اختصاص 300 میلیارد برای پروژه‌های فاضلاب شهری اردبیل

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام شده 300 میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های فاضلاب شهری در استان اردبیل اختصاص یافته است.

محمد فیضی حذف شد و رضا کریمی رکورد زد

در انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون های برنامه وبودجه و کشاورزی مجلس به ترتیب محمدفیضی حذف و رضا کریمی در سمت نایب رئیس اول قرار گرفت.

ناتوانی در فروش سیب زمینی به مدیریت ناکارآمد برمی‌گردد

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: در صورتی که فروش محصولی یک یا دو سال با مشکل مواجه شود، امکان دارد به دلایل غیر مدیریتی مرتبط باشد اما تداوم ناتوانی در فروش یک محصول خاص به مدیریت ناکارآمد برمی‌گردد.

واکنش نماینده خلخال به لباس جدید پرستاران

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر اینکه لباس جدید پرستاری تصمیم محلی بوده است، گفت: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نمی‌توانند این لباس را به عنوان پوشش پرستاران معرفی کنند.

وزارت بهداشت پاسخگوی اعتراضات باشد

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه طرح تربیت پرستار در بیمارستان ها خللی به جایگاه پرستار وارد نمی کند، گفت: وزارت بهداشت پاسخگوی اعتراضات باشد. 

لایحه مناطق آزاد جدید در مجلس اعلام وصول شد

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهرهای پارس‌آباد، بیله‌سوار، گرمی و اصلاندوز به عنوان محدوده مناطق آزاد تجاری مشخص شدند ولی اخیرا اصلاندوز از این محدوده خارج شده است.

فراخوان پیشنهاد برای قانون مالیات بر ارزش افزوده

نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: آماده پذیرش پیشنهاد برای اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده در استان اردبیل هستیم.

هفت چشمه، پلی با خاطرات تاریخی در اردبیل

 پل هفت چشمه در اردبیل میدان پانزده خرداد ابتدای خیابان ساحلی و روی رودخانه با لیقلو چای واقع شده است. بنام های ججین، پل داشکسن و یدی گوزلی، کورپی قرمزی نیز نامیده می شود دارای هفت چشمه است و آثار دوره صفوی است.

وضعیت منابع آبی دشت اردبیل بحرانی است

 عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل استفاده بی رویه از منابع آبی زیرزمینی وضعیت منابع آب دشت اردبیل بحرانی است.

نظام رتبه‌بندی معلمان پیگیری می شود

محمد فیضی گفت: به منظور بهبود وضعیت فعالیت فرهنگیان نظام رتبه‌بندی معلمان مطرح شده که متأسفانه نهادینه نشده و اجرای آن از سوی مجلس پیگیری می‌شود.

یک خبر خوب برای معلمان

نماینده خلخال و کوثر گفت: پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته در سال گذشته براساس تلاش‌های انجام شده در مجلس و تخصیص اعتبارات لازم از سوی دولت اردیبهشت‌ماه امسال پرداخت شد.

تنها وعده باقی مانده دولت روحانی در اردبیل

 

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل خط ریلی اردبیل- میانه وعده روی زمین‌مانده دولت یازدهم در استان است.

جولان سودجویان در بازار خرید و فروش اعضای بدن

نماینده خلخال با انتقاد از برخی سودجویی‌ها در زمینه خرید و فروش غیرمتعارف اعضای بدن، گفت: وزارت بهداشت باید به عنوان متولی حوزه سلامت مردم بر نحوه خرید و فروش اعضای بدن نظارت دقیقی داشته باشد.

اعتبار اختصاص شده برای راه آهن اردبیل کافی نیست

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی خواستار تشکیل کنسرسیوم پیمانکاران پروژه راه‌آهن اردبیل شد.

مرگ بسیاری از هموطنان بخاطر خودروهای بی کیفیت است

نماینده اردبیل گفت: متاسفانه برخی خودروهای تولید داخل، مطابق با استانداردهای جهانی نبوده و ایمنی لازم را ندارند و سالانه این خودروهای بی کیفیت و غیراستاندارد جان تعداد زیادی از هموطنان را می گیرد.