شرط راه اندازی بندر خشک اصلاندوز

سخنگوی کمسیون عمران مجلس با تاکید براینکه تقویت آزادراه ها در استان اردبیل موفقیت بیشتر بندر خشک مغان را در پی خواهد داشت، تصریح کرد: ایفای نقش بندری در مغان منوط به ایجاد زیرساخت های کافی است.

فسادهای گسترده مالی با نام ائمه(ع)

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین با اشاره به اینکه مشکلات عدیده ای توسط موسسات مالی و اعتباری برای شهروندان ایجاد شده است، اظهار کرد: آیا وزیر اقتصاد و دارایی از وجود چنین مشکلاتی که برخی از موسسا مالی و اعتباری برای مردم رقم زده اند، آگاه است؟ موسساتی که اغلب نام معصومین و ائمه(ع) را یدک کشیده و متاسفانه با سوءاستفاده از اعتقادات دینی و ارزشی مردم، فسادهای گسترده مالی را رقم می زنند.

ثبت قرارداد چهار بازیکن جدید با نماینده اردبیل

چهاربازیکن با آّبی پوشان اردبیل ثبت قرارداد کردند.

از تذکر غیرمستقیم 7 نماینده به استاندار تا توضیح او در مورد تغییرات فرمانداران

اختصاص580 میلیارد ریال به راه‌آهن اردبیل، انتقاد به نوشته زبان لاتین ترکی در مقبره موذن زاده، استعفای شهردار بخاطر فشار سیاسی، فوت روزانه 18 نفر در اردبیل و..... از جمله اخبار مهم این هفته نشریه آریتان می باشد.

تذکر رضا کریمی نماینده اردبیل به دو وزیر

رضا کریمی در نشست علنی نوبت عصر شنبه مجلس شورای اسلامی در  به وزیر نفت و به وزیر کشاورزی تذکر شفاهی داد.

نظر نماینده اردبیل در مورد بازگرداندن تیم پرسپولیس

عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه بازگرداندن بازیکنان ملی‌پوش تیم پرسپولیس از اردوی تیم ملی در دوبی نادرست بوده است، گفت: مربیان نباید اختلافات خود را رسانه‌ای کنند و باید اختلاف نظرها را در جلسات مطرح و بررسی کنند.

چرا آثار مگاپروژه‌ها در سفره مردم استان دیده نمی‌شود؟

اینکه زیرساخت های اساسی، نجات بخش استان محروم اردبیل از فقر انباشته است در این شکی نیست اما نکته و پرسش اساسی تر این است که شعارها و طرح‌های دولت یازدهم و نماینده عالی دولت در این سه سال و اندی که بر روی مگاپروژه ها متمرکز شده تا چه حدی توانسته تا باری از مشکلات فراوان استان و فقر و محرومیت آن بکاهد.

آتش‌نشانی مسئول اطفای حریق در شهرک‌های صنعتی نیست

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل گفت: بر اساس قوانین آتش‌نشانی مسئول خدمات اطفای حریق در شهرک‌های صنعتی نیست.

بدعتی ضدکارآفرین که در اردبیل وجود دارد

 با وجود اینکه بر اساس قانون سازمان تأمین اجتماعی حق حسابرسی از سنوات گذشته واحد تولیدی را ندارد، اما در استان اردبیل و برخی استان‌ها بدعت ایجاد شده و این حسابرسی انجام می‌شود.

وضعیت ساخت‌ و سازها در اردبیل نامطلوب است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: وضعیت نامطلوب برخی ساخت‌ و سازها، صنعت ساختمان را گرفتار آفت منافع مادی ساخته است.

مدیران انتخاباتی استان اردبیل انتخاب شدند

استاندار اردبیل با صدور احکام جداگانه‌ای، اعضاء و روسای کمیته‌های ۶گانه ستاد انتخابات استان را در برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب کرد.

داستان دنباله دار بی کیفیتی نان در اردبیل

یکی از شهروندان معترض به کیفیت نان می گوید: وقتی قیمت نان افزایش یافت به ما گفتند که برای ارتقاء کیفیت نان می‌باشد ولی نه تنها تغییری حاصل نشد بلکه وزن و حجم آنها نیز کمتر و کیفیتش بدتر از گذشته شد.

تعبیه سیستم گرمایشی جدید در اتوبوس های اردبیل

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل از تعبیه سیستم گرمایش از کف در اتوبوس های درون شهری اردبیل خبر داد.

یک خبر خوش به پیمانکاران پروژه راه‌آهن اردبیل

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از اختصاص 580 میلیارد ریال از محل اوراق اسناد خزانه اسلامی به پروژه راه‌آهن اردبیل ـ میانه خبر داد.

پیگیری مشکلات شهری اردبیل در جلسات تخصصی

 عضو شورای اسلامی شهر اردبیل از تشکیل جلسات تخصصی بررسی مشکلات و نیازمندی‌های شهر اردبیل در یک سال پایانی فعالیت شورای شهر خبر داد.