انتخابات شورای شهر و چند سوال اساسی

افزایش تعداد متقضیان برای انتخابات شورا مطمئنا مایه افتخار نخواهد بود، آنچه که مایه پیشرفت برگزاری انتخابات در کشور می‌شود، پر کردن خلاء‌های قانونی با محدودیت‌های مناسبی است که علاوه بر اینکه هزینه‌های زیادی را به کشور تحمیل نمی‌کند باعث افزایش کیفیت انتخاب کاندیداهای متقاضی هم می‌شود که نتیجه آن یک پارلمان شهری تخصصی خواهد بود.

۲۹۸ نفر در شهر اردبیل ثبت نام کرده‌اند

فرماندار اردبیل گفت: ۲۹۸ نفر در شهر اردبیل ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۲۷۴ مرد با ۲۴ زن در شورای شهر اردبیل با هم رقابت خواهند کرد.

ثبت نام 6 هزار و ۲۷۰ نفر در انتخابات شورا

دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: ثبت نام ۶ هزار و ۲۷۰ نفر در استان برای انتخابات شوراهای شهر و روستا قطعی شد.

شرایط و مدارک نامزدی انتخابات شورای شهر و روستا

پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا مطابق اعلام شورای نگهبان همزمان با انتخابات ریاست جمهوری روز 2 اردیبهشت 96 برگزار می شود. زمان ثبت نام نامزدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا تاریخ 30 اسفند 95 لغایت 6 فروردین 96 اعلام شده است.

شور انتخاباتی، استان اردبیل را فرا گرفت

 با تشکیل هیات های اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روند انتخابات شکل اجرایی گرفته و رفته رفته هیجان وشور انتخاباتی استان اردبیل را فرا می گیرد.

شهرداری بجای جریمه، باید با تخلفات ساختمانی بطور قاطع برخورد کند

شهردار اردبیل با بیان اینکه از محل ماده 100 در چهار منطقه شهرداری 37 میلیارد تومان جریمه و مبالغ آن به حساب شهرداری واریز شده است، تصریح کرد: ما به جای دریافت این جریمه‌ها باید به سمت برخورد قانونی و قاطع با تخلفات ساختمانی حرکت کنیم.

با ارائه تخفیف، هیچ درآمدی برای شهرداری دیده نمی شود

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به اینکه در حالی مدعی هستیم باید 21 میلیارد تومان تخفیف سالانه شهرداری به شهروندان در بودجه سالانه گنجانده شود، گفت: تاکنون چنین الحاقی در بودجه که ممکن است به افزایش درآمد شهرداری منجر شود وجود نداشته است.

شهرداری باید بدنبال راهکار جدید برای آسفالت ریزی معابر باشد

 ولی نعمتی با اشاره به اینکه شهرداری هر سال و در اوایل نوروز مجبور به آسفالت مجدد برخی از معابر می شود، افزود: اردبیل یک شهر سردسیر است بنابراین باید در مورد این موضوع راهکاری جدی اتخاد شود.

اظهار تاسف رئیس شورای شهر اردبیل از اتفاقات چهارشنه سوری اردبیل

رئیس شورای شهر اردبیل با اظهار تاسف از حادثه اخیر در چندین محله اردبیل به دنبال استفاده از مواد محترقه گفت: ریشه چنین آسیب‌های اجتماعی فقر و بیکاری است که امیدواریم مسؤولان در کنار فرهنگسازی، به موضوع ایجاد فرصت اشتغال برای جوانان آستین بالا بزنند.

نظر عضو شورای اردبیل در مورد خدمات دهی به شهروندان

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل یکی از اولویت‌های مهم شهر را آسفالت‌ریزی و در کنار آن توسعه فضای سبز، تعریض معابر و خیابان‌ها بیان کرد و ادامه داد: تاکید ما بر توزیع عادلانه نه برابر شهر و شهروندی است. 

پیش‌بینی نامزدی ۲ هزار نفر در انتخابات شورای اردبیل

 فرماندار اردبیل از پیش‌بینی نامزدی دو هزار نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستای این شهرستان خبر داد.

تبلیغات کاندیداهای شورا در فضای مجازی رصد می شود

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با اشاره به این‌که تبلیغات در فضای مجازی نیز با جدیت رسیدگی می‌شود، گفت: در این زمینه برخورد شدید و جدی با کسانی که در فضای مجازی به‌دنبال تخریب و سوءاستفاده از فضای مجازی هستند، می‌شود.

۷۹ روستای استان اردبیل شورای شهر ندارد

دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۷۹ روستای استان اردبیل فاقد شورا بوده که انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی بخشداران و اهالی این روستاها در انتخابات سال آینده نامزد داشته باشند.

فعالیتهای انتخاباتی در استان اردبیل با رصد می‌شود

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: فعالیتهای انتخاباتی در استان اردبیل با جدیت رصد می‌شود و با کسانی که مرتکب جرایم انتخاباتی شوند برخورد می‌شود.

بیش از 2 میلیون و 170هزار تومان حقوق نگرفته ام

ذکی الله خوشبخت با اشاره به اینکه قطعا روزی بنده تمام فیشهای حقوقم را رو خواهم کرد، گفت: بدانید که هیچ ماهی، پولی که من از شورا گرفته ام بیش از 2 میلیون و 170هزار تومان نشده است.