اعتراض ها همچنان ادامه دارد

در نامه و اظهارات کاندیداهای شورای شهر به تخلف گسترده در انتخابات شورای شهر اردبیل و خیانت به رأی مردم به ویژه به مردم محلات 13گانه اردبیل اشاره شده است.

تغییر آرای کاندیداهای شورای شهر اردبیل شائبه آفرین است

بازرس کل انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان گفت:تغییر آرای برخی کاندیداها، شائبه‌هایی را به وجود آورده است.

لیست و آرای کامل کاندیداهای شورا منتشر شد

آگهی نتیجه انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اردبیل منتشر شد.

از دست‌کاری شمارش‌ها تا آرای خاص رأی کاندیداها

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: برخی نامزدها مدعی هستند که تعداد خاصی رأی در یک صندوق دارند و از این تعداد کمتر اعلام شده در حالی که باید پرسید از کجا این ادعا مطرح می‌شود.

نامزدهای معترض مستندات ارائه دهند

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: ضروری است نامزدهای انتخابات شورای شهر اردبیل اعتراضات خود را با مستندات ارائه دهند.

اسامی منتخبان شهر گیوی هم اعلام شد

از مجموع آرای ماخوذه در گیوی شهرام عسگری با یک هزار و 776 رای، حماله گلستانی با یک هزار و 541 رای، مهدی صیامی با یک هزار و 478 رای، ایرج نبی‌زاده با یک هزار و 470 رای و اکبر پاسباز با یک هزار و 433 رای به عنوان نفرات اصلی به شورای شهر راه یافتند.

منتخبان شورای شهر نیر به پارلمان محلی راه یافتند

 در شهر نیر علی نظیری، روزبه صمدی، جاوید قادری، غلامرضا ضیایی و سیامک فرجی به عنوان نفرات اصلی و بهنام فرهادی و مسعود آقازاده نیز به عنوان منتخبان مردم در شورای شهر نیر معرفی شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر بیله سوار اعلام شد

فرماندار بیله سوار مغان گفت: منتخبان شورای اسلامی شهر بیله سوار در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا مشخص شدند.

نتایج پنجمین دوره انتخابات شورای گرمی اعلام شد

از مجموع آرای اخذ شده علی میکائیلی، علی دولتخواه، بهمن قهرمان‌زاده، عباس عزیزی، ابراهیم محققی، نرگس خاقانی و سجاد کریمی بعنوان هفت عضو اصلی شورای شهر گرمی انتخاب شدند.

منتخبین شورای اسلامی شهر سرعین اعلام شد

در انتخابات شورای اسلامی سرعین سه هزار و 571 نفر مشارکت کردند که براساس آرای شمارش شده صادق احمدپور، اکبر مینایی، محمود زنده‌دل، ناصر محمدی و حسن اسدی به عنوان اعضای منتخب پنجمین دوره شورای شهر معرفی شدند.

اعضای شورای اسلامی پارس-آباد مشخص شد

فرماندار پارس آباد مغان از معرفی منتخبان شورای اسلامی شهر پارس آباد در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا خبر داد.

۳۸ هزار در استان اردبیل رای اولی هستند

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: واجدین شرایط استان برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۹۵۰ هزار نفر هستند که ۳۸ هزار و ۸۸۰ نفر رای اولی به پای صندوق‌های رای می‌آیند.

استفاده ابزاری از نام حضرت ابراهیم(ع) در ستاد رئیسی/ حضور 50 طلبه در روستاهای اردبیل برای تبلیع رئیسی

 رئیس ستاد رئیسی در استان اردبیل افتتاح و راه اندازی ستادهایی تحت عنوان ستاد حضرت ابراهیم (ع) را بدون اطلاع و هماهنگی این ستاد و خارج از برنامه ستاد رئیسی عنوان کرد.

تبلیغات نامزدهای شوراها در اردبیل علنی شد

مغازه ها برپا شده مملو از تصاویر نامزدهای انتخابات بوده و موسیقی های مختلف از آنها پخش می شود، ضمن اینکه جلسات سخنرانی نیز در برخی از آنها برگزار می گردد.