اردبیل میزبان مسابقات انتخابی جهانی والیبال آسیا شد

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: مسابقات انتخابی جهانی والیبال آسیا از مردادماه به میزبانی اردبیل برگزار می شود.

راه‌اندازی پناهگاه کوهنوردی در آلوارس سرعین

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از احداث خانه کوه در سرعین و پناهگاه مجهز با اعتبار ملی به میزان چهار میلیارد تومان در آلوارس سرعین خبر داد و تصریح کرد: با انتخاب پیمانکار به زودی احداث این پناهگاه را برای صعود کوهنوردان از سرعین شاهد خواهیم بود.

پارس‌آباد و گرمی به تجهیزات قایقرانی مجهز می‌شوند

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: به همت فدراسیون قایقرانی در دو شهرستان گرمی و پارس‌آباد دریاچه‌های گیلارلو و شهید غفاری به تجهیزات قایقرانی مجهز می‌شوند.

المپیاد ورزشی بانوان در اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته المپیاد ورزشی بانوان در بیش از ۱۳ رشته ورزشی در اردبیل برگزار می‌شود.

با شرایط حاضر هر تیمی در اردبیل شکست خواهد خورد

مدیر کل ورزش و جوانان با اشاره به اینکه اگر در استان اردبیل کسی باشد که بتواند در زمینه فوتبال سرمایه گذاری کند حاضریم  تیم ماشین سازی تبریز را تحویل بگیریم، گفت: اگر در اردبیل امثال این تیم به وجود بیاید با شرایط حاضر این تیم هم شکست خواهد خورد.

کلنگ های که بر زمین می مانند

 کمبود سرانه فضای ورزشی در اردبیل یک دغدغه جدی است و بااین‌ وجود ساخت سالن‌های بی‌استفاده با پشت بند تبلیغ به آفت جدی ورزش این استان تبدیل شده است.

نمی‌توانیم تک ریالی به تیم باشگاهی بپردازیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه ما به هیچ عنوان نمی‌توانیم تک ریالی به تیم باشگاهی بپردازیم، گفت: ما استادیوم  رایگان در اختیار تیم فوتبال واگذار کردیم در حالی که در سایر استان‌ها تنها بعد از پرداخت هزینه استادیوم و زمین بازی واگذار می‌شود.

دلیل عدم برگزاری مسابقات کشوری در گرمی

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به اینکه در صورت تامین اعتبار استاندارد کردن اماکن ورزشی گرمی در دستور کار است، بیان کرد: نبود باشگاه استاندارد در این شهرستان یکی از دلایل کمرنگ بودن برگزاری مسابقات کشوری و منطقه‌ای در این شهرستان است.