نتیجه برای جستجوی عبارت «شورای اسلامی»
نتیجه در صفحه

آتش نشانی اردبیل با کمبود تجهیزات مواجه است

رئیس پارلمان محلی اردبیل خود معترف است که وقتی تعداد ایستگاه های آتشنشانی در این شهر حد نصاب استاندارد را ندارد، کمبود تجهیزات هم قطعا وجود دارد.

تبلیغات زودهنگام با حضور در مجالس مختلف!

سالار شاکر عضو شورای شهر اردبیل با بیان اینکه در این مقطع منصفانه نیست که ما به دنبال تبلیغات زودهنگام انتخابات شورای شهر باشیم تصریح کرد:  به جای حضور در مجالس و محافل سطح شهر بهتر است تمرکز خود را برای تکمیل پروژه های نیمه تمام بگذاریم.

 

انتقاد عضو شورای اسلامی از نامطلوب جلسات شورا

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به اینکه متأسفانه کیفیت نامطلوب جلسات در اغلب دستگاه‌های اجرایی استان مشاهده می‌شود، گفت: ادبیات گفتگو و بررسی مصوبات دوره چهارم شورای شهر اردبیل ایده آل نیست.

تعداد مصوبات جهت بررسی نیز کمتر خواهد شد

رئیس شورای اسلامی اردبیل متذکر شد: با این وجود به دلیل اینکه در رکود اقتصادی هستیم، به تبع مراجعه به شورا و شهرداری کمتر و در نتیجه تعداد مصوبات جهت بررسی نیز کمتر خواهد شد.

تصمیم گیری شورا بدون داشتن اطلاعات کافی

نایب رئیس شورای شهر اردبیل گفت: وقتی اعضای شورا از وجود و تعداد پل رو گذر شهر اردبیل اطلاع ندارند چگونه می خواهند در مورد احداث های پل رو گذر جدید تصمیم گیری کنند.

 

تهدید اعضای شورای شهر توسط یکی از کارمندان شهرداری

این کارمند با ادعای های خود درخواست کرده که مدیر یکی از بخش‌های شهرداری شده و پسر وی نیز باید استخدام شهرداری شود.

پشت پرده واگذاری زمین شورابیل به یکی از دوستان شورا

این عضو شورای شهر اردبیل در خصوص مقدار زمین اهدایی افزود: مقدار زمین نه ۱۰ هزار متر و نه هزار متر است بلکه حتی مقدار مشخص نشده و در طرح سرمایه‌گذاری تحت عنوان «جزیره» قید شده است.

سنگ اندازی در راه شهرداری خیانت به شهر است

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به اینکه تمامی خدمات شهرداری نمود عینی دارد، گفت: سنگ اندازی به این مجموعه در واقع خیانت به آینده شهرداری است.

شهرداری اردبیل با کمبود شدید مالی مواجه است

 رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: شهرداری اردبیل طی سال جاری با کمبود قابل‌توجه و شدید مالی مواجه شده است.

پیگیری مشکلات شهری اردبیل در جلسات تخصصی

 عضو شورای اسلامی شهر اردبیل از تشکیل جلسات تخصصی بررسی مشکلات و نیازمندی‌های شهر اردبیل در یک سال پایانی فعالیت شورای شهر خبر داد.

تنها راه توسعه شهر اردبیل حمایت از سرمایه‌گذاران است

 رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: تنها راهکار توسعه این شهر سرمایه‌گذاری است و بدون سرمایه‌گذاری نمی‌توان انتظار توسعه داشت.

تکمیل نهایی کمربند دوم یکی از ضرورت‌های اردبیل

اسفندیار هوشیار گفت: تکمیل نهایی کمربند دوم یکی از ضرورت‌های شهر به ویژه در جنوب و شرق آن است و انتظار می‌رود شهرداری نسبت به اصلاح نواقصات در بودجه سال آینده توجه داشته باشد.

پل «قدس» اردبیل در مهلت مقرر تکمیل نمی‌شود

 رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: بسیار دور از انتظار است که با توجه به مشکلات قراردادی پروژه پل قدس اردبیل در مهلت مقرر تکمیل شود.

بودجه سال آینده شهرداری اردبیل در کوتاه‌ترین زمان جمع بندی شود

  رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل به ضرورت مطالعه و جمع‌بندی بودجه سال آینده شهرداری اردبیل در کوتاه‌ترین زمان تأکید کرد.