نتیجه برای جستجوی عبارت «خبر»
نتیجه در صفحه

اعتراف به ناامن بودن ساختمانهای اردبیل

نماینده اردبیل با بیان اینکه خطر ساختمان‌های قدیمی و تاریخی اردبیل را تهدید می‌کند، اظهار کرد: شهروندانی که در ساختمان‌های قدیمی اردبیل به فعالیت اقتصادی مشغولند باید به هشدارهای ایمنی توجه داشته باشند.

به داد تنها کارخانه داروهای گیاهی استان اردبیل برسید

تنها کارخانه داروهای گیاهی استان اردبیل در شهرستان کوثر خبری موضوعی است که اگر مسئولین امر نسبت به احیای دوباره آن تلاش نکنند این صنعت دانش بنیان در استان اردبیل به تعطیلی محض کشیده خواهد شد.

تعطیلی فعالیت کارخانه سیمان اردبیل تکذیب شد

مدیرعامل کارخانه سیمان اردبیل برخی شایعه و مطالب مطرح در فضای مجازی در باره توقف تولید این کارخانه و تعطیلی آن را تکذیب کرد و گفت: هم اکنون برخی تعمیرات داخلی در حال انجام است وپس ازپایان کار، کارخانه دوباره در مسیرتولید قرار می گیرد.

مهر مسکن کوثر نصیب معتادان شده است!

51 واحد مسکن مهر منطقه 2 شهری گیوی بیش از 7 سال است که همچنان بدون تکلیف مانده و موجب نارضایتی متقاضیان این واحدها شده است.

گیوی؛ جولانگاه سگهای ولگرد شده است

جولان دسته جمعی سگ های ولگرد در گیوی ضمن برهم زدن آسایش همشهریان، این روز ها به معضل اجتماعی همه گیر تبدیل شده است بطوری که سگ ها با فراق بال و راحت درحال گشت و گذار بوده و انگار جزء ملزومات خدمات شهری تلقی می شوند.

از نبود امکانات رفاهی تا بودجه ای که آب می رود!

ظاهراً بودجه گردشگری، رفاهی، فرهنگی و ... ادارات و سازمانها برای ارتقای وضع نابسامان فضای رفاهی و همچنین مرتفع ساختن نواقصات گردشگری شهر آب رفته است؛ سالهاست که این شهر از نبود یک مکان تفریحی، رفاهی و گردشگری مدرن رنج می برد.

جاده مشگین شهر، پارس آباد 33 قربانی گرفت

فرمانده پلیس راه استان اردبیل گفت: برغم کاهش قابل توجه میزان تصادفات رانندگی در جاده پارس آباد ، مشگین شهر نسبت به سال گذشته در 9 ماه سال جاری 33 نفر در این جاده کشته شده اند که سهم حوزه استحفاظی شهرستان مشگین شهر 18 نفر بوده است.

انتقاد نماینده خلخال از تضییع حقوق دامداران و کشاورزان

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم وجود امکانات مناسب در زمان جمع‌آوری اطلاعات باعث شده است حقوق اهالی بومی و دامداران و کشاورزانی که در همسایگی این اراضی هستند تضییع شود.

گندم های آرده شده در استان چه نوع گندمی هستند؟

مدیرکل اداره غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل اظهار کرد: گندم‌های دیم شمال استان که بهترین گندم برای تبدیل به آرد است را به کارخانه‌های داخل استان فرستادیم تا ذخیره‌سازی شود

اتوبوسرانی اردبیل سازمان برتر در طراحی خلاقانه

سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل در اولین نمایشگاه توانمندی‌های حمل و نقل عمومی درون شهری جزو سازمان‌های برتر بین شرکت‌کنندگان حاضر در اولین دوره نمایشگاه در طراحی خلاقانه معرفی شد.

قطع درختان برای احداث ساختمان آتش‌نشانی در مغان/تصاویر

شهرک صنعتی استان اردبیل با ارائه مجوز خودرو آتش‌نشانی برای این شهرک و نبود مکان مناسب برای احداث ساختمان آتش‌نشانی، پارک زیبای این شهرک را تخریب و با قطع درختان این ناحیه از شهرک اقدام به احداث ساختمان مذکور کرده است.

ثبت قرارداد چهار بازیکن جدید با نماینده اردبیل

چهاربازیکن با آّبی پوشان اردبیل ثبت قرارداد کردند.

کوچکترین خودروی اتومات در پارس آباد ساخته شد/عکس

یک جوان خلاق اهل شهرستان پارس آباد مغان کوچکترین و سبک ترین نمونه خودرو بنزین سوز جهان با گیربکس اتومات را طراحی و تولید کرد.

از تذکر غیرمستقیم 7 نماینده به استاندار تا توضیح او در مورد تغییرات فرمانداران

اختصاص580 میلیارد ریال به راه‌آهن اردبیل، انتقاد به نوشته زبان لاتین ترکی در مقبره موذن زاده، استعفای شهردار بخاطر فشار سیاسی، فوت روزانه 18 نفر در اردبیل و..... از جمله اخبار مهم این هفته نشریه آریتان می باشد.

تذکر رضا کریمی نماینده اردبیل به دو وزیر

رضا کریمی در نشست علنی نوبت عصر شنبه مجلس شورای اسلامی در  به وزیر نفت و به وزیر کشاورزی تذکر شفاهی داد.