وضعیت منابع آبی دشت اردبیل بحرانی است

 عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل استفاده بی رویه از منابع آبی زیرزمینی وضعیت منابع آب دشت اردبیل بحرانی است.

نظام رتبه‌بندی معلمان پیگیری می شود

محمد فیضی گفت: به منظور بهبود وضعیت فعالیت فرهنگیان نظام رتبه‌بندی معلمان مطرح شده که متأسفانه نهادینه نشده و اجرای آن از سوی مجلس پیگیری می‌شود.

یک خبر خوب برای معلمان

نماینده خلخال و کوثر گفت: پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته در سال گذشته براساس تلاش‌های انجام شده در مجلس و تخصیص اعتبارات لازم از سوی دولت اردیبهشت‌ماه امسال پرداخت شد.

تنها وعده باقی مانده دولت روحانی در اردبیل

 

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل خط ریلی اردبیل- میانه وعده روی زمین‌مانده دولت یازدهم در استان است.

جولان سودجویان در بازار خرید و فروش اعضای بدن

نماینده خلخال با انتقاد از برخی سودجویی‌ها در زمینه خرید و فروش غیرمتعارف اعضای بدن، گفت: وزارت بهداشت باید به عنوان متولی حوزه سلامت مردم بر نحوه خرید و فروش اعضای بدن نظارت دقیقی داشته باشد.

اعتبار اختصاص شده برای راه آهن اردبیل کافی نیست

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی خواستار تشکیل کنسرسیوم پیمانکاران پروژه راه‌آهن اردبیل شد.

مرگ بسیاری از هموطنان بخاطر خودروهای بی کیفیت است

نماینده اردبیل گفت: متاسفانه برخی خودروهای تولید داخل، مطابق با استانداردهای جهانی نبوده و ایمنی لازم را ندارند و سالانه این خودروهای بی کیفیت و غیراستاندارد جان تعداد زیادی از هموطنان را می گیرد.

علل توسعه نیافتگی استان اردبیل از دیدگاه بدری

نماینده مردم اردبیل یکی از علت‌های عدم توسعه یافتگی استان‌هایی مانند اردبیل را سیاست‌های غلط اقتصادی دانست و تأکید کرد: بعد از چند سال هنوز مشکل ذوب آهن اردبیل، کارخانه سبلان پارچه و... حل نشده است.

نمانیده خلخال و کوثر هم به جمع منتقدین وضعیت مسکن پیوست

نماینده مردم خلخال و کوثر وضعیت بازار مسکن در کشور را اسفبار توصیف کرد و گفت:  مردم در زمینه مسکن و سرپناه بسیار مشکل دارند و باید مسکنی درخور و ارزان برای مردم فراهم کرد.

انتقاد نماینده اردبیل از دستگیری مدیران کانال های تلگرامی

محمد فیضی نماینده مردم اردبیل، نمین ، نیر و سرعین با تاکید بر اینکه در این زمینه عادلانه عمل نمی شود، از بسته شدن بسیاری از کانال های تلگرامی حامی دولت انتقاد کرد.

انتقاد نماینده پارس آباد و بیله سوار از وضعیت اشتغال

شکور پورحسین گفت: در خصوص اشتغال،دولت و مجلس واقعا ضعیف عمل کرده است و اگر مجلس و دولت دست به دست هم داده و زمینه اشتغال جوان را فراهم کند کار بسیار بزرگی را انجام داده اند.

انتقاد نماینده خلخال و کوثر از خبرگزاری صدا و سیما

 نماینده خلخال و کوثر با اشاره به اینکه خبرگزاری صداوسیما به توپخانه ای علیه دولت مبدل شده، گفت: متاسفانه عملکرد صداوسیما به گونه ای است که در بین مردم فضای ناامیدی ایجاد می کند و قطعا چنین رویه ای برخلاف منافع ملی است.

مهمترین دغدغه مردم از نظر نماینده خلخال

نماینده مردم خلخال و کوثر گفت: اشتغال جوانان اصلی‌ترین دغدغه حال حاضر در کشور است و دولت باید در این زمینه اهتمام بیشتری داشته باشد.

هیچ قدمی در راستای اقتصاد مقاومتی برداشته‌ نشده

 نماینده مردم گرمی گفت: هیچ دستگاه و ارگانی نمی‌تواند ادعا کند که نمره قبولی در راستای عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی داشته است و کم کاری در تمامی حوزه‌ها و دستگاه‌ها به عین مشاهده می‌شود.