50 درصد بیکاران از رشته‌های فنی و مهندسی هستند

نماینده اردبیل، نیر، سرعین و نمین اظهار داشت: طبق آخرین گزارشات به دست آمده مشخص شده که 35 درصد از بیکاران در سطح جامعه فارغ‌التحصیلان رشته‌های ساختمان، تولید و 15 درصد نیز از  رشته‌های کامپیوتر هستند.

اردبیل بزرگراهی برای اتصال به نقاط کشور ندارد

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی زیرساخت‌های راه در اردبیل را مطلوب ندانست و گفت: این استان به هیچ نقطه کشور از طریق بزرگراه متصل نشده است.

فاضلاب شهر اردبیل جوابگوی این شهر نیست

نماینده اردبیل، نیر، سرعین و نمین با اشاره به اینکه حجم موجود تصفیه‌خانه فاضلاب شهر اردبیل جوابگوی نیاز فعلی این شهر نیست، گفت: این تصفیه‌خانه برای حجم ورودی فاضلاب به تعداد 120 هزار نفر است که در حال حاضر برای بیش از 300 هزار نفر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از حرکت شتابزده شورای شهر اردبیل تا استعفای ناگهانی مدیران استان

نماینده مردم اردبیل با اشاره به سنگ اندازها و تنگ نظری های برخی از مسئولان اشاره ای نیز به حرکت شتابزده شورای اسلامی شهر اردبیل داشته است که بجای می توانست تیم فوتبال اردبیل را به 5 میلیارد واگذار کند.

تیم شهرداری اردبیل به یک فرد فاقد صلاحیت واگذار شده بود

نماینده مردم اردبیل با اشاره به اینکه برای مسئولان استان تاسف‌بار بوده که در موقع خود به داد تیم شهرداری نرسیدند، گفت: متاسفانه در یک اتفاق غیرمنطقی تیم شهرداری اردبیل به فردی که صلاحیت نداشته و اموال وی مشخص نشده بود واگذار شده است.

دفاع جدی نماینده اردبیل از حقوق زنان

 صدیف بدری  تصریح کرد: ضروری است نقش بانوان در اقتصاد کشور پررنگ‌تر شده و حداقل در حقوق دریافتی تساوی رعایت شود.

کارخانه ای با آن افتخار به انبار کالا تبدیل شد

نماینده اردبیل اظهار داشت: هم‌اکنون سوله‌ های کارخانه بزرگ آرتاویل تایر اردبیل به انبار تبدیل شده ‌که این امر بسیار تاسف‌بار بوده که کارخانه‌ای با دارا بودن چرخ تولید قوی و با آن بزرگی آنچنان که باید فعالیت خوبی ندارد.

اعتراف به ناامن بودن ساختمانهای اردبیل

نماینده اردبیل با بیان اینکه خطر ساختمان‌های قدیمی و تاریخی اردبیل را تهدید می‌کند، اظهار کرد: شهروندانی که در ساختمان‌های قدیمی اردبیل به فعالیت اقتصادی مشغولند باید به هشدارهای ایمنی توجه داشته باشند.

پیشنهاد نماینده اردبیل برای عوارض اخذ شده از آب‌های معدنی

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: ضروری است عوارض اخذ شده برای آب‌های معدنی در اختیار شهرداری و دهیاری همان منطقه جغرافیایی قرار گیرد.

فسادهای گسترده مالی با نام ائمه(ع)

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین با اشاره به اینکه مشکلات عدیده ای توسط موسسات مالی و اعتباری برای شهروندان ایجاد شده است، اظهار کرد: آیا وزیر اقتصاد و دارایی از وجود چنین مشکلاتی که برخی از موسسا مالی و اعتباری برای مردم رقم زده اند، آگاه است؟ موسساتی که اغلب نام معصومین و ائمه(ع) را یدک کشیده و متاسفانه با سوءاستفاده از اعتقادات دینی و ارزشی مردم، فسادهای گسترده مالی را رقم می زنند.

نظر نماینده اردبیل در مورد بازگرداندن تیم پرسپولیس

عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه بازگرداندن بازیکنان ملی‌پوش تیم پرسپولیس از اردوی تیم ملی در دوبی نادرست بوده است، گفت: مربیان نباید اختلافات خود را رسانه‌ای کنند و باید اختلاف نظرها را در جلسات مطرح و بررسی کنند.

یک خبر خوش به پیمانکاران پروژه راه‌آهن اردبیل

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از اختصاص 580 میلیارد ریال از محل اوراق اسناد خزانه اسلامی به پروژه راه‌آهن اردبیل ـ میانه خبر داد.