مشکل قطعی برق ۵ روستا در اردبیل رفع شد

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل با اشاره به قطعی برق هشت روستا در این استان به دلیل بارش سنگین برف گفت: از این تعداد برق پنج روستا وصل شد.

سکونتگاه های غیرمجاز اردبیل صاحب برق شدند

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل در خصوص رفع مشکلات ساکنان سکونتگاه‌های غیرمجاز از اختصاص برق موقت به برخی از این مناطق اردبیل خبر داد.

کنتورهای برق در استان اردبیل هوشمند می شود

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: نصب کنتورهای هوشمند برق با هدف جلوگیری از اتلاف انرژی در دستور کار گرفته شده است.

دوسوم برق تولیدی اردبیل در شبکه سراسری قرار می‌گیرد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از افزایش ظرفیت تولید برق استان به میزان 500 مگاوات خبر داد.

۵۱۸ هزار مشترک در استان اردبیل از نعمت برق برخوردار هستند

 مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل تأکید کرد: در حال حاضر ۵۱۸ هزار مشترک در استان اردبیل از نعمت برق برخوردار هستند و تمامی شهرها و ۹۹.۷ درصد از روستاها برق‌دار شده اند.

3 پست 63 کیلوولت در استان اردبیل در حال احداث است

مهندس علیرضا علیزاده اظهار کرد: بعد از تولید در بحث انتقال و فوق توزیع سرمایه گذاری های خوب و زیربنایی در استان اردبیل در حال انجام است که در دو ماه گذشته و با حضور وزیر نیرو بخشی از این پروژه ها تکمیل و افتتاح شده است.

کاهش 20 درصدی انرژی برق مصرفی ادارات و جایگزینی با انرژی خورشیدی

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: تا دو سال آینده 20 درصد برق مصرفی ادارات از طریق انرژی های خورشیدی و تجدیدپذیر تامین خواهد شد.

18 درصد برق تولیدی اردبیل در بخش صنعت بکارگیری می‌‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: 18 درصد برق تولیدی اردبیل در بخش صنعت بکارگیری می‌‌شود و در واقع می‌توان گفت که بیشترین بخش مصرفی برق مربوط به این حوزه است.

99.7 درصد روستاهای استان اردبیل برق دارند

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر به 99.7 درصد از روستاهای این استان برق رسانی شده است.

متوسط خاموشی ها در اردبیل به ۲.۶ دقیقه کاهش یافت

معاون بهره‌برداری توزیع برق استان اردبیل از کاهش زمان متوسط خاموشی برق در این استان به ۲.۶ دقیقه خبر داد.

لزوم بکارگیری برق اضطراری در ساختمانهای بلند مرتبه

مدیر امور دو برق اردبیل گفت: نظام مهندسی باید در آپارتمان های بلندمرتبه بکارگیری برق اضطراری را اجباری کند و در صورت نبود برق اضطراری در این ساختمان ها نسبت به تعیین پایان کار اقدام نکنند.

ظرفیت تولید برق در اردبیل 1000 مگاوات است

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: ظرفیت تولید برق در استان اردبیل در حال حاضر 1000 مگاوات است.

مرکز دیسپاچینگ مرکز اردبیل با 10 نفر نیرو شبانه روز فعال است

قبلا این مرکز با دو نفر مدیریت می شد که ما هم اکنون در سه شیفت کاری صبح، عصر و شب با بیش از 10 نفر در این مرکز پاسخگوی مردم هستیم.

تمامی روستاهای بالای ۱۰ خانوار استان صاحب برق هستند

مدیرعامل توزیع برق استان اردبیل افزود: برق‌رسانی به تمامی روستاهای بالای ۱۰ خانوار استان به اتمام رسیده و در هفت شهرستان تمامی روستاها برق‌دار شده‌اند.

مرکز فوریت‌های برق شهرستان‌های نیر، نمین و سرعین راه اندازی می شود

معاون بهره‌برداری توزیع برق استان تصریح کرد: در حال حاضر مرکز فوریت در شهرستان اردبیل فعال بوده و قرار است به زودی در شهرستان‌های نیر، نمین و سرعین نیز راه‌اندازی شود.