احترام و شرافت مهندسی در معرض تهدید است

عضو نظام مهندسی استان اردبیل با اشاره به اینکه در حال حاضر احترام و شرافت مهندسی در معرض تهدید است، گفت: عدم همخوانی بین تعداد مهندسین با تعداد کارهای قابل ارجاع باعث شده است تا وضعیت بازار مهندسی به هم بریزد. 

تبلیغات کاندیداهای شورا تخلف محسوب می شود

فرماندار گرمی گفت: بازه زمانی مشخص تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها از سوی وزارت کشور اعلام شده و تبلیغ علنی خارج از آن تخلف انتخاباتی محسوب می‌شود.

سود 6 میلیاردی از ثبت نام کاندیداهای شورای شهر

با توجه به هزینه 20 هزار تومانی صدور گواهی سوء پیشینه برای کاندیداهای شورای شهر  پیش بینی می شود که مبلغ 6 میلیارد و 40 میلیون تومان به حساب صادر کنندگان این گواهی سرازیر شود.

همراه اول در شهر سرعین در دسترس نیست

عضو شورای شهر سرعین گفت: بزرگترین مشکل ارتباطی مردم شهر سرعین عدم آنتن دهی توسط اپراتور شبکه همراه اول می باشد و این مساله در حال تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ در شهر سرعین است.

شورای اسلامی جلسات بودجه 96 را بررسی می کند

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل اظهار کرد: با توجه به اینکه بودجه 96 با 15 روز تاخیر تقدیم شورای شهر شده است ما باید به صورت فشرده و در جلسات چندین نوبته در طول هفته سعی کنیم تا پایان سال بودجه 96 را بررسی و تصویب کنیم.

ناپخته بودن طرح اخذ 10 هزار ريال از هر انشعاب آب و فاضلاب

سخنگوی شورای شهر اردبیل گفت: بنده معتقدم این پیشنهاد آب و فاضلاب شهری باید در جلسات کمیسیون ها مورد بررسی و چکش کاری قرار گیرد تا به شکل پخته در صحن علنی شورا به تصویب برسد. 

شهرداری اردبیل ۴۵۱ پروژه پیش‌بینی کرده است

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: شهرداری ۴۵۱ پروژه برای بودجه خود پیش‌بینی کرده و نزدیک به ۶۸ درصد از مبلغ بودجه به بخش عمرانی و مابقی به هزینه‌های جاری اختصاص یافته است.

شورای شهر عاملی برای عقب ماندگی بیله سوار

شورای اسلامی شهر بیله سوار در این چند سال به دلایل متعددی نتوانستند فردی را بعنوان شهردار انتخاب نمایند و شهرداری در این مدت بدون شهردار به سر برد و مردم در کارهای اداری سردرگم شدند 

پروژه های نیمه تمام به جهت رعایت حال شهروندان تکمیل شود

سلامت صفری گفت: در باب فنی و عمرانی انتظار این است تا هدایت منابع مالی برای اجرا و تکمیل پروژه ها به صورت درست در اولویت قرار گیرد که انتظار می رود پروژه های نیمه تمام هر چه سریعتر به جهت رعایت حال شهروندان تکمیل شود.

پروسه اداری سرمایه‌گذاران را فراری می دهد

عضو شورای شهر اردبیل گفت: سرمایه‌گذاری که می‌خواهد در اردبیل فعالیتی را در این شهر آغاز کند، باید حداقل 15 مورد موافقت‌ های لازم را کسب کند که این پروسه اداری موجب شده سرمایه‌گذار ناامیدانه اردبیل را ترک کنند.

دریافت پول از شهروندان جهت بازسازی شبکه آب!

اعضای شورای شهر اردبیل در مورد میزان دریافتی از شهروندان اختلاف نظر داشتند، که در این جلسه مبلغ 500 تومان، 1000 تومان، 2000 هزار تومان و 3000 هزار تومان مطرح شد.

سهم شهرداری از زمین پادگان ارتش 51 درصد است

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: سهم شهرداری از پادگان ارتش 51 درصد از این منطقه است که اکثرا شامل عقب‌نشینی‌ها و معابر در خیابان امام و  بزرگراه شهدا خواهد بود.

تحولی در توسعه شبکه فاضلاب اردبیل دیده نمی شود

عضو شورای شهر اردبیل گفت: هیچ تحول اساسی در توسعه شبکه فاضلاب شهر اردبیل اتفاق نیفتاده است و اعتبارات این بخش در جاهای دیگری هزینه می‌شود.

چه کسانی در انتخابات شورای اردبیل رای می آورند

نماینده مردم اردبیل با اشاره به سابقه عضویت خود در شورای شهر اردبیل، اظهار کرد: در انتخابات شوراها حد نصاب رای وجود ندارد و تعداد کاندیداهای زیادی در آن شرکت می کنند معمولا افرادی که اسم و شهرتی دارند انتخاب می شوند.

ادارات اردبیل ۱۰ میلیارد به شهرداری اردبیل بدهی دارند

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به اینکه هم‌اکنون شهر اردبیل در رکود اقتصادی به سر می‌برد، اظهار داشت: در حال‌حاضر دستگاه‌های اجرایی اردبیل ۱۰ میلیارد تومان به شهرداری اردبیل بدهی دارند.