شهرآفتابگیر استان؛ محروم از تدبیر ویژه دولت

بیله‌سوار كه با نام شهر همیشه آفتابگیر و شهر دشت‌های سبز بهاری شناخته شده است، با وجود داشتن شرایط ویژه و منحصر به فرد آنطور که باید و شاید در زمینه مناطق نمونه گردشگری توسعه نداشته است.

سد عمارت بعد از 10 سال مطالعات اولیه پایاب ندارد

فرماندار گرمی مغان با بیان اینکه پس از نزدیک به 10 سال اجرای عملیات سد عمارت هنوز مطالعات اولیه پایاب آن انجام نشده است، تصریح کرد: این کوتاهی متوجه سازمان متولی که باید نسبت به تعیین تکلیف آن اقدام کند.

اینجا مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد

 پوشش اینترنت اپراتورهای تلفن همراه در شهرستان گرمی به قدری ضعیف است که بارها سبب گلایه اهالی شده است.

آیا راهی برای نجات گرمی وجود دارد

وقتی بیشتر پروژه ها راهسازی و اعتبارات ملی در مرکز و جنوب استان هزینه می شود، چطور انتظار دارید سرمایه گذار به این شهرستان بیاید؟ محض رضای خدا تعارفات اداری و سیاسی را کنار گذاشته و شفاف بگوئید، آیا راهی برای نجات شهرستان گرمی دارید؟

اشباع آلودگی‌ ها در خاک مزارع چالش جدید بیله سوار

در حال حاضر موضوع آلودگی آب‌ها نیست بلکه موضوع مورد بحث اشباع آلودگی‌ ها در خاک مزارع است. از سوی دیگر با توجه به اینکه عمده درآمد و فعالیت اهالی شهرهای شمال استان از طریق کشاورزی است، به این موضوع باید توجه اساسی صورت گیرد.

سودی میلیاردی دلالان از کارت مرزنشینانان

با یک بررسی ساده و بدون موشکافی می توان دریافت اکنون تعاونی مرزنشینان برای چند نفر خاص نفع داشته و عملا عموم اعضا از آن بی بهره بوده و گاهی متضرر هستند.

اینجا اردبیل، پیام مرا از یک استان سیاست زده می خوانید

به جرأت می توان گفت اکنون اردبیل به‌ عنوان مهاجر فرست ترین استان کشور شناخته شده و نخبگان فکری بی‌انگیزه شده، یا راه مهاجرت پیش گرفته یا بی ‌تفاوت به مسائل توسعه شدند.