اداره برق استان اردبیل ۴۵ میلیارد تومان از مردم طلب دارد

مدیرعامل توزیع برق استان اردبیل گفت: این اداره ۴۵ میلیارد تومان از مردم و سایر ادارات بابت تأمین انرژی طلب دارد.

کدام بخش بیشترین مصرف کننده برق استان هستند

مدیرعامل توزیع برق استان اردبیل گفت: بخش خانگی با ۴۲۷ هزار و ۷۱ مشترک بیشترین مصرف کننده برق در استان است.

نیروگاه های بادی در استان اردبیل نصب شده است

علیرضا علیزاده با اشاره به باد خیز بودن منطقه گفت: به صورت پایلوت در چند نقطه نیروگاه های بادی نصب شده است و بخش خصوصی نیز به این امر ورود پیدا کرده است.

تولید نیروگاه سیل ترکیبی تا سقف یک هزار و 500 مگاوات می رسد

مدیر‌عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: در حال‌حاضر شاهد تسهیل روند اجرایی این پروژه عظیم عمرانی در منطقه هستیم که انتظار می‌رود با تکمیل فازهای نخست و دوم این طرح برق تولیدی در استان اردبیل تا سقف یک هزار و 500 مگاوات نیز برسد.

تکمیل نیروگاه ترکیبی سبلان در 35 کیلومتری مشگین‌شهر

سرپرست مدیریت نیروگاه سیکل ترکیبی استان اردبیل گفت: این مجموعه با کارفرمایی شرکت سبلان برق امید در 35 کیلومتری جاده مشگین‌شهر در حال انجام اقدامات لازم برای تکمیل پروژه است و زمانبدی اتمام پروژه سه ماهه اول سال 97 است که امیدواریم در موعد مقرر تکمیل شود.

بیش از 300 میلیارد تومان برای نیروگاه سیکل ترکیبی هزینه شده است

استاندار اردبیل گفت: تاکنون بیش از 300 میلیارد تومان برای راه‌اندازی و تجهیز نیروگاه سیکل ترکیبی هزینه شده است.

تولید برق نیروگاه سبلان 3 برابر نیاز استان است

 مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: طرح احداث بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان اردبیل یکی از مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان است که با بهره برداری از آن مازاد تولید برق این نیروگاه به کشورهای همسایه صادر می شود.

افتتاح سامانه خدمات غیر حضوری امور مشترکین برق استان اردبیل

با حضور معاون هماهنگی توزیع ومدیرکل دفترتحقیقات توانیر، سامانه خدمات غیر حضوری امور مشترکین شرکت توزیع برق استان اردبیل افتتاح شد.

کنتورهای برق مشترکین استان اردبیل، فهام می شود

 تمامی مشترکین دیماندی شرکت توزیع برق استان اردبیل قرار است بر اساس طرح فهام به کنتورهای هوشمند مجهز می شوند.

تهدیدات تروریستی در حوزه برق باید جدی گرفته شود

رئیس پدافند غیرعامل شرکت توانیر گفت: تهدیدات تروریستی و سایبری و اقدامات خرابکارانه در حوزه برق باید کاملا جدی گرفته شود و ما نباید منتظر باشیم تا یک حادثه‌ای اتفاق بیفتد و بعد به فکر رفع مشکلات در این زمینه باشیم.

سومين كارگاه آموزشي پدافند غيرعامل در حوزه برق در اردبیل برگزار شد

با حضور عوامل توزیع برق پنج استان شمال غرب کشور سومین همایش و کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل و تسهیل مدیریت بحران در بخش توزیع به میزبانی استان اردبیل به کار خود پایان داد.

به زیرساخت‌های پدافند غیرعامل توجه نشده است

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: متأسفانه با وجود هزینه قابل‌توجه در جنگ تحمیلی، در زیرساخت‌ها به مهندسی پدافند غیرعامل توجه چندانی نشده است.

مشکل قطعی برق ۵ روستا در اردبیل رفع شد

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل با اشاره به قطعی برق هشت روستا در این استان به دلیل بارش سنگین برف گفت: از این تعداد برق پنج روستا وصل شد.

سکونتگاه های غیرمجاز اردبیل صاحب برق شدند

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل در خصوص رفع مشکلات ساکنان سکونتگاه‌های غیرمجاز از اختصاص برق موقت به برخی از این مناطق اردبیل خبر داد.

کنتورهای برق در استان اردبیل هوشمند می شود

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: نصب کنتورهای هوشمند برق با هدف جلوگیری از اتلاف انرژی در دستور کار گرفته شده است.