نتیجه برای جستجوی عبارت «اردبیل»
نتیجه در صفحه

سیمای شبانه شهر اردبیل روشن تر می شود

شهردار اردبیلل اهمیت نورپردازی‌ها را در سطح شهر یادآور شد و تصریح کرد: این نورپردازی‌ها تأثیر بسزایی در عناصر سخت و نرم منظر و ایجاد فضاهای شهری پویا در طول ساعات شب دارد.

شهر اردبیل به نور پردازی تخصصی و تزئینی نیاز دارد

شهردار اردبیل برنیاز معابر و خیابان های شهر اردبیل به نور پردازی تخصصی و تزئینی، تاكید كرد.

نصب مجدد ماكت هواپیمای شهید خلبان جدی اردبیلی

به همت شهرداری اردبیل ماكت هواپیمای شهید خلبان جدی اردبیلی در میدان شهید جدی اردبیل نصب شد.

تبلیغات زودهنگام با حضور در مجالس مختلف!

سالار شاکر عضو شورای شهر اردبیل با بیان اینکه در این مقطع منصفانه نیست که ما به دنبال تبلیغات زودهنگام انتخابات شورای شهر باشیم تصریح کرد:  به جای حضور در مجالس و محافل سطح شهر بهتر است تمرکز خود را برای تکمیل پروژه های نیمه تمام بگذاریم.

 

مساحت فضای سبز شهر اردبیل 375 هکتار است

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز اردبیل افزود: مساحت فضای سبز شهر اردبیل 375 هکتار و سرانه فضای سبز عمومی شهر اردبیل 7.5 مترمربع است که با احتساب فضای سبز نیمه عمومی شامل باغات خصوصی، محوطه‌های ادارات و مجتمع‌های مسکونی این فضا 9 متر مربع است و با استاندارد فضای سبز کشور که 15 مترمربع است فاصله زیادی داریم.

انتقاد عضو شورای اسلامی از نامطلوب جلسات شورا

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به اینکه متأسفانه کیفیت نامطلوب جلسات در اغلب دستگاه‌های اجرایی استان مشاهده می‌شود، گفت: ادبیات گفتگو و بررسی مصوبات دوره چهارم شورای شهر اردبیل ایده آل نیست.

چرا شهردار اردبیل به رویکرد فرهنگی معتقد است

شهردار اردبیل می گوید: نیازهای یک شهر فقط نیازهای عمرانی نیست بلکه باید در راستای توسعه فرهنگی و اجتماعی نیز گام های اساسی برداشته شود.

تعداد مصوبات جهت بررسی نیز کمتر خواهد شد

رئیس شورای اسلامی اردبیل متذکر شد: با این وجود به دلیل اینکه در رکود اقتصادی هستیم، به تبع مراجعه به شورا و شهرداری کمتر و در نتیجه تعداد مصوبات جهت بررسی نیز کمتر خواهد شد.

۳۳ هکتار زمین برای احداث پارک جنگلی الماس

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اردبیل گفت: در ۱۴ کیلومتری مسیر اردبیل به سرعین ۳۳ هکتار زمین پیش‌بینی شده و قرار است پارک جنگلی الماس در این مکان ایجاد شود.

برای استفاده مردم از پل های عابر پیاده باید فرهنگ سازی شود

شهردار  اردبیل گفت: اهمیت احداث پل‌های عابر پیاده در خیابان‌های پرتردد بر کسی پوشیده نیست و اگر از این پل‌ها در مکان‌های خاصی استفاده نمی‌شود باید فرهنگسازی در زمینه استفاده از این پل‌ها بین مردم انجام شود .

شب‌ های اردبیل را نورانی‌تر می شود

معاون فنی و عمرانی شهرداری اردبیل با تاکید بر نقش مهم نورپردازی در زیباسازی و جلوه‌گری شهر، از تلاش مجموعه شهرداری برای استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت نورپردازی در زیباسازی شهر اردبیل خبر داد.

24 پست مهم استان اردبیل در تصدی زنان است

طبق آماز در 4 سال گذشته پنج مدیرکل، چهار مشاور استاندار، پنج معاون مدیرکل و بیش از 10 مسوول شهرستانی مسوولیت امور را در پست های مدیریتی مختلف بر عهده گرفته اند.

خدمات شهرداری در راستای شعار «شهروند سالم، شهر سالم» بوده است

شهردار اردبیل گفت: این مجموعه در سال های گذشته خدمات پیشگیرانه‌ای را در رابطه با سلامت شهروندان اتخاذ کرده است تا بتوان به شعار «شهروند سالم، شهر سالم» دست‌یافت.

یارانه نشریات استان اردبیل اعلام شد/جدول

فهرست یارانه پرداختی به نشریات استان اردبیل در 6 ماه اول سالجاری منتشر شد.