پروژه‌های زیربنایی شهرداری تا پایان شورای چهارم افتتاح شود

رئیس شورای شهر اردبیل از شهردار خواست تا در آستانه پایان عمر شورای چهارم نسبت به افتتاح پروژه‌های اساسی و زیربنایی شهرداری برای جلب رضایت مردم اقدام کند.

نتایج بازشماری آرای شورای شهر پارس آباد اعلام شد

فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: بازشماری صندوق‌های رای شوراهای اسلامی پارس‌آباد بدون هیچ گونه تغییری در ترکیب اعضای اصلی به پایان رسید.

شهردار فعلی در صورت ابقاء باید کارآمدتر باشد

عضو جدید شورای شهر مشگین‌شهر گفت: تغییر و تحول در شهردار امر عادی است اما در صورتی که خیرجو در این سمت ابقاء شود باید کارآمدتر از وضعیت فعلی فعالیت داشته باشد و مصوبات شورای شهر را به نحو احسن انجام دهد.

اطلاع از میزان آرا به تفکیک صندوق‌ها حق داوطلبین است

نماینده مردم اردبیل، سرعین، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ منع قانونی برای اعلام نتایج انتخابات به تفکیک صندوق‌ها و آرای کاندیداها وجود ندارد و دانستن میزان آرای کاندیداها در هر صندوق حق طبیعی آنها است.

عدالت علی (ع) نیاز جامعه امروزی است

رئیس شورای شهر اردبیل گفت: رعایت حق و عدالت به عنوان اصلی‌ترین معیار حاکمیت حضرت علی (ع) نیاز امروز جامعه بشری است تا تبعیض‌ها و ناعدالتی‌ها از میان برود.

انتخابات شورای اسلامی اردبیل تائید شد/ معرفی خاطیان به قوه قضاییه

کریمی با اشاره به تایید انتخابات شورای اسلامی اردبیل گفت: تخلفات و سهل‌انگاری در 6 صندوق شعب اخذ رای اردبیل انجام شده بود که قرار شد متخلفان این 6 صندوق به مسئولان قضائی معرفی شوند که نوع برخورد توسط مسئولان قضایی با متخلفان مشخص می‌شود.

انتخابات شورای شهر اردبیل هنوز تائید نشده است

کریمی گفت: هنوز جلسه‌ای در این زمینه تشکیل نشده و احتمالا فردا با تشکیل جلسه‌ای اعضای هیئت عالی نظارت بر انتخابات استان در این زمینه مباحث را مطرح و نتیجه‌گیری خواهند کرد.

بازشماری صندوق‌ها بدون تغییر آرای منتخبان اردبیل

 فرماندار اردبیل گفت: بازشماری پنج درصد صندوق‌های آرای شورای شهر اردبیل بدون تغییر در آرای منتخبان مردم به انجام رسید.

به زور می‌خواستند مانع از حضور بنده در انتخابات شوند

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اردبیل گفت: به زور، تهدید و اجبار می‌خواستند بنده در انتخابات شورای شهر اردبیل کناره‌گیری کنم که حاضر هستم در این زمینه اسناد و مدارک معتبری را نیز ارائه کنم.

بازشماری 10 درصد صندوق‌های رای شورای اردبیل

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات استان اردبیل گفت: بنا بر تصمیم اعضای هیئت نظارت استان قرار بر این شد تا ۱۰ درصد دیگر صندوق‌های رای شورای شهر اردبیل بازشماری شود.

دلیل تغییر آرای برخی از کاندیداهای شورای شهر اردبیل

فرماندار اردبیل با اشاره به اینکه برخی مغایرت‌ها و خطاهای انسانی را در روند انتخابات امری طبیعی، گفت: نباید برخی کاندیداها به باورها، وعده‌ها و گزارش‌های غلط اعتماد کنند و با بدعت‌گذاری فضای توهین، تهمت، فحاشی، حتاکی و شایعه‌سازی سعی و تلاششان بر آلوده کردن فضا باشد.

نتیجه بازشماری پنج درصد صندوق‌های اردبیل

فرماندار اردبیل گفت: بازشماری پنج درصد صندوق‌های آرای شورای شهر اردبیل بدون تغییر در آرای منتخبان مردم به انجام رسید.

بازشماری آرا در حل شبهات موثر بود

منتخب مردم اردبیل می گوید: وجود شک و شبهه در بین مردم باعث ضعف عملکرد شورا در ۴ سال آینده خواهد شد و ما نباید اجازه دهیم تا عده‌ای منتخبین مردم را تضعیف و در مسیر آنها سنگ‌اندازی کند.

تخلف یا قصور در صندوق های انتخاباتی مشگین شهر!؟

در پی اعتراض یکی از نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مشگین‌شهر و ارائه مستندات متقن مبنی بر بازشماری آرا، جای نفر علی البدل و اصلی باهم عوض شد.

چه خبر از بازشماری صندوق های انتخابات شورای شهر اردبیل؟

فرماندار اردبیل تصریح کرد: بعد از ارایه شکایات در روزهای مقرر طبق نظر اعضای محترم هیات نظارت و هیات اجرایی در مجموع ۵ درصد صندوق‌ها که شامل ۱۲ شعبه اخذ رای می‌باشد به صورت قرعه‌کشی انتخاب شدند.