نتیجه برای جستجوی عبارت «مجید خدابخش»
نتیجه در صفحه

درخواست استاندار اردبیل از وزیر نیرو

استاندار اردبیل با اشاره به این‌که برخی مشکلات در حوزه صادرات از گمرک به کشور آذربایجان وجود دارد، افزود: انتظار داریم دولت با رایزنی‌های اساسی این مشکلات را بین ایران و کشوری جمهوری آذربایجان در حوزه گمرک و صادارت برطرف کند.

چرا آثار مگاپروژه‌ها در سفره مردم استان دیده نمی‌شود؟

اینکه زیرساخت های اساسی، نجات بخش استان محروم اردبیل از فقر انباشته است در این شکی نیست اما نکته و پرسش اساسی تر این است که شعارها و طرح‌های دولت یازدهم و نماینده عالی دولت در این سه سال و اندی که بر روی مگاپروژه ها متمرکز شده تا چه حدی توانسته تا باری از مشکلات فراوان استان و فقر و محرومیت آن بکاهد.

وضعیت پروژه های شهرستان خلخال قابل قبول نیست

نماینده خلخال و کوثر اظهار کرد: در حالی که اعتبارات ساخت راه اصلی خلخال به فیروز آباد چند سال پیش از ردیف اعتبارات ملی تامین و در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته طولانی شدن زمان اجرای این پروژه قابل قبول افکار عمومی نیست.

مدیران انتخاباتی استان اردبیل انتخاب شدند

استاندار اردبیل با صدور احکام جداگانه‌ای، اعضاء و روسای کمیته‌های ۶گانه ستاد انتخابات استان را در برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب کرد.

انتقاد استاندار اردبیل از وضعیت ورودی پل معلق

استاندار اردبیل تصریح کرد: امروزه ساماندهی ورودی‌های پروژه‌های گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که گردشگری که در بدو ورود به یک پروژه از جمله پل معلق مشگین‌شهر زیبایی و فضای خوبی را تماشا کند بی‌شک تاثیر خوبی در وی برای بازدید از داخل پروژه و ماندگاری‌اش خواهد داشت.