چه گروه خونی کمتر سکته می کند؟

تحقیقات اخیر دانشمندان حاکی از آن است که گروه خونی افراد در احتمال بروز سکته قلبی موثر است و گروه خون شما می‌تواند شانستان را در ابتلا به حمله قلبی یا سکته مغزی افزایش دهد

انچه باید درباره جوش های کمر بدانیم

امروزه بسیاری از مردم درگیر آکنه هستند. اما در حالی که بیشتر تمرکز روی پیشگیری و درمان جوش های روی صورت است، جوش های پشت کمر به حاشیه رفته اند و زیاد توجهی به آنها نمی شود.

آنچه درباره سرطان پوست احتمالا نمی دانید!

فرادی که از پوستی با رنگ تیره برخوردار هستند، ممکن است کمتر به سرطان پوست مبتلا شوند، اما به طور معمول در زمان پیشرفت چشمگیر بیماری این مساله تشخیص داده می شود، که به معنای شرایط درمان دشوارتر است.

علائم کیست، علت، ‌عوارض راه های درمان

کیست تخمدان یکی از بیماری‌هایی است که امروزه سبب نگرانی بسیاری از مادران و دختران جوان شده است.

سریعترین درمان خانگی دندان درد

گاهی دچار دندان‌دردهای شدیدی می‌شویم اما به‌دلیل شرایط زمانی یا مکانی نامناسب نمی‌توانیم خود را فوری به درمانگاه و دندان‌پزشکی برسانیم. در این شرایط برخی درمان‌های خانگی که مورد تایید حکمای طب سنتی است، ممکن است به تسکین درد شما کمک کند.

نشانه‌ها یی که خبر از وجود «لخته خون» در بدن شما دارند

وجود یک لخته خون در بدن به تنهایی مضر نیست اما اگر به سمت قلب و ریه‌ها برود، گاهی خطرناک شده و منجر به بروز مشکلات جبران‌ناپذیری می‌شود.

آثار منفی کافئین برای نوجوانان

کافئین سیستم عصبی مرکزی را تحریک می کند و موجب افزایش هوشیاری می شود. بسیاری از مردم کافئین را به واسطه تجربه تقویت موقت انرژی و بهبود خلق و خو مصرف می کنند.

آیا روغن حیوانی برای بدن مفید است؟

این مسئول تصریح کرد: در خصوص روغن حیوانی هم باید گفت که این روغن هم فوایدی دارد و هم مضراتی و از جمله مضرات آن کلسترول بالای آن است، اما در عین حال بر روی کلسترول‌های بد بدن تاثیر گذاشته و آنها را از LDL به سمت HDL می‌برد.

اشتباهاتی در موقع بیدار شدن از خواب

بعد از باز کردن چشم هایتان از خواب چه کارهایی انجام می دهید. آیا سریع از رختخواب خارج می شوید، دوش می گیرید، نگاهی به ظاهرتان می اندازید و از منزل خارج می شوید؟ یا اینکه کارهای دیگری انجام می دهید؟

مصرف قند چه بلایی بر بدن می آورد

مطالعات نشان داده اند که میزان بیش از اندازه قند می تواند در ترمیم کلاژن، پروتئینی که ظاهر شاداب و انعطاف پذیری پوست را موجب می شود، اختلال ایجاد کند.

سه کاری که شما را لاغر می کند

در شرایطی که نوشیدن یک لیوان آب روشی خوب برای سم‌زدایی بدن و افزایش ترشح شیره های گوارشی است، مصرف سرکه سیب به جای آب می تواند فواید کاهش وزن و تقویت سیستم ایمنی را در اختیار شما قرار دهد.

درمان مشکلات پوستی ناحیه تناسلی

در برخی از مشکلات پوستی ناحیه تناسلی، حتی با معاینه توسط پزشک هم نمی توان نوع آن را تشخیص داد و نیاز است حتما نمونه برداری انجام شود. در ادامه به بررسی انواع شایع مشکلات پوستی ناحیه تناسلی می پردازیم.

به مرغ‌‌ها هورمون تزریق می‌شود؟

متخصص بهداشت و بیماریهای طیور سازمان دامپزشکی کشور گفت: در حال حاضر هیچگونه هورمونی در گوشت مرغ وجود ندارد.

بهترین صبحانه برای چربی سوزی

در وعده صبحانه مصرف برخی مواد غذایی باعث افزایش میزان کلسترول و همچنین چربی دور شکم می شود.