پیش بینی هوای استان اردبیل در روزهای آینده

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با عبور سامانه بارشی جدید، بر میزان ابرها افزوده شده و تا اواخر این هفته شاهد بارش پراکنده باران خواهیم بود، از بعدازظهر جمعه کاهش محسوس 6 تا 12 درجه‌ای دما دور از انتظار نخواهد بود.

پیش‌بینی آب و هوا در سطح استان اردبیل

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: به دلیل برقراری آب و هوای پایدار تا روز سه شنبه 8 فروردین‌ماه، افزایش محسوس دما در سطح استان اردبیل پیش‌بینی می‌شود.

پیش بینی هوای استان اردبیل در روزهای آینده

وی هوای استان اردبیل در روز پنجشنبه 3 فروردین‌‌ماه را غالبا ابری با بارش باران و برف پیش‌بینی کرد و عنوان کرد: تا روز جمعه آب و هوای ابری همراه با کاهش دما و بارش برف و باران در استان اردبیل حکم‌فرما خواهد بود.

برف در دومین روز بهار خلخال راسفید پوش کرد

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: در دومین روز فصل بهار بارش برف خلخال را سفید پوش کرد که این امرغافلگیری مسافران نوروزی رابه دنبال داشت.

هوای استان اردبیل در روزهای آینده چگونه خواهد بود؟

مدیرکل هواشناسی استان تأکید کرد: با وجود اینکه از ابتدای هفته جاری جوی نسبتاً آرام تجربه می‌شود اما در ادامه موج بارشی خفیفی از عصر روز جمعه وارد استان خواهد شد.

پیش بینی هوای استان اردبیل در روزهای آینده

به گفته مدیر کل هواشناسی استان اردبیل از عصر جمعه(امروز)  از شدت بارش‌ها کاسته و در مقابل دمای هوا نیز کاهش می‌یابد و از روز شنبه هوای یخبندان با افت دما تا ۲۰ درجه زیر صفر تجربه شود.

بارش برف از بعد از ظهر فردا کاهش می‌يابد

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بارش برف از بعد از ظهر فردا تا پایان هفته به تدریج کاهش می‌یابد و انتظار افت دما از روزهای ابتدایی هفته آینده در شهرهای استان وجود دارد.

بارش برف در شهرهای استان اردبیل تداوم دارد

 مدیر کل هواشناسی استان اردبیل از تداوم بارش برف در تمامی شهرهای استان تا پایان هفته جاری خبر داد.

بارش برف و سرما تا کی ادامه دارد؟

 سامانه جدید بارشی از عصر یکشنبه وارد استان می‌شود و اوج فعالیت آن روز سه‌شنبه است که می‌تواند بارشی تا حجم 10 سانتی‌متر در مناطق شهری و 30 سانتی‌متر در مناطق کوهستانی داشته باشد.

روز 22 بهمن در استان اردبیل هوا چگونه خواهد بود؟

 مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از ورود سامانه جدید بارشی و سرد به این استان خبر داد.

بارش برف در استان ۶۴ درصد کاهش یافته است

 مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از کاهش ۶۴ درصدی بارش برف طی دی‌ماه امسال به نسبت دی‌ماه سال گذشته خبر داد.

سرما تا پایان هفته کل استان اردبیل را فرا می گیرد

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از کاهش دمای هوای استان تا پایان هفته خبر داد.