اقدام جوانان گیوی در زیباسازی مبلمان شهری/تصاویر

جوانان خود جوش شهر گیوی در قالب "انجمن شهر سبز" با فعالیت در حوزه پاکسازی زباله ها و زیباسازی شهری، جداول بلوار ها و میادین این شهر را رنگ کاری کردند.

نان در اردبیل همچنان متولی مشخصی ندارد

 پنج سال پیش سند کیفیت نان در استان تهیه شد در آن مقطع این سند راحلی برای افزایش کیفیت نان عنوان شد که مسئولیت هر یک از دستگاه‌ها مشخص می کرد ولی از آن زمان تاکنون در عمل تحولی در کیفیت نان حاصل نشده و به تعبیر خود مسئولان نان در اردبیل متولی ندارد.

طرحی که رضایتمندی را به نارضایتی تبدیل کرده است

 با گذشت دو سال اغلب شهروندان از روند نوبت‌گیری ابراز گله‌مندی می‌کنند. بطوریکه بررسی ها نشان می‌دهد  صرف نوبت‌دهی اینترنتی نتوانسته بار مراجعات را کاهش داده و اهداف طرح را تأمین کند.

تصویب بندر خشک اصلاندوز دروغ است

امام جمعه اصلاندوز گفت:با هیچ کس دعوا نداریم اگر تصویب شده بیایید توضیح دهید ما هم خوشحال می شویم و اما این جای سئوال است که به چه علت  مجوز حذف گمرک اصلاندوز را صادر کردید و به چه علت دوباره مصوبه حذف گمرک را لغو کردید؟!

مرد 80 ساله در رودخانه اصلاندوز غرق شد

"اشرف مرسلی"اهل روستای پلنگلوی اصلاندوز بر اثر غرق شدن در رودخانه دره رود جان خود را از دست داد.

ادعای تصویب بندر خشک اصلاندوز دروغ محض است

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به اینکه اگر بندر خشک تصویب شده باید مصوبه داشته باشد و به مردم نشان داده شود، مدعی شد که تصویب بندر خشک اصلاندوز در هیات دولت را دروغ محض است.

وقتی سیمان و خاک جای آسفالت را می گیرند!

دیده می شود که شهرداری گیوی در برخی از معابر، کوچه ها و حتی خیابانهای اصلی این شهر ملات و خاک به جای آسفالت کاری چاله چوله های شهری استفاده می کند.

فاضلاب راهی مسکن اصلاندور شد/عکس و فیلم

دفع غیر اصولی فاضلاب واحدهای ساختمان سبلان سبز شهر اصلاندوز باعث نارضایتی ساکنان این ساختمان شده است.

انتظار 13 ساله کشاورزان اصلاندوزی برای راه اندازی کارخانه پنبه پاک کنی

تنها کارخانه پنبه پاک کنی منطقه مرزی اصلاندوز مغان همچنان بلاتکلیف و در تعطیلی کامل بسر می برد.

سریال تمام ناشدنی عبور گوسفندان از خیابان های اصلاندوز!

اوضاع نامناسب در برخی از خیابانهای شهر اصلاندوز به سریال تمام ناشدنی تبدیل شده است.

کمبود مدرسه سوغات جدید مسکن مهر/وقتی اعتبارات راه گم می‌کند

 باید پرسید تکلیف وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان ساکن در این مناطق چیست و آیا به مانند مدرسه‌سازی، ادارات مسئولیت اجتماعی برای حمایت تحصیلی دانش‌آموزان را در خود احساس نمی‌کنند؟

ساعقه یک ساختمان را به آتش کشید

در بررسی اولیه مشخص می‌شود بیشتر قسمت‌های ساختمان، حدود 13 تخته فرش، مبل‌های موجود، کلیه وسایل آشپزخانه و ... با سوختگی از بین رفتند.

هزینه هر دانش آموز دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به اینکه هیچ مدرسه‌ای پول زور از کسی نگرفته است، می گوید: آموزش و پرورش با کمبود اعتبار مواجه بوده و هزینه هر دانش آموز دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

خبرسازترین بنگاه‌ اقتصادی اردبیل باز هم خبرساز شد

 طی حکم صادره از هیات تشخیص مبنی بر بازگشت 92 کارگر کارخانه ذوب‌آهن اردبیل به محل کار خود، کارفرمای این مجموعه از ورود این کارگران ممانعت کرد.

چرا باید از تبلیغات اینترنتی درانتخابات سود جست؟

به طور کلی تبلیغات اینترنتی به غیر از مقرون به صرفه بودن آن به خاطر بعضی از مسایل دیگر نیز مورد توجه کاندیداها قرار گرفته است چرا که کاندیداها می توانند به راحتی و در کمال آرامش در یک فضای آزاد به معرفی خود و برنامه هایشان بپردازند.