شهر سرعین هوشمند می شود

شهردار سرعین گفت: شهر سرعین شتابان در مسیر هوشمندسازی حرکت می‌کند تا مردم از مزایای الکترونیکی شدن خدمات شهرداری مدرن استفاده کنند.

بلند مرتبه سازی در سرعین ممنوع می شود

شهردار سرعین گفت: تراکم بیش از سه طبقه در طرح تفصیلی این شهر ممنوع شده واز بلند مرتبه سازی هم جلوگیری می شود.

فقط ۱۰ الی ۱۵ درصد مراکز اقامتی سرعین پر شده است

شهردار سرعین می گوید: در وضعیت فعلی ۱۰ الی ۱۵ درصد از ظرفیت مراکز اقامتی استفاده شده در حالی که پیش از این عملاً در زمستان مراکز اقامتی فعالیت و تحرکی نداشتند.

سرعین، شهری با چشمه های بهشتی

چشمه‌های آبگرم سرعین که با دما، خاصیت و ویژگی‌های درمانی خاصی از دل زمین می‌جوشند، همه ساله مسافران و گردشگران بسیاری را از گوشه و کنار کشور و خارج از ایران به سوی خود جلب می‌کنند.

همراه اول در شهر سرعین در دسترس نیست

عضو شورای شهر سرعین گفت: بزرگترین مشکل ارتباطی مردم شهر سرعین عدم آنتن دهی توسط اپراتور شبکه همراه اول می باشد و این مساله در حال تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ در شهر سرعین است.

عدم استقبال شهروندان اردبیلی از تاکسی‌های ون

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اردبیل با اشاره به اینکه با توجه به اینکه از تاکسی‌های ون در اردبیل استقبال آنچنانی انجام نمی‌گیرد، گفت: در روزهای برفی از این تاکسی ها برای ایاب و ذهاب شهروندان استفاده می شود.

زنگ خطر برای موقعیت آب درمانی سرعین

رئیس اداره منابع آب شهرستان سرعین گفت: در حال حاضر افزایش آب‌درمانی‌های مدرن به مصلحت شهر نیست و سبب کاهش ذخایر آب‌گرم معدنی شهرستان می‌شود که این امر خود می‌تواند سرمایه‌گذاری‌های مدرن‌تر در آینده را به چالش بکشاند.

دیوار هنری شهر سرعین افتتاح شد

این دیوار به متراژ ۱۵۰ متر مربع و با متریال و تکنیک  نقش برجسته سفالی ،‌کاشی شکسته و آینه کاری،‌ روی دیوار افقی گاومیش گلی به طرف میدان اصلی شهر کار شده و به مناسبت دهه مبارک فجر افتتاح شد.

مجموع حق جلسه 5 عضو شورا در 4 سال فقط 18 میلیون تومان است!

آیا اساساً شهرداری سرعین چنین تکلیفی داشته که بابت حق جلسه اعضای شورای شهر، برای آنان هزینه سفر پرداخت و گوشی موبایل خریداری کند.

خرید گوشی و سفر رایگان برای اعضای شورای شهر سرعین!

شهردار شهرستان سرعین گفت: برداشت نادرستی از بابت خرید گوشی همراه و سفر رایگان اعضای شورای شهرستان سرعین به مشهد مقدس وجود دارد و هزینه‌های این سفر از حق‌الزحمه همکاران کسر می‌شود.

سرعین به شهر دیجیتالی تبدیل می‌شود

فرماندار سرعین از تبدیل سرعین به شهر دیجیتالی با توسعه زیرساخت‌های فن‌آوری اطلاعات خبر داد.

طرح تفصیلی شهر سرعین تصویب شد

طرح تفصیلی شهر سرعین پس از طی مراحل قانونی و بررسی و تصویب نهایی در شورای عالی شهرسازی و معماری ایران، برای اجرا به شهرداری ابلاغ خواهد شد.

بهزیستی کودکان سرعین را قال گذاشت

عضو شورای شهر سرعین گفت:اداره بهزیستی سرعین طی اطلاعیه ای از سنجش بینایی و شنوایی کودکان خبرداده بود اما این خبر بدون اطلاع قبلی لغو شده است.