای شهر اردبیل گفت: رعایت حق و عدالت به عنوان اصلی‌ترین معیار حاکمیت حضرت علی (ع) نیاز امروز جامعه بشری است تا تبعیض‌ها و ناعدالتی‌ها از میان برود.

نهال‌کاری و کاشت ترون در دور دریاچه شورابیل انجام شده است

مدیر منطقه نمونه گردشگری شورابیل گفت: نهال‌کاری و کاشت گونه ترون در دور دریاچه شورابیل در حال انجام است و به زودی در این مسیر عملیات نهال‌کاری و ترون‌کاری به انجام می‌رسد.

اهتمام جدی جهت گسترش فضای سبز شورابیل

مدیر منطقه نمونه گردشگری شورابیل از اهتمام جدی برای گسترش فضای سبز در شورابیل خبر داد.

محمد فیضی حذف شد و رضا کریمی رکورد زد

در انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون های برنامه وبودجه و کشاورزی مجلس به ترتیب محمدفیضی حذف و رضا کریمی در سمت نایب رئیس اول قرار گرفت.