وعده نوبخت برای راه آهن اردبیل عملی نشده/دو تا سه سال آینده مردم سوت قطار را بشنوند

صدیف بدری با اشاره به اینکه امیدواریم قلب رئوف نوبخت به سمت مهربانی سوق پیدا کند، گفت: بنده امیدوارم ‌با این پیمانکاران و همت جمعی ظرف دو تا سه سال آینده مردم استان اردبیل سوت قطار را بشنوند و برای همیشه پرونده راه آهن اردبیل بسته شود.

فراخوان پیشنهاد برای قانون مالیات بر ارزش افزوده

نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: آماده پذیرش پیشنهاد برای اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده در استان اردبیل هستیم.

احداث پنجاه زمین مینی فوتبال در استان اردبیل

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین اظهار کرد: وزیر ورزش قول داده در شهرستان‌های استان اردبیل، پنجاه زمین ورزشی مینی فوتبال در محلات به صورت چمن مصنوعی، هرکدام باهزینه حدود 200 میلیون تومان احداث شود

طرح منطقه آزاد اردبیل ماه آینده به صحن مجلس می رود

 نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین با اشاره به اینکه نقشه این طرح در هیات دولت تصویب شده؛ گفت: طرح ایجاد منطقه آزاد تجاری و صنعتی استان که در دولت تدبیر و امید مصوب شده ماه آینده به صحن مجلس می رود.

تغییر آرای کاندیداهای شورای شهر اردبیل شائبه آفرین است

بازرس کل انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان گفت:تغییر آرای برخی کاندیداها، شائبه‌هایی را به وجود آورده است.

مرگ بسیاری از هموطنان بخاطر خودروهای بی کیفیت است

نماینده اردبیل گفت: متاسفانه برخی خودروهای تولید داخل، مطابق با استانداردهای جهانی نبوده و ایمنی لازم را ندارند و سالانه این خودروهای بی کیفیت و غیراستاندارد جان تعداد زیادی از هموطنان را می گیرد.

علل توسعه نیافتگی استان اردبیل از دیدگاه بدری

نماینده مردم اردبیل یکی از علت‌های عدم توسعه یافتگی استان‌هایی مانند اردبیل را سیاست‌های غلط اقتصادی دانست و تأکید کرد: بعد از چند سال هنوز مشکل ذوب آهن اردبیل، کارخانه سبلان پارچه و... حل نشده است.

شهر نمین به سمت آستارا توسعه می یابد

معاون عمرانی استاندار اردبیل با بیان اینکه توسعه شهر نمین به سمت بزرگراه اربیل به آستارا خواست مردم است، گفت:مسیرهای قانونی و نظر مشاوران متخصص و مجرب در چگونگی اجرای این طرح باید در اولویت قرار گیرد.

دولت در نظارت به بانک‌ها ضعیف عمل کرده است

صدیف بدری گفت: دولت در نظارت بر بانک‌ها با هدف پرداخت تسهیلات بانکی ضعیف عمل کرده و نتوانسته اهداف مورد نظر را در این حوزه تحقق ببخشد.

سهم استان اردبیل از طرح های اقتصادی"هیچ" است

در حالی سال 96 از راه رسیده و چند ماهی بیشتر به پایان دولت نمانده بهنتر است بدانید که تنها مصوبه عمده عمرانی سفر رئیس جمهور به اردبیل، "خط راه آهن" بود که آن هم محقق نشده 

اعتبار پروژه راه آهن اردبیل هزار و پانصد میلیارد ریال شد

سخنگوی کمسیون عمران مجلس گفت: مصوب پروژه راه‌آهن اردبیل-میانه در سال 96 حداقل هزار و پانصد میلیارد ریال شد که در مقایسه با بودجه سال جاری این پروژه حدود 6 برابر افزایش یافته است.

 

انتقاد نماینده اردبیل از وضعیت فوتبال کشور

صدیف بدری با اشاره به اینکه حواشی موجود در ورزشگاه‌ها سابقه طولانی در عرصه فوتبال کشورمان دارد، گفت: متاسفانه باید اذعان کرد که در شرایط کنونی در رشته فوتبال حواشی پررنگ‌تر از متن شده که قابل تامل است.

حقوق کارگری فقط کفاف یک هفته از مخارج او را می کند

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین گفت: یک کارگر ماهانه فقط هزینه یک هفته زندگی خود را دریافت می‌کند و در این شرایط یک کارگر چگونه باید دخل و خرج زندگی خود را تا سر برج مدیریت کند و آیا چنین چیزی امکان‌پذیر است؟