نتیجه برای جستجوی عبارت «اردبیل»
نتیجه در صفحه

واکنش استانداری به خبر معاونت سیاسی و امنیتی

به رغم گذشت یک ماه از انتصاب ناصر نصیری به سمت معاون سیاسی استاندار اردبیل، تاکنون مقامی از وزارت کشور برای معارفه او به اردبیل نیامده است.

باید به مقوله آموزش شهروندان در مواقع بحرانی توجه کنیم

شهردار اردبیل ابراز کرد: در کنار تمام راهکارهای علمی و مدیریتی که برای افزایش توان کمی و کیفی آتشنشانی اردبیل به کار می گیریم، باید بیش از هر زمان دیگری به مقوله آموزش و پیشگیری اهمیت دهیم.

آتش نشانی اردبیل با کمبود تجهیزات مواجه است

رئیس پارلمان محلی اردبیل خود معترف است که وقتی تعداد ایستگاه های آتشنشانی در این شهر حد نصاب استاندارد را ندارد، کمبود تجهیزات هم قطعا وجود دارد.

سه میلیون بوته گل در معابر اردبیل کاشته شده است

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اردبیل گفت: از ابتدای سال جاری سه میلیون بوته گل توسط این مجموعه تولید و در معابر اردبیل کاشته شده است.

مشاغل مزاحم به بیرون از شهر انتقال می یاید

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل افزود: تلاش و همت کافی برای انجام این انتقال وجود دارد و تا ایجاد زیرساخت‌ های لازم، رسیدن به جمع‌بندی کامل، انجام کارهای فنی و اداری و فراهم شدن شرایط و امکانات مورد نیاز باید صبر کرد.

سیمای شبانه شهر اردبیل روشن تر می شود

شهردار اردبیلل اهمیت نورپردازی‌ها را در سطح شهر یادآور شد و تصریح کرد: این نورپردازی‌ها تأثیر بسزایی در عناصر سخت و نرم منظر و ایجاد فضاهای شهری پویا در طول ساعات شب دارد.

شهر اردبیل به نور پردازی تخصصی و تزئینی نیاز دارد

شهردار اردبیل برنیاز معابر و خیابان های شهر اردبیل به نور پردازی تخصصی و تزئینی، تاكید كرد.

نصب مجدد ماكت هواپیمای شهید خلبان جدی اردبیلی

به همت شهرداری اردبیل ماكت هواپیمای شهید خلبان جدی اردبیلی در میدان شهید جدی اردبیل نصب شد.

تبلیغات زودهنگام با حضور در مجالس مختلف!

سالار شاکر عضو شورای شهر اردبیل با بیان اینکه در این مقطع منصفانه نیست که ما به دنبال تبلیغات زودهنگام انتخابات شورای شهر باشیم تصریح کرد:  به جای حضور در مجالس و محافل سطح شهر بهتر است تمرکز خود را برای تکمیل پروژه های نیمه تمام بگذاریم.

 

مساحت فضای سبز شهر اردبیل 375 هکتار است

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز اردبیل افزود: مساحت فضای سبز شهر اردبیل 375 هکتار و سرانه فضای سبز عمومی شهر اردبیل 7.5 مترمربع است که با احتساب فضای سبز نیمه عمومی شامل باغات خصوصی، محوطه‌های ادارات و مجتمع‌های مسکونی این فضا 9 متر مربع است و با استاندارد فضای سبز کشور که 15 مترمربع است فاصله زیادی داریم.

انتقاد عضو شورای اسلامی از نامطلوب جلسات شورا

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به اینکه متأسفانه کیفیت نامطلوب جلسات در اغلب دستگاه‌های اجرایی استان مشاهده می‌شود، گفت: ادبیات گفتگو و بررسی مصوبات دوره چهارم شورای شهر اردبیل ایده آل نیست.

چرا شهردار اردبیل به رویکرد فرهنگی معتقد است

شهردار اردبیل می گوید: نیازهای یک شهر فقط نیازهای عمرانی نیست بلکه باید در راستای توسعه فرهنگی و اجتماعی نیز گام های اساسی برداشته شود.