فاضلاب شهر اردبیل جوابگوی این شهر نیست

نماینده اردبیل، نیر، سرعین و نمین با اشاره به اینکه حجم موجود تصفیه‌خانه فاضلاب شهر اردبیل جوابگوی نیاز فعلی این شهر نیست، گفت: این تصفیه‌خانه برای حجم ورودی فاضلاب به تعداد 120 هزار نفر است که در حال حاضر برای بیش از 300 هزار نفر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

رویدادهای استان اردبیل به روایت نشریه چشم انداز

نشریه چشم انداز اردبیل از آن دست نشریاتی است که تیترها و مطالب تحلیلی آن مورد توجه اهالی رسانه و مسئولان قرار می گیرد، چند شماره از این نشریه را برای بازخوانی مجدد منتشر کردیم.

رویدادهای اردبیل به روایت نشریه پیام اردبیل

روزگار در حالی سپری شدن است و تنها رسانه ها هستند که به ثبت رویدادهای سیاسی، اجتماعی،اقتصادی و ورزشی می پردازند.

رویدادهای استان اردبیل به روایت نشریه آراز

نشریه آراز در استان اردبیل به مدیر مسئولی علی نظری و سردبیری بهزاد عباسی منتشر می شود.

شمار 62 نشریه آریتان منتشر شد

نشریه آریتان در شماره جدید ضمن ارائه گزارشی در مورد وضعیت آب شرب اردبیل گزارشی دیگری نیز از بافت های فرسوده اردبیل منتشر کرده است.

یارانه نشریات استان اردبیل اعلام شد/جدول

فهرست یارانه پرداختی به نشریات استان اردبیل در 6 ماه اول سالجاری منتشر شد.

گندم های آرده شده در استان چه نوع گندمی هستند؟

مدیرکل اداره غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل اظهار کرد: گندم‌های دیم شمال استان که بهترین گندم برای تبدیل به آرد است را به کارخانه‌های داخل استان فرستادیم تا ذخیره‌سازی شود

میدان دواب در نیر احداث می شود

با احداث میدان دواب در شهر نیر که توسط بخش خصوصی احداث می شود، علاوه بر نظارت بر وضعیت دام، از کشتارهای غیر اصولی جلوگیری خواهد شد.

شرط راه اندازی بندر خشک اصلاندوز

سخنگوی کمسیون عمران مجلس با تاکید براینکه تقویت آزادراه ها در استان اردبیل موفقیت بیشتر بندر خشک مغان را در پی خواهد داشت، تصریح کرد: ایفای نقش بندری در مغان منوط به ایجاد زیرساخت های کافی است.

اتوبوسرانی اردبیل سازمان برتر در طراحی خلاقانه

سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل در اولین نمایشگاه توانمندی‌های حمل و نقل عمومی درون شهری جزو سازمان‌های برتر بین شرکت‌کنندگان حاضر در اولین دوره نمایشگاه در طراحی خلاقانه معرفی شد.

برنامه های شهرداری اردبیل برای نشاط شهروندان

لطف‌ اللهیان بیان کرد: نوع رنگ‌ها، شیوه معماری ساختمان‌ها، نحوه نورپردازی، فضاهای سبز، پاکیزگی کوچه‌ها و خیابان‌ها، مناسب بودن گذرگاه‌ها و مواردی از این دست در روحیه و سلامت جسمانی ساکنان یک شهر تأثیر دارد در همین راستا سعی کردیم در اجرای کارهای عمرانی، این موارد لحاظ شود و مبلمان شهری را با کمترین آلودگی‌های ممکن دیداری و شنیداری طراحی کنیم.

انتقاد معاون استاندار اردبیل از مخالفان دولت

معاون استاندار اردبیل گفت: به رغم موفقیت دولت شاهد تخریب و تخطئه عملکرد دولت از سوی مخالفان هستیم که باید جلوی این تخریب‌ها که موجب مایوس شدن مردم می‌شود گرفته شود.

فسادهای گسترده مالی با نام ائمه(ع)

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین با اشاره به اینکه مشکلات عدیده ای توسط موسسات مالی و اعتباری برای شهروندان ایجاد شده است، اظهار کرد: آیا وزیر اقتصاد و دارایی از وجود چنین مشکلاتی که برخی از موسسا مالی و اعتباری برای مردم رقم زده اند، آگاه است؟ موسساتی که اغلب نام معصومین و ائمه(ع) را یدک کشیده و متاسفانه با سوءاستفاده از اعتقادات دینی و ارزشی مردم، فسادهای گسترده مالی را رقم می زنند.

قطع درختان برای احداث ساختمان آتش‌نشانی در مغان/تصاویر

شهرک صنعتی استان اردبیل با ارائه مجوز خودرو آتش‌نشانی برای این شهرک و نبود مکان مناسب برای احداث ساختمان آتش‌نشانی، پارک زیبای این شهرک را تخریب و با قطع درختان این ناحیه از شهرک اقدام به احداث ساختمان مذکور کرده است.

ثبت قرارداد چهار بازیکن جدید با نماینده اردبیل

چهاربازیکن با آّبی پوشان اردبیل ثبت قرارداد کردند.