نتیجه برای جستجوی عبارت «شهرداری اردبیل»
نتیجه در صفحه

باید به مقوله آموزش شهروندان در مواقع بحرانی توجه کنیم

شهردار اردبیل ابراز کرد: در کنار تمام راهکارهای علمی و مدیریتی که برای افزایش توان کمی و کیفی آتشنشانی اردبیل به کار می گیریم، باید بیش از هر زمان دیگری به مقوله آموزش و پیشگیری اهمیت دهیم.

سه میلیون بوته گل در معابر اردبیل کاشته شده است

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اردبیل گفت: از ابتدای سال جاری سه میلیون بوته گل توسط این مجموعه تولید و در معابر اردبیل کاشته شده است.

مشاغل مزاحم به بیرون از شهر انتقال می یاید

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل افزود: تلاش و همت کافی برای انجام این انتقال وجود دارد و تا ایجاد زیرساخت‌ های لازم، رسیدن به جمع‌بندی کامل، انجام کارهای فنی و اداری و فراهم شدن شرایط و امکانات مورد نیاز باید صبر کرد.

سیمای شبانه شهر اردبیل روشن تر می شود

شهردار اردبیلل اهمیت نورپردازی‌ها را در سطح شهر یادآور شد و تصریح کرد: این نورپردازی‌ها تأثیر بسزایی در عناصر سخت و نرم منظر و ایجاد فضاهای شهری پویا در طول ساعات شب دارد.

شهر اردبیل به نور پردازی تخصصی و تزئینی نیاز دارد

شهردار اردبیل برنیاز معابر و خیابان های شهر اردبیل به نور پردازی تخصصی و تزئینی، تاكید كرد.

نصب مجدد ماكت هواپیمای شهید خلبان جدی اردبیلی

به همت شهرداری اردبیل ماكت هواپیمای شهید خلبان جدی اردبیلی در میدان شهید جدی اردبیل نصب شد.

مساحت فضای سبز شهر اردبیل 375 هکتار است

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز اردبیل افزود: مساحت فضای سبز شهر اردبیل 375 هکتار و سرانه فضای سبز عمومی شهر اردبیل 7.5 مترمربع است که با احتساب فضای سبز نیمه عمومی شامل باغات خصوصی، محوطه‌های ادارات و مجتمع‌های مسکونی این فضا 9 متر مربع است و با استاندارد فضای سبز کشور که 15 مترمربع است فاصله زیادی داریم.

چرا شهردار اردبیل به رویکرد فرهنگی معتقد است

شهردار اردبیل می گوید: نیازهای یک شهر فقط نیازهای عمرانی نیست بلکه باید در راستای توسعه فرهنگی و اجتماعی نیز گام های اساسی برداشته شود.

۳۳ هکتار زمین برای احداث پارک جنگلی الماس

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اردبیل گفت: در ۱۴ کیلومتری مسیر اردبیل به سرعین ۳۳ هکتار زمین پیش‌بینی شده و قرار است پارک جنگلی الماس در این مکان ایجاد شود.

برای استفاده مردم از پل های عابر پیاده باید فرهنگ سازی شود

شهردار  اردبیل گفت: اهمیت احداث پل‌های عابر پیاده در خیابان‌های پرتردد بر کسی پوشیده نیست و اگر از این پل‌ها در مکان‌های خاصی استفاده نمی‌شود باید فرهنگسازی در زمینه استفاده از این پل‌ها بین مردم انجام شود .

شب‌ های اردبیل را نورانی‌تر می شود

معاون فنی و عمرانی شهرداری اردبیل با تاکید بر نقش مهم نورپردازی در زیباسازی و جلوه‌گری شهر، از تلاش مجموعه شهرداری برای استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت نورپردازی در زیباسازی شهر اردبیل خبر داد.

خدمات شهرداری در راستای شعار «شهروند سالم، شهر سالم» بوده است

شهردار اردبیل گفت: این مجموعه در سال های گذشته خدمات پیشگیرانه‌ای را در رابطه با سلامت شهروندان اتخاذ کرده است تا بتوان به شعار «شهروند سالم، شهر سالم» دست‌یافت.

بلاتکلیفی 3 ساله مصالح احداث 7 پل عابر پیاده

شهردار اردبیل اظهار داشت: مصالح و امکانات مورد نیاز برای احداث پل‌های عابر پیاده در شهر اردبیل از سال 93 به وسیله اعتبارات دولتی خریداری شده ولی تا به امروز احداث این پل‌ها در سطح شهر اردبیل عملیاتی نشده است.