اردبیل نیازمند خطوط ویژه اتوبوس است

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل با تاکید بر ایجاد خطوط ویژه در هسته مرکزی شهر افزود: مردم در استفاده از اتوبوس‌های درون‌شهری وقت زیادی را تلف می‌کنند که علت اصلی این موضوع نبود زیرساخت‌های خطوط ویژه است.

دلیل بوجود آمدن چاله های معابر اردبیل چیست؟

شهردار اردبیل گفت: طی سالهای گذشته بخاطر عدم زیرسازی مناسب در آسفالت‌ ریزی و همچین استفاده از مصالح غیر استاندارد در معابر اردبیل پس از بارش برف طی هفته‌های گذشته شاهد تخریب آسفالت بودیم.

رقم پروژه های مشارکتی شهرداری اردبیل اعلام شد

حمید لطف‌ اللهیان تصریح کرد: شش هزار و ۸۰۵ میلیارد ریال پروژه مشارکتی برای سال آینده پیش‌بینی  شده است.

رینگ پیاده روی شورابیل برودی افتتاح می شود

شهردار اردبیل گفت: برای نخستین بار اقدام به طراحی و ساخت آب نمایی با چشم انداز بسیار جالب در ورودی ضلع جنوبی شورابیل شده است که امیدواریم تا تکمیل نهایی این سایت بتوانیم مقدمات اجرای دیگر بخش های این مجموعه را فراهم آوریم.

90 درصد مطالبات مردم رسیدگی شده است

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل با اشاره به عملکرد خدمات شهری درمناطق 4 گانه گفت: در ماه گذشته بالغ بر 90 درصد از مطالبات مردم در حوزه خدمات شهری و عمرانی پیگیری وبه آنها رسیدگی شده است.

شورابیل برند گردشگری کشور می شود

شهردار اردبیل تصریح کرد: تلاشمان بر این است تا این مجموعه عظیم را به عنوان یک برند گردشگری طبیعت در کشور و حتی دنیا معرفی کنیم.

شهردار و شورا روز مهندس را تبریک گفتند

 شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل در طی پیامی روز مهندس را تبریک گفتند.

کلیات تشکیل بازارچه نوروزی اردبیل تصویب شد

کلیات تشکیل بازارچه نوروزی اردبیل در شورای تامین این شهرستان به تصویب رسیده و محل برگزاری بازارچه نیز از ابتدای میدان جدیدالاحداث واقع در تقاطع بزرگراه ولایت(شوراسنتر) با عطایی تا ابتدای شهرک نادری تعیین شده است.

توجه ویژه به تجهیز سازمان آتش نشانی شهرداری اردبیل در بودجه سال 96

شهردار اردبیل با اشاره به اینکه در بودجه 96 سازمان آتش نشانی و خرید تجهیزات و امکانات فردی و لوجستیکی این سازمان را ویژه دیدیم خاطرنشان کرد: ما باید به سمتی حرکت کنیم تا در اتفاقات و حوادث غیرقابل پیش بینی شرمنده مردم نباشیم

مسیر پیاده‌روی پیرامون شورابیل به بهره‌برداری می‌رسد

شهردار اردبیل گفت: بزرگ‌ترین مسیر پیاده‌روی کشور در پیرامون دریاچه شورابیل واقع در شهر اردبیل به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

پر کردن چاله های شهر اردبیل با استفاده فلکس

حمید لطف‌ اللهیان شهردار اردبیل خاطرنشان کرد: در اولین فرصت عملیات چاله پرکنی در مسیرهای اصلی شهر نیز با استفاده از دستگاه فلکس آغاز خواهد شد‌.

150 هزار تن آسفالت در اردبیل تولید و توزیع شده است

شهردار اردبیل گفت: امسال در راستای بهسازی معابر بالغ بر 150 هزار تن آسفالت تولید، توزیع و پخش کردیم که در سه کارخانه آسفالت فعال این میزان قیر تولید و توزیع شده است.

آتش نشانی اردبیل صاحب نردبان 56 متری می شود

شهردار اردبیل گفت: این نردبان 56 متری از نمایندگی رسمی شرکت اتریشی روزامباور که براساس استانداردهای جهانی نردبان 56 متری تولید می کند، خریداری می شود.

محل بازارچه نوروزی در اردبیل مشخص شد

محل برگزاری بازارچه نوروزی از ابتدای میدان جدیدالاحداث واقع در تقاطع بزرگراه ولایت(شوراسنتر) یا عطایی تا ابتدای شهرک نادری تعیین شده است.