نتیجه برای جستجوی عبارت «خلخال»
نتیجه در صفحه

بودجه شهرداری خلخال 11.5 میلیارد شد

 با حضور فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر خلخال، بودجه 11.5 میلیاردی شهرداری خلخال تحویل شهردار شد.

جان باختن ۲ نفر در خلخال بر اثر سقوط بهمن!

 خبرگزاریهای مختلف، از قول رئیس سازمان امداد و نجات کشور خبری را منتشر کرده اند مبنی بر اینکه دو نفر در حادثه سقوط بهمن در خلخال جان باخته اند، در حالیکه‌ این خبر صحت ندارد.

روستایی که به ماسوله استان اردبیل شهرت دارد

این روستا در استان اردبیل به نام ماسوله دوم ایران نام گرفته و روستایی مثل ماسوله گیلان است که از پشت‌بام هر خانه به خانه دیگر راه بوده و دقیقاً مثل یک پلکان بزرگ نظر هر بیننده‌ای را به طرف خود جلب می‌کند.

برف خلخال رکورد کشور را می شکند/عکس

بارش شدید برف در چند روز اخبر راههای روستایی خلخال را مسدود کرده است که این تصویر مربوط به راه روستایی آق بلاغ است  که پس از بازگشایی گرفته شده است.

کمک 500 میلیونی شهرداری اردبیل به شهرداری خلخال

شهردار خلخال با تقدیر از کمک 500 میلیون ریالی شهرداری اردبیل به شهرداری خلخال گفت: این کمک مالی برای تزئین وچراغانی شهردرایام دهه مبارک فجر امسال بکارگرفته خواهد شد.

کشف 50 کیلوگرم مواد مخدر در خلخال

 فرماندار خلخال گفت: با تلاش ماموران انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) در سال جاری 50 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان کشف وضبط شد.

شهردار خلخال عملکرد چندماهه خود را ارائه داد

نصب المان جدید شهری میدان جانبازان خلخال، نصب 15 دستگاه دوربین مداربسته در حوزه اداری شهرداری، پرکردن چاله های با آسفالت سرد،  ارتقای رتبه این شهرداری با طبقه بندی اداری و... از جمله اقداماتی بود که این شهردار ار عملکرد خود ارائه داد.

خلاقیت یک معلم خلخالی برای کمک به جبهه مقاومت

با ابتکار جالب از سوی سرکار خانم شهروز دوستعلی معلم کلاس ششم ابتدایی مدرسه عفت خلخال دانش آموزان، 32 شالگردن برای رزمندگان جبهه مقاومت بافتند.

انتقاد نماینده خلخال از تضییع حقوق دامداران و کشاورزان

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم وجود امکانات مناسب در زمان جمع‌آوری اطلاعات باعث شده است حقوق اهالی بومی و دامداران و کشاورزانی که در همسایگی این اراضی هستند تضییع شود.

واحدهای تولیدی خلخال در آستانه تعطیلی هستند

 نماینده مردم خلخال و کوثر با اشاره به اینکه  عدم سرمایه گذاری و توسعه به خصوص در بخش کشاورزی این دو شهرستان را به سمت فقر کشانده است، گفت: در حال حاضر برخی واحدهای تولیدی خلخال به دلیل مشکلات مالی در آستانه تعطیلی هستند.

وضعیت پروژه های شهرستان خلخال قابل قبول نیست

نماینده خلخال و کوثر اظهار کرد: در حالی که اعتبارات ساخت راه اصلی خلخال به فیروز آباد چند سال پیش از ردیف اعتبارات ملی تامین و در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته طولانی شدن زمان اجرای این پروژه قابل قبول افکار عمومی نیست.

ساخت پهباد توسط دانش آموزان خورش رستم/عکس

دانش آموزان مدرسه بتول روستای نساز خورش رستم شهرستان خلخال با همکاری دبیر کار و فناوری خود موفق به طراحی و ساخت یک پهباد حمل کننده هوایی در عرض دو ماه شدند.