اکیپ‌های تنظیف شهری اردبیل در نوروز فعال هستند

شهردار اردبیل با اعلام این خبر تصریح کرد: هزار نفر نیروی انسانی و ۱۰۰ دستگاه ماشین‌آلات رفت‌وروب بدون تعطیلی تنظیف شهری را انجام می‌دهند.

چهار ورودی شهر اردبیل میزبان گردشگران است

شهردار اردبیل گفت: به سبب آن که بتوانیم برای مسافران نوروزی میزبانی شایسته باشیم و برای تأمین اقامت، رفاه و آسایش این گردشگران تمهیداتی از طرف مجموعه شهرداری اردبیل در چهار ورودی شهر فراهم شده است.

تلاش یک هزار نیروی خدماتی شهرداری برای جمع آوری زباله در نوروز

شهردار اردبیل گفت: داشتن شهری سالم ، پاک و زیبا و عاری از زباله از برنامه های اولویت دار شهرداری اردبیل می باشد.

بدهی بیمه کارگران شهرداری مربوط به سال‌های گذشته است

شهردار اردبیل گفت: بدهی شهرداری اردبیل به بیمه از بابت انباشت بدهی سال‌های گذشته است که امروز مشکلاتی را برای شهرداری اردبیل رقم زده است.

بزرگ‌ترین رینگ پیاده‌رو آماده بازدید مسافران است

شهردار اردبیل گفت: بزرگ‌ترین رینگ پیاده‌روی کشور در پیرامون دریاچه شورابیل آماده بازدید مسافران نوروزی است.

برگزاری جشنواره های فرهنگی سبب معرفی فرهنگ منطقه می شود

نادر جلیلی گفت: با توجه به گذشت زمان و کمرنگ شدن آداب و رسوم قدیمی در این منطقه، شهرداری اردبیل با برگزاری چنین مراسم‌هایی در جهت شناسایی این آداب و رسوم و انتقال آن به نسل‌های جدید طی ماه‌های اخیر گام‌های اساسی برداشته است.

تصویب به موقع لایحه بودجه زمینه‌ساز اجرای برنامه‌های سال آینده است

شهردار اردبیل گفت: تصویب به موقع لایحه بودجه مزیت ارزشمند برنامه‌های شهرداری در سال ۹۶ است که این موضوع نشان از توجه ویژه مسئولین است که زمینه‌ساز اجرای برنامه‌های سال آینده خواهد بود

حفظ فرهنگ اصیل بومی یکی از اهداف شهرداری است

شهردار اردبیل با تأکید به اینکه شهرداری اردبیل احیای هویت فرهنگی و تاریخی را بخشی از رسالت خود می‌داند، ادامه داد: حتی در اجرای پروژه‌های عمرانی نیز پیوست فرهنگی مورد تأکید است.

مقدم فعالیت‌های فرهنگی بر عمرانی در اردبیل جدی است

شهردار اردبیل تصریح کرد: هر چند برای ما کارهای عمرانی در سیما و منظر شهری و دید مردم یک ضرورت است اما نباید به تأثیرگذاری فعالیت‌های فرهنگی بی‌تفاوت بوده و یا نسبت به آن دچار غفلت شد.

رسمی برای سپردن مشکلات به آب روان

در این رسم افراد هفت تکه سنگ را به نماد مشکلات خود به آب پرتاب می‌کنند. برخی شهروندان لنگه‌کفش‌های کهنه را به بهانه اینکه تنگی و گرفتاری سالی که سپری شده در آب پرتاب می‌کنند.

کرایه تاکسی‌های اردبیل افزایش نمی یابد

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی اردبیل در مورد افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها در سال آینده بیان کرد: با توجه به افزایش نیافتن قیمت بنزین تصمیم و پیشنهادی برای افزایش قیمت کرایه تاکسی‌ها وجود ندارد.

مطالبات کارگران شهرداری اردبیل پیگیری می‌شود

شهردار اردبیل گفت: مطالبات و حق و حقوق کارگران شهرداری اردبیل باید با جدیت پیگیری شده و در دستور کار قرار داده شود.

آمادکی آتش نشانی اردبیل برای روز چهارشنبه سوری

محمدرضا یعقوبی اظهار کرد: این گروه ها با پیش‌بینی و پیشگیری برای کاهش حوادث ناگوار در چهارشنبه آخر سال تلاش می کنند.

ترویج آیین های سنتی باعث کاهش آسیب ها است

شهردار اردبیل توسعه و ترویج آیینها و مراسم سنتی را زمینه‌ساز کاهش حوادث در روزهای آخر سال و به ویژه چهارشنبه آخر سال دانست

توزیع ۲۰۰ هزار تن آسفالت در سال آینده

شهردار اردبیل بخشی از برنامه‌های عمرانی سال آینده را تولید و توزیع ۲۰۰ هزار تن آسفالت عنوان کرد و افزود: پیش‌بینی شده برای این منظور ۵۰ میلیارد تومان هزینه شود.