دو انتصاب جدید در استانداری اردبیل انجام شد

با حکم استاندار اردبیل، حسین بشیری به سمت مدیر فن‌آوری اطلاعات و شبکه دولت و حسن‌ حسن‌پور به سمت مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری اردبیل منصوب شد.

تابلو فرش گل در شورابیل اردبیل طراحی شد

شهردار اردبیل گفت: تم گل کاری شهر اردبیل در سال جدید عوض می‌شود و برای اولین بار ۵ نوع گل جدید در پارک‌ها و فضاهای سبز اردبیل کاشته خواهد شد.

دژی برای زندانی کردن شاهزادگان صفوی

زماني که عثماني ها به تبريز حمله کردند، صفويان مجبور به ترک اين سرزمين شدند و همين باعث شد که صفويان حکومت خود را در حدود 3 سال در مشکين شهر ادامه بدهند. شاه تهماسب اول قلعه قهقهه راساخت تا از اين محل به عنوان زندان و محلي امن براي پنهان کردن اشياي گرانبها استفاده کند.

اکیپ‌های تنظیف شهری اردبیل در نوروز فعال هستند

شهردار اردبیل با اعلام این خبر تصریح کرد: هزار نفر نیروی انسانی و ۱۰۰ دستگاه ماشین‌آلات رفت‌وروب بدون تعطیلی تنظیف شهری را انجام می‌دهند.

پلی برای اتصال رودخانه گیوی چای و قزل اوزن

پل معلق پیرتقی، یکی دیگر از پل معلق استان اردبیل با ارتفاع ۶۰ متر از رودخانه قزل اوزن و طول ۱۶۵ متر و عرض یک متر به عنوان یکی از مناطق توریستی و گردشگری استان اردبیل محسوب می شود.

پلی که بخاطر یک دختر زیبا ساخته شد

درباه پل «قیزکورپوسی» یا «پل دختر» داستان زیادی شنیده شده است و  مثلا اینکه بازرگانی برای در امان ماندن دختر خود از دست مغولان برای دختر خود در این منطقه قلعه می‌سازد و....

چهار ورودی شهر اردبیل میزبان گردشگران است

شهردار اردبیل گفت: به سبب آن که بتوانیم برای مسافران نوروزی میزبانی شایسته باشیم و برای تأمین اقامت، رفاه و آسایش این گردشگران تمهیداتی از طرف مجموعه شهرداری اردبیل در چهار ورودی شهر فراهم شده است.

نظر نماینده مشگین شهر در مورد حسابهای شخصی رئیس قوه قضاییه

نماینده مردم مشگین‌ شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس بررسی‌های انجام شده هیچ پولی به حساب شخصی در قوه قضاییه واریز نمی‌شود.

اعتبار پروژه راه آهن اردبیل هزار و پانصد میلیارد ریال شد

سخنگوی کمسیون عمران مجلس گفت: مصوب پروژه راه‌آهن اردبیل-میانه در سال 96 حداقل هزار و پانصد میلیارد ریال شد که در مقایسه با بودجه سال جاری این پروژه حدود 6 برابر افزایش یافته است.

 

دلیل برکناری مدیر عامل کشت و صنعت مغان اعلام شد

خرید شیر دوش برای دامپروری به صورت نا متعارف، بازنشستگی وی، فروش شکر بصورت چک و استفاده از 18 مشاور غیر متخصص از جمله مهمترین مواردی است که به گفته ملکی باعث برکناری اروجعلی محمدی شد.

از وعده کفنپوشی تا تهدید به استیضاح وزیر کشاورزی

نماینده پارس آباد و بیله سوار که گفته بود در صورت انتصاب مدیر و هیات مدیره کشت و صنعت مغان کفنپوش خواهد شد، بجای عمل به وعده خود اینبار در اقدامی جدید بعد از برگزاری جلسه تودیع و معارفه وزیر کشاورزی را تهدید به استیضاح کرد.

تلاش یک هزار نیروی خدماتی شهرداری برای جمع آوری زباله در نوروز

شهردار اردبیل گفت: داشتن شهری سالم ، پاک و زیبا و عاری از زباله از برنامه های اولویت دار شهرداری اردبیل می باشد.

منحصر به فردترین حمام دنیا را بشناسید/ تصاویر

داش حامامی یا حمام سنگی گیوی در دامنه ی کوه و به صورت غاری است که از یک فضای مستطیل شکل به ابعاد تقریبی 410 متر تشکیل شده است که در دل صخره ی طبیعی توسط یک مرد و زن کنده شده است.

تولید خودرو با برند "بنز " در مشگین شهر

نماینده مشگین شهر  با اشاره به اینکه در سرمایه گذاری خودروهای سنگین استاندار سابق اردبیل رسما از ادامه  فعالیت این پروژه جلوگیری کرد، افزود: قرارداد تولید قوای محرکه این خودورها با برند "بنز " بسته شده که در 6 ماه اول سال آینده شروع بکارخواهد کرد.

بدهی بیمه کارگران شهرداری مربوط به سال‌های گذشته است

شهردار اردبیل گفت: بدهی شهرداری اردبیل به بیمه از بابت انباشت بدهی سال‌های گذشته است که امروز مشکلاتی را برای شهرداری اردبیل رقم زده است.