تغییر آرای کاندیداهای شورای شهر اردبیل شائبه آفرین است

بازرس کل انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان گفت:تغییر آرای برخی کاندیداها، شائبه‌هایی را به وجود آورده است.

مرگ بسیاری از هموطنان بخاطر خودروهای بی کیفیت است

نماینده اردبیل گفت: متاسفانه برخی خودروهای تولید داخل، مطابق با استانداردهای جهانی نبوده و ایمنی لازم را ندارند و سالانه این خودروهای بی کیفیت و غیراستاندارد جان تعداد زیادی از هموطنان را می گیرد.

علل توسعه نیافتگی استان اردبیل از دیدگاه بدری

نماینده مردم اردبیل یکی از علت‌های عدم توسعه یافتگی استان‌هایی مانند اردبیل را سیاست‌های غلط اقتصادی دانست و تأکید کرد: بعد از چند سال هنوز مشکل ذوب آهن اردبیل، کارخانه سبلان پارچه و... حل نشده است.

شهر نمین به سمت آستارا توسعه می یابد

معاون عمرانی استاندار اردبیل با بیان اینکه توسعه شهر نمین به سمت بزرگراه اربیل به آستارا خواست مردم است، گفت:مسیرهای قانونی و نظر مشاوران متخصص و مجرب در چگونگی اجرای این طرح باید در اولویت قرار گیرد.

دولت در نظارت به بانک‌ها ضعیف عمل کرده است

صدیف بدری گفت: دولت در نظارت بر بانک‌ها با هدف پرداخت تسهیلات بانکی ضعیف عمل کرده و نتوانسته اهداف مورد نظر را در این حوزه تحقق ببخشد.

سهم استان اردبیل از طرح های اقتصادی"هیچ" است

در حالی سال 96 از راه رسیده و چند ماهی بیشتر به پایان دولت نمانده بهنتر است بدانید که تنها مصوبه عمده عمرانی سفر رئیس جمهور به اردبیل، "خط راه آهن" بود که آن هم محقق نشده 

اعتبار پروژه راه آهن اردبیل هزار و پانصد میلیارد ریال شد

سخنگوی کمسیون عمران مجلس گفت: مصوب پروژه راه‌آهن اردبیل-میانه در سال 96 حداقل هزار و پانصد میلیارد ریال شد که در مقایسه با بودجه سال جاری این پروژه حدود 6 برابر افزایش یافته است.

 

انتقاد نماینده اردبیل از وضعیت فوتبال کشور

صدیف بدری با اشاره به اینکه حواشی موجود در ورزشگاه‌ها سابقه طولانی در عرصه فوتبال کشورمان دارد، گفت: متاسفانه باید اذعان کرد که در شرایط کنونی در رشته فوتبال حواشی پررنگ‌تر از متن شده که قابل تامل است.

حقوق کارگری فقط کفاف یک هفته از مخارج او را می کند

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین گفت: یک کارگر ماهانه فقط هزینه یک هفته زندگی خود را دریافت می‌کند و در این شرایط یک کارگر چگونه باید دخل و خرج زندگی خود را تا سر برج مدیریت کند و آیا چنین چیزی امکان‌پذیر است؟

انتقاد نماینده اردبیل از سازه‌های دولتی

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین تصریح کرد: شورای عالی شهرسازی و معماری علی‌رغم مصوبات مناسب در حوزه وظایف نظارتی اما کوتاهی کرده است، از این رو وزارت راه و شهرسازی به شکل عملیاتی باید به این موضوع ورود پیدا کند.

موافقت با احداث آزادراه اردبیل- آستار

تماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از جلب موافقت شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور برای مطالعه احداث آزادراه اردبیل- آستارا خبر داد.

50 درصد بیکاران از رشته‌های فنی و مهندسی هستند

نماینده اردبیل، نیر، سرعین و نمین اظهار داشت: طبق آخرین گزارشات به دست آمده مشخص شده که 35 درصد از بیکاران در سطح جامعه فارغ‌التحصیلان رشته‌های ساختمان، تولید و 15 درصد نیز از  رشته‌های کامپیوتر هستند.

اردبیل بزرگراهی برای اتصال به نقاط کشور ندارد

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی زیرساخت‌های راه در اردبیل را مطلوب ندانست و گفت: این استان به هیچ نقطه کشور از طریق بزرگراه متصل نشده است.

فاضلاب شهر اردبیل جوابگوی این شهر نیست

نماینده اردبیل، نیر، سرعین و نمین با اشاره به اینکه حجم موجود تصفیه‌خانه فاضلاب شهر اردبیل جوابگوی نیاز فعلی این شهر نیست، گفت: این تصفیه‌خانه برای حجم ورودی فاضلاب به تعداد 120 هزار نفر است که در حال حاضر برای بیش از 300 هزار نفر مورد استفاده قرار می‌گیرد.