اطلاع از میزان آرا به تفکیک صندوق‌ها حق داوطلبین است

نماینده مردم اردبیل، سرعین، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ منع قانونی برای اعلام نتایج انتخابات به تفکیک صندوق‌ها و آرای کاندیداها وجود ندارد و دانستن میزان آرای کاندیداها در هر صندوق حق طبیعی آنها است.

انتخابات شورای اسلامی اردبیل تائید شد/ معرفی خاطیان به قوه قضاییه

کریمی با اشاره به تایید انتخابات شورای اسلامی اردبیل گفت: تخلفات و سهل‌انگاری در 6 صندوق شعب اخذ رای اردبیل انجام شده بود که قرار شد متخلفان این 6 صندوق به مسئولان قضائی معرفی شوند که نوع برخورد توسط مسئولان قضایی با متخلفان مشخص می‌شود.

انتخابات شورای شهر اردبیل هنوز تائید نشده است

کریمی گفت: هنوز جلسه‌ای در این زمینه تشکیل نشده و احتمالا فردا با تشکیل جلسه‌ای اعضای هیئت عالی نظارت بر انتخابات استان در این زمینه مباحث را مطرح و نتیجه‌گیری خواهند کرد.

بازشماری صندوق‌ها بدون تغییر آرای منتخبان اردبیل

 فرماندار اردبیل گفت: بازشماری پنج درصد صندوق‌های آرای شورای شهر اردبیل بدون تغییر در آرای منتخبان مردم به انجام رسید.

بازشماری 10 درصد صندوق‌های رای شورای اردبیل

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات استان اردبیل گفت: بنا بر تصمیم اعضای هیئت نظارت استان قرار بر این شد تا ۱۰ درصد دیگر صندوق‌های رای شورای شهر اردبیل بازشماری شود.

دلیل تغییر آرای برخی از کاندیداهای شورای شهر اردبیل

فرماندار اردبیل با اشاره به اینکه برخی مغایرت‌ها و خطاهای انسانی را در روند انتخابات امری طبیعی، گفت: نباید برخی کاندیداها به باورها، وعده‌ها و گزارش‌های غلط اعتماد کنند و با بدعت‌گذاری فضای توهین، تهمت، فحاشی، حتاکی و شایعه‌سازی سعی و تلاششان بر آلوده کردن فضا باشد.

نتیجه بازشماری پنج درصد صندوق‌های اردبیل

فرماندار اردبیل گفت: بازشماری پنج درصد صندوق‌های آرای شورای شهر اردبیل بدون تغییر در آرای منتخبان مردم به انجام رسید.

تخلف یا قصور در صندوق های انتخاباتی مشگین شهر!؟

در پی اعتراض یکی از نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مشگین‌شهر و ارائه مستندات متقن مبنی بر بازشماری آرا، جای نفر علی البدل و اصلی باهم عوض شد.

چه خبر از بازشماری صندوق های انتخابات شورای شهر اردبیل؟

فرماندار اردبیل تصریح کرد: بعد از ارایه شکایات در روزهای مقرر طبق نظر اعضای محترم هیات نظارت و هیات اجرایی در مجموع ۵ درصد صندوق‌ها که شامل ۱۲ شعبه اخذ رای می‌باشد به صورت قرعه‌کشی انتخاب شدند.

اعتراض ها همچنان ادامه دارد

در نامه و اظهارات کاندیداهای شورای شهر به تخلف گسترده در انتخابات شورای شهر اردبیل و خیانت به رأی مردم به ویژه به مردم محلات 13گانه اردبیل اشاره شده است.

تغییر آرای کاندیداهای شورای شهر اردبیل شائبه آفرین است

بازرس کل انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان گفت:تغییر آرای برخی کاندیداها، شائبه‌هایی را به وجود آورده است.

لیست و آرای کامل کاندیداهای شورا منتشر شد

آگهی نتیجه انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اردبیل منتشر شد.

از دست‌کاری شمارش‌ها تا آرای خاص رأی کاندیداها

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: برخی نامزدها مدعی هستند که تعداد خاصی رأی در یک صندوق دارند و از این تعداد کمتر اعلام شده در حالی که باید پرسید از کجا این ادعا مطرح می‌شود.

نامزدهای معترض مستندات ارائه دهند

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: ضروری است نامزدهای انتخابات شورای شهر اردبیل اعتراضات خود را با مستندات ارائه دهند.

اسامی منتخبان شهر گیوی هم اعلام شد

از مجموع آرای ماخوذه در گیوی شهرام عسگری با یک هزار و 776 رای، حماله گلستانی با یک هزار و 541 رای، مهدی صیامی با یک هزار و 478 رای، ایرج نبی‌زاده با یک هزار و 470 رای و اکبر پاسباز با یک هزار و 433 رای به عنوان نفرات اصلی به شورای شهر راه یافتند.