آیا ایستگاه بعدی کارگران معترض اردبیل وزارت کار خواهد بود

باید منتظر ماند و دید که آیا کارگران معترض ذوب آهن که پیام استاندار اردبیل را شنیده و مکان تجمع خود را تغییر داده اند خواهند توانست در ایستگاه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به حقوق قانونی خود دست یابند؟ 

احترام و شرافت مهندسی در معرض تهدید است

عضو نظام مهندسی استان اردبیل با اشاره به اینکه در حال حاضر احترام و شرافت مهندسی در معرض تهدید است، گفت: عدم همخوانی بین تعداد مهندسین با تعداد کارهای قابل ارجاع باعث شده است تا وضعیت بازار مهندسی به هم بریزد. 

اردبیل نیازمند خطوط ویژه اتوبوس است

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل با تاکید بر ایجاد خطوط ویژه در هسته مرکزی شهر افزود: مردم در استفاده از اتوبوس‌های درون‌شهری وقت زیادی را تلف می‌کنند که علت اصلی این موضوع نبود زیرساخت‌های خطوط ویژه است.

دلیل بوجود آمدن چاله های معابر اردبیل چیست؟

شهردار اردبیل گفت: طی سالهای گذشته بخاطر عدم زیرسازی مناسب در آسفالت‌ ریزی و همچین استفاده از مصالح غیر استاندارد در معابر اردبیل پس از بارش برف طی هفته‌های گذشته شاهد تخریب آسفالت بودیم.

10 هزار مهندس در استان اردبیل وجود دارد

معاون عمرانی استانداری اردبیل با اشاره به اینکه ما در استان اردبیل 10 هزار مهندس توانمند و عضو نظام مهندسی داریم، گفت: با ایجاد فرصت‌های اشتغال برای مهندسان می توان در عمران و آبادانی این استان سهم خود را ایفا کنند.

رقم پروژه های مشارکتی شهرداری اردبیل اعلام شد

حمید لطف‌ اللهیان تصریح کرد: شش هزار و ۸۰۵ میلیارد ریال پروژه مشارکتی برای سال آینده پیش‌بینی  شده است.

رینگ پیاده روی شورابیل برودی افتتاح می شود

شهردار اردبیل گفت: برای نخستین بار اقدام به طراحی و ساخت آب نمایی با چشم انداز بسیار جالب در ورودی ضلع جنوبی شورابیل شده است که امیدواریم تا تکمیل نهایی این سایت بتوانیم مقدمات اجرای دیگر بخش های این مجموعه را فراهم آوریم.

90 درصد مطالبات مردم رسیدگی شده است

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل با اشاره به عملکرد خدمات شهری درمناطق 4 گانه گفت: در ماه گذشته بالغ بر 90 درصد از مطالبات مردم در حوزه خدمات شهری و عمرانی پیگیری وبه آنها رسیدگی شده است.

شورابیل برند گردشگری کشور می شود

شهردار اردبیل تصریح کرد: تلاشمان بر این است تا این مجموعه عظیم را به عنوان یک برند گردشگری طبیعت در کشور و حتی دنیا معرفی کنیم.

شورای اسلامی جلسات بودجه 96 را بررسی می کند

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل اظهار کرد: با توجه به اینکه بودجه 96 با 15 روز تاخیر تقدیم شورای شهر شده است ما باید به صورت فشرده و در جلسات چندین نوبته در طول هفته سعی کنیم تا پایان سال بودجه 96 را بررسی و تصویب کنیم.

ناپخته بودن طرح اخذ 10 هزار ريال از هر انشعاب آب و فاضلاب

سخنگوی شورای شهر اردبیل گفت: بنده معتقدم این پیشنهاد آب و فاضلاب شهری باید در جلسات کمیسیون ها مورد بررسی و چکش کاری قرار گیرد تا به شکل پخته در صحن علنی شورا به تصویب برسد. 

شهردار و شورا روز مهندس را تبریک گفتند

 شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل در طی پیامی روز مهندس را تبریک گفتند.

کلیات تشکیل بازارچه نوروزی اردبیل تصویب شد

کلیات تشکیل بازارچه نوروزی اردبیل در شورای تامین این شهرستان به تصویب رسیده و محل برگزاری بازارچه نیز از ابتدای میدان جدیدالاحداث واقع در تقاطع بزرگراه ولایت(شوراسنتر) با عطایی تا ابتدای شهرک نادری تعیین شده است.

توجه ویژه به تجهیز سازمان آتش نشانی شهرداری اردبیل در بودجه سال 96

شهردار اردبیل با اشاره به اینکه در بودجه 96 سازمان آتش نشانی و خرید تجهیزات و امکانات فردی و لوجستیکی این سازمان را ویژه دیدیم خاطرنشان کرد: ما باید به سمتی حرکت کنیم تا در اتفاقات و حوادث غیرقابل پیش بینی شرمنده مردم نباشیم