هویت ملی جاده ابریشم در حال فرو ریختن!

  پل قیزکورپوسی یا پردلیث 800 ساله که در بخش فیروز شهرستان کوثر قرار گرفته در سایه بی توجهی مسئولین استانی در آستانه تخریب کلی و 100 درصدی قرار گرفته است.

از وعده کفنپوشی تا تهدید به استیضاح وزیر کشاورزی

نماینده پارس آباد و بیله سوار که گفته بود در صورت انتصاب مدیر و هیات مدیره کشت و صنعت مغان کفنپوش خواهد شد، بجای عمل به وعده خود اینبار در اقدامی جدید بعد از برگزاری جلسه تودیع و معارفه وزیر کشاورزی را تهدید به استیضاح کرد.

منحصر به فردترین حمام دنیا را بشناسید/ تصاویر

داش حامامی یا حمام سنگی گیوی در دامنه ی کوه و به صورت غاری است که از یک فضای مستطیل شکل به ابعاد تقریبی 410 متر تشکیل شده است که در دل صخره ی طبیعی توسط یک مرد و زن کنده شده است.

خشکاندن آبدرمانی ها مشگین شهر بخاطر نبود تبلیغات

تبلیغات گسترده آب‌های گرم معدنی سرعین موجب شده اغلب گردشگران راه کوتاه کرده و به سرعین سفر کنند غافل از آنکه تعداد چشمه‌های آب گرم معدنی در مشگین شهر حتی بیش از سرعین است. 

چهارشنبه سوری 22 مصدوم برجای گذاشت

به گفته دادستان اردبیل 22 مورد مصدومیت ناشی از استفاده از مواد محترقه در اردبیل تا الان رخ داده که به جز این مورد بقیه موارد مصدومیت به صورت سرپایی و مداوای سطحی درمان شده است.

معجزه آبگرم گیوی در معالجه امراض پوستی و درد مفاصل

ایستی سو( آبگرم گیوی ) برای معالجه امراض پوستی و مفصلی مثل رماتیسم و درد مفاصل و همچنین برای لطافت و نرمی پوست مفید است و از تاسیسات مناسبی برخوردار است که در ایام نوروز نظر گردشگران و میهمانان داخلی و خارجی را جلب کرده است.

جشنواره زمستانی سرعین چرا موفق نمی شود؟

 شاید همان سال هم بعد از جشنواره حرف‌های تکراری این روزها نیز تکرار شد و کمبودهای این جشنواره نیز به چشم می‌آمد و این نکته مهم که چرا برنامه‌ریزی جشنواره و زیرساخت‌هایی از امروز برنامه‌ریزی نمی‌شود سوالی است که باید به این موضوع بیشتر اهمیت داد.

میزان حقوق معلمان در شان و منزلت آنها نیست

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به اینکه میزان حقوق معلمان در شان و منزلت آنها و نیست، گفت: طرح رتبه بندی هم که باعث افزایش  300 هزار تومانی شده، پاسخگوی نیاز آنها نیست.

مواد محترقه ۳ نوجوان اردبیلی را راهی بیمارستان کرد

مدیرعامل آتش‌نشانی گفت: ۳ نوجوان که مشغول به تهیه مواد محترقه دست‌ساز بودند به دلیل انفجار مواد محترقه دچار سوختگی شدند.

مسئولین برای خروج گیوی از بن بست چه اندیشیده اند؟

جاده مرگ گیوی - خلخال علیرغم اینکه جاده توریستی و گردشگری است، ولی با آسفالت 50 ساله و صخره های آویزان بر فراز این جاده مسافران، گردشگران و خود اهالی نیز از تردد در این جاده در هراسند.

بازید معاون عمرانی استاندار اردبیل از پروژهای کوثر

معاون عمرانی استاندار اردبیل و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی امروز از پروژه های عمرانی شهرستان کوثر بازدید کرده و در جریان امور این طرح ها قرار گرفتند.

در استان اردبیل فاصله حرف تا عمل زیاد است!

شبکه سبلان که می‌توانست با معرفی اماکن تاریخی و طبیعی برای جذب گردشگر طی روزهای برگزاری جشنواره زمستانی نقش مهمی ایفا کند، اما طی برگزاری این جشنواره خبری از نماینده ارسالی ملی در استان نشد.

جامعه‌ای که در آن عده‌ای بهره‌مند و عده‌ای محروم باشند، جامعه بی‌رحم است

امام جمعه اردبیل گفت: جامعه‌ای که در آن عده‌ای بهره‌مند و عده‌ای محروم باشند، جامعه بی‌رحم بوده و جامعه اسلامی و انسانی نیست جامعه‌ای که تماشاگر مشکلات انسانی باشد جامعه‌ای بی‌رحم است و بلا، در انتظار چنین جامعه‌ای خواهد بود.

مسیر جایگزین محور اردبیل-سرچم احداث شود

جعفر فهمیی معاون عمرانی استاندار اردبیل گفت: محور اردبیل - سرچم یکی از محورهای پرخطر و ناایمن است که باید مسیری جایگزین برای این محور تعریف شود.

هشدار فرماندار کوثر به مسئولان سهل انگار

فرماندار کوثر گفت: سلامت مردم در اولویت اول امور قرار دارد و هیچگونه کم کاری و سهل انگاری در این مسیر از هیچ فردی قابل قبول نخواهد بود.