رشته های زمین شناسی و معدن به دانشگاه آزاد خلخال اضافه می شود

نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی نیز در این آئین از تلاش برای راه اندازی دانشگاه دولتی با اولویت رشته های تحصیلی زمین شناسی و معدن در خلخال در آینده خبر داد.

جاده شاهرود خلخال زیباترین جاده کشور

روستاهای بخش شاهرود هر کدام دارای چشم اندازی خاص برای گردشگران هستند بعد از عبور از روستاهای شال و دیز وقشلاق دیز به روستای تیل می‌رسیم که یک روستای کوهپایه‌ای با چشم اندازهای طبیعی و چشمه‌های آب سرد گوارا است.

پلی برای اتصال رودخانه گیوی چای و قزل اوزن

پل معلق پیرتقی، یکی دیگر از پل معلق استان اردبیل با ارتفاع ۶۰ متر از رودخانه قزل اوزن و طول ۱۶۵ متر و عرض یک متر به عنوان یکی از مناطق توریستی و گردشگری استان اردبیل محسوب می شود.

شهرداری 84 ساله خلخال و توسعه نیافتگی شهر

 شهردار خلخال گفت: پس از گذشت 84 سال از تاسیس شهرداری خلخال در سال 1311 ، بدلایل مختلفی پیشرفت این شهر همسو با شهرهای هم تراز آن در سایر مناطق کشور نبوده است.

خلخال شهر بدون چراغ قرمز کشور است

شهردار خلخال گفت که این شهر از جمله شهرهای فاقد چهار راه اصلی ، چراغ راهنمایی و رانندگی سه زمانه و بدون چراغ قرمز کشور است.

با برخی از مناطق گردشگری خلخال آشنا شوید

رودخانه خروشان قزل اوزن، پل معلق در مسیر جاده اصلی اردبیل سرچم، روستای گردشگری نمهیل و کزج و طبیعت روستای برندق در ایام نوروز میزبانی هموطنان را به انتظار می کشد.

بودجه شهرداری خلخال 11.5 میلیارد شد

 با حضور فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر خلخال، بودجه 11.5 میلیاردی شهرداری خلخال تحویل شهردار شد.

جان باختن ۲ نفر در خلخال بر اثر سقوط بهمن!

 خبرگزاریهای مختلف، از قول رئیس سازمان امداد و نجات کشور خبری را منتشر کرده اند مبنی بر اینکه دو نفر در حادثه سقوط بهمن در خلخال جان باخته اند، در حالیکه‌ این خبر صحت ندارد.

روستایی که به ماسوله استان اردبیل شهرت دارد

این روستا در استان اردبیل به نام ماسوله دوم ایران نام گرفته و روستایی مثل ماسوله گیلان است که از پشت‌بام هر خانه به خانه دیگر راه بوده و دقیقاً مثل یک پلکان بزرگ نظر هر بیننده‌ای را به طرف خود جلب می‌کند.

برف خلخال رکورد کشور را می شکند/عکس

بارش شدید برف در چند روز اخبر راههای روستایی خلخال را مسدود کرده است که این تصویر مربوط به راه روستایی آق بلاغ است  که پس از بازگشایی گرفته شده است.

کمک 500 میلیونی شهرداری اردبیل به شهرداری خلخال

شهردار خلخال با تقدیر از کمک 500 میلیون ریالی شهرداری اردبیل به شهرداری خلخال گفت: این کمک مالی برای تزئین وچراغانی شهردرایام دهه مبارک فجر امسال بکارگرفته خواهد شد.

کشف 50 کیلوگرم مواد مخدر در خلخال

 فرماندار خلخال گفت: با تلاش ماموران انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) در سال جاری 50 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان کشف وضبط شد.

شهردار خلخال عملکرد چندماهه خود را ارائه داد

نصب المان جدید شهری میدان جانبازان خلخال، نصب 15 دستگاه دوربین مداربسته در حوزه اداری شهرداری، پرکردن چاله های با آسفالت سرد،  ارتقای رتبه این شهرداری با طبقه بندی اداری و... از جمله اقداماتی بود که این شهردار ار عملکرد خود ارائه داد.

خلاقیت یک معلم خلخالی برای کمک به جبهه مقاومت

با ابتکار جالب از سوی سرکار خانم شهروز دوستعلی معلم کلاس ششم ابتدایی مدرسه عفت خلخال دانش آموزان، 32 شالگردن برای رزمندگان جبهه مقاومت بافتند.

انتقاد نماینده خلخال از تضییع حقوق دامداران و کشاورزان

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم وجود امکانات مناسب در زمان جمع‌آوری اطلاعات باعث شده است حقوق اهالی بومی و دامداران و کشاورزانی که در همسایگی این اراضی هستند تضییع شود.