دمای هوا تا ۱۰ درجه کاهش می‌یابد

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: براساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی استان اردبیل از امشب ضمن آغاز شدن بارش همراه با وزش بادهای شدید لحظه‌ای کاهش ۶ تا ۱۰ درجه‌ای دما پیش‌بینی می‌شود.

پیش بینی هوای استان اردبیل در روزهای آینده

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از خروج سامانه ناپایدار جوی از سطح استان خبر داد و گفت: با خروج این سامانه دمای هوا افزایش خواهد یافت.

وقوع تندباد در استان اردبیل ادامه دارد

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: وقوع تندباد در استان طی دو روز آینده نیز تداوم خواهد داشت.

منتظر تندباد با سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت باشید

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از احتمال وقوع تندباد با سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت در برخی شهرهای استان طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد.

پیس بینی هوای استان اردبیل در روزهای آینده

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: براساس بررسی نقشه‌های هواشناسی از فردا سامانه بارشی و سرد از استان به تدریج خارج می‌شود و تا اواخر این هفته شاهد افزایش دما در اردبیل خواهیم بود.

هوا در سیزده بدر چگونه خواهد بود؟

وضعیت آب و هوا استان اردبیل در روز طبیعت اعلام شد.

پیش بینی هوای استان اردبیل در روزهای آینده

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با عبور سامانه بارشی جدید، بر میزان ابرها افزوده شده و تا اواخر این هفته شاهد بارش پراکنده باران خواهیم بود، از بعدازظهر جمعه کاهش محسوس 6 تا 12 درجه‌ای دما دور از انتظار نخواهد بود.

پیش‌بینی آب و هوا در سطح استان اردبیل

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: به دلیل برقراری آب و هوای پایدار تا روز سه شنبه 8 فروردین‌ماه، افزایش محسوس دما در سطح استان اردبیل پیش‌بینی می‌شود.

پیش بینی هوای استان اردبیل در روزهای آینده

وی هوای استان اردبیل در روز پنجشنبه 3 فروردین‌‌ماه را غالبا ابری با بارش باران و برف پیش‌بینی کرد و عنوان کرد: تا روز جمعه آب و هوای ابری همراه با کاهش دما و بارش برف و باران در استان اردبیل حکم‌فرما خواهد بود.

برف در دومین روز بهار خلخال راسفید پوش کرد

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: در دومین روز فصل بهار بارش برف خلخال را سفید پوش کرد که این امرغافلگیری مسافران نوروزی رابه دنبال داشت.

هوای استان اردبیل در روزهای آینده چگونه خواهد بود؟

مدیرکل هواشناسی استان تأکید کرد: با وجود اینکه از ابتدای هفته جاری جوی نسبتاً آرام تجربه می‌شود اما در ادامه موج بارشی خفیفی از عصر روز جمعه وارد استان خواهد شد.

پیش بینی هوای استان اردبیل در روزهای آینده

به گفته مدیر کل هواشناسی استان اردبیل از عصر جمعه(امروز)  از شدت بارش‌ها کاسته و در مقابل دمای هوا نیز کاهش می‌یابد و از روز شنبه هوای یخبندان با افت دما تا ۲۰ درجه زیر صفر تجربه شود.