10 میلیارد تومان سرمایه گذاری در شورابیل اتفاق افتاده است

 استاندار اردبیل گفت: با همت و تلاش شهرداری اردبیل در یک سال اخیر بیش از 10 میلیارد تومان سرمایه گذاری در منطقه نمونه گردشگری شورابیل انجام شده است.

طولانی ترین مسیر سلامت کشور در شورابیل افتتاح شد

به همت شهرداری اردبیل و در قالب همایش پیاده روی با خانواده به میمنت ایام گرامی داشت فتح خرمشهر طولانی ترین مسیر پیاده روی و سلامت کشور افتتاح شد.

متاسفانه در حوزه فرهنگ غفلت هایی را شاهد هستیم

عاملی گفت: در جامعه ما متاسفانه در حوزه فرهنگ غفلت هایی را شاهد هستیم که اگر به جبران آن همت نکنیم بسیاری از سرمایه گذاری ها در حوزه های دیگر بی نتیجه و بی ثمر خواهد بود.

شهروند قرآن محور سلامت جامعه را تضمین می کند

شهردار اردبیل گفت: شهروندان قرآن محور اخلاق مدار براساس آموزه های قرآنی می توانند سلامت همه جانبه اجتماعی را رقم بزنند.

توصیه پزشک اردبیلی در ماه مبارک رمضان

در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان ماه غفران و نعمت الهی دومین آئین استقبال از ماه ضیافت الهی در اردبیل برگزار شد.

طولانی ترین مسیر سلامت کشور افتتاح می شود

شهردار اردبیل در مورد پروژه های قابل افتتاح پروژه های شورابیل گفت: این پروژه‌ها مطابق با استانداردهای جهانی و با هدف تامین سلامت شهروندان اجرایی و عملیاتی می شود.

شهر اردبیل به عنوان پایتخت قرآنی معرفی شود

 شهردار اردبیل گفت: با توجه به حضور نخبگان قرآنی در شهر اردبیل، این شهر قابلیت معرفی و شهرت به عنوان پایتخت قرآنی را دارد.

دعوت امام جمعه اردبیل از جوانان

امام جمعه اردبیل ماه رمضان را فرصت مغتنمی برای تربیت دینی دانست و گفت: به ویژه حضور روحانیان در این ماه و دعوت از جوانان به مساجد حائز اهمیت است.

انتخابات و شهر خسارت دیده از تبلیغات غیر اصولی

انتخابات به پایان رسید و همه چیز رو به فراموشی است اما تنها قشری که همچنان اسیر تبلیغات کاندیده ها مانده اند، پاکبانان شهری هستند که در مقابل خود کوه بلندی از کاغذها،پوستر ها و بنرها را می بینند.

ایستگاه‌های افطاری ماه رمضان در اردبیل برپا می‌شود

شهردار اردبیل گفت: شهرداری اردبیل همانند سال‌های گذشته ایستگاه صلواتی افطار با هدف خدمات‌رسانی به شهروندان روزه‌داری که به دلایل مختلف از جمله به دلیل مشغله‌های کاری در زمان افطار امکان دسترسی به منازل خود را ندارند، تدارک دیده است.

قصد جواب دادن به تذکرات را ندارم

حمید لطف اللهیان در پاسخ به اظهارات یکی از اعضای شورای شهر اردبیل در مورد پل قدس، عدم اجرای طرح تفصیلی و اجرایی نشدن طرح جامع حمل و نقل و ترافیک در اردبیل اظهار کرد: بنده قصد جواب دادن به تذکرات را ندارم که در روزهای آینده برای آنها جوابی کتبی ارائه می‌کنم.

موضوع دست‌کاری و مهندسی آزاء توهین به شعور مردم است

عضو شورای شهر اردبیل خطاب به سخنان رئیس شورای شهر که موضوع دست‌کاری و مهندسی در شمارش آرای انتخابات شورای شهر را مطرح کرده بود، تصریح کرد: این صحبت‌ها توهین به شعور مردم و رأی‌دهندگان است.

تذکرات مکرر گام جدید برای استیضاح شهردار اردبیل

در اولین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل بعد از انتخابات پارلمان محلی در دوره پنجم، تنش‌ها به نحوی بالا گرفت تا شکست‌خوردگان انتخابات با تذکر به شهردار برای استیضاح او پروسه جدیدی را کلید بزنند.

شورای پنجم انتخاب مردم نیست

رئیس شورای شهر اردبیل مدعی شد: شورای پنجم انتخاب مردم نیست بلکه در اعلام نتایج آن مهندسی و دست‌کاری صورت گرفته است.

پروژه‌های شورابیل با 10 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری افتتاح می‌شود

شهردار اردبیل گفت: پروژه‌های عمرانی شهرداری اردبیل در مجموعه تفریحی، توریستی شورابیل با سرمایه‌گذاری 10 میلیارد تومان جمعه به بهره‌برداری می‌رسد.