افرادی وارد آموزش‌وپرورش شده‌اند که نباید می‌شدند

استاندار اردبیل گفت: متأسفانه در سال‌های اخیر افرادی وارد آموزش‌وپرورش شده‌اند که نباید می‌شدند و در رشته‌های درسی تدریس می‌کنند که نباید می‌کردند.

نظر استاندار اردبیل در مورد شوراها

استاندار اردبیل گفت: افزایش ظرفیت‌های قانونی شوراها با اصلاح قوانین موجود به عمران و آبادانی بیشتر شهرها و روستاها منجر می‌شود.

سه شهرک صنعتی خصوصی در اردبیل فعال است

استاندار اردبیل گفت: از اعتبارات سال 96 استان اردبیل، 50 میلیارد تومان منابع اعتباری به شکل وجوه اداره شده در حمایت از واحدهای تولیدی پرداخت می‌شود. 

عاملی که می تواند به احداث راه آهن اردبیل کمک کند

 استاندار اردبیل گفت: احداث بندر خشک در شمال استان اردبیل اقدامی جهشی تا تکمیل پروژه راه آهن اردبیل – میانه و اتصال آن به پار‌س‌آباد است.

آدرس این ۳۰۰ کارخانه استان را نشان دهید!

استانداری اردبیل بدون اینکه لیست کارخانه های فعال استان را ارائه کند، گفت: در سال گذشته ۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات مالی در اختیار ۳۰۰ کارخانه و واحد تولیدی قرار گرفت و این کارخانه ها وارد چرخه تولید شدند.

مدل اقتصاد مقاومتی از دیدگاه استاندار اردبیل

استاندار اردبیل گفت: تعامل در حوزه اقتصادی باید بر مبنای حل مشکلات باشد و مدیران از نگاه جزیره‌ای در حوزه اقتصادی پرهیز کنند.

دو انتصاب جدید در استانداری اردبیل انجام شد

با حکم استاندار اردبیل، حسین بشیری به سمت مدیر فن‌آوری اطلاعات و شبکه دولت و حسن‌ حسن‌پور به سمت مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری اردبیل منصوب شد.

بیش از 300 میلیارد تومان برای نیروگاه سیکل ترکیبی هزینه شده است

استاندار اردبیل گفت: تاکنون بیش از 300 میلیارد تومان برای راه‌اندازی و تجهیز نیروگاه سیکل ترکیبی هزینه شده است.

دلیل رکورد واحدهایی تولیدی استان اردبیل

استاندار اردبیل با اشاره به فعال بودن ۸۰ درصد از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان اضافه کرد: ۲۰ درصد مابقی واحدهایی است که به دلیل مشکلاتی از جمله تحریم نتوانسته‌اند احیا شوند.

بخشدار مشکین شرقی منصوب شد

دکتر مجید خدابخش، استاندار اردبیل، بنا به پیشنهاد فرماندار شهرستان مشکین شهر ، درحکمی عادل نادری جلودار را به سمت بخشدار بخش مشکین شرقی آن شهرستان منصوب کرد.

گله‌مندی‌های اصناف اردبیل از برگزاری نمایشگاه بهاره

استاندار اردبیل در خصوص گله‌مندی‌های اصناف اردبیل از وضعیت برگزاری نمایشگاه بهاره نیز اضافه کرد: نمایشگاه بهاره در دو سال گذشته به هر شکلی که برگزار شده، امسال نیز همان روند را طی خواهد کرد.

مصرف سبزیجات و میوه در ‌اردبیل‌‌ بسیار کم است

استاندار اردبیل گفت: متاسفانه مصرف سبزیجات و میوه در استان ‌‌بسیار کم است و انتظار داریم که مصرف این نوع از اقلام خوراکی در بین مردم ‌اردبیل به صورت همه‌جانبه ترویج شود.

محور مذاکرات بین ایران و آذربایجان روابط اقتصادی است

استاندار اردبیل گفت: محوریت اصلی مذاکرات بین هیأت‌های ایرانی و آذربایجانی گسترش روابط اقتصادی است و امیدواریم به نتایج مثبتی در این زمینه برسیم.

تبدیل اصلاندوز به قطب صادرات در شمال غرب کشور

استاندار اردبیل اظهار کرد: با تصویب و اجرای پروژه بندر خشک در اصلاندوز این شهر به قطب صادرات در شمال غرب کشور تبدیل خواهد شد.

پاسخ استاندار اردبیل به کارگران متحصن ذوب آهن

استاندار در راهکاری عجیب به کارگران معترض ذوب آهن گفت که آنان برای گرفتن حق خود در اداره کار طرح شکایت کنند و موضوع ارتباطی به استانداری ندارد!