ارتقای کیفی آب شرب اردبیل نیازمند برنامه‌ریزی‌های اساسی است

استاندار اردبیل گفت: ارتقای کمی و کیفی آب شرب اردبیل نیازمند برنامه‌ریزی‌های اساسی و لازم است.

درخواست استاندار اردبیل از شرکت‌های دانش‌بنیان

استاندار اردبیل گفت: فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان با طرح‌ها و ایده‌های نو زمینه اشتغال متفاوت و در عین حال تحول‌آفرین را فراهم کرده است.

برخی سالن های ورزشی بدون استفاده باقی مانده است

استاندار اردبیل گفت: اخیرا شاهد احداث استخرهایی در برخی از شهرستان‌های استان اردبیل هستیم که بدون استفاده باقی مانده و با وجود سرمایه‌گذاری کلان دولتی، از صرفه اقتصادی مناسبی نیز برخوردار نبودند.

برگزاری رویدادهایی ورزش به حوزه گردشگری قوت بخشیده است

 استاندار اردبیل گفت: میزبانی استان اردبیل از رویدادهای جهانی، بین‌المللی و آسیایی ورزش در رشته‌های مختلف به تحرک و توانمندی حوزه گردشگری منجر شده است.

گلایه استاندار اردبیل از بانک‌های استان اردبیل

مجید خدابخش گفت: نباید بانک‌های عامل در مدت زمان بازپرداخت تسهیلات اعطایی تعجیل و یا پیش‌دستی کنند بلکه بهتر است با سعه صدر و مهلت قانونی امکان بازگشت این تسهیلات را به بانک فراهم کنند.

اختصاص۳۰ میلیارد برای زمین فوتبال اردبیل

استاندار اردبیل گفت: برای ایجاد زمین فوتبال با چمن طبیعی استاندارد در اردبیل ۳۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص خواهد یافت.

قول مساعد برای پرداخت خسارت‌های چغندرکاران

استاندار اردبیل اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام یافته دولت تمامی خسارت‌های چغندرکاران شهرستان پارس‌آباد را  به صورت بلاعوض پرداخت می‌کند.

اختصاص 51 میلیارد برای اقتصاد مقاومتی در اردبیل

استاندار اردبیل گفت: در برنامه ششم توسعه کشور تمرکززدایی در توزیع بودجه سالانه استان‌ها آغاز شده است.

تعدیل کارگران ذوب آهن اردبیل با درخواست اجاره‌نشین

استاندار اردبیل گفت: تعدیل کارگران ذوب آهن اردبیل با درخواست اجاره‌نشین جدید این کارخانه به برخی اعتراض‌ها و تجمع‌ها دامن زده چرا که اجاره‌نشین جدید توان پرداخت حق و حقوق کارگران مازاد را ندارد.

20 درصد اعتبار استانی به اقتصاد مقاومتی تعلق گرفت

استاندار اردبیل اظهار کرد: موظف هستیم تا 20 درصد اعتبارات استانی را از محل کمک‌های فنی، اعتباری برای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اختصاص دهیم.

 

جاده ماسوله - خلخال احداث می شود

استاندار اردبیل گفت: تکمیل جاده ماجولان - ماسوله از این جهت که باعث رونق گردشگری در جنوب استان اردبیل می‌شود، اهمیت ویژه‌ای دارد.

شهرداری علی‌رغم محدودیت درآمد، پروژه‌های بزرگی را در شهر اردبیل در حال اجرا دارد

استاندار اردبیل گفت: شهرداری اردبیل به رغم محدودیت منابع درآمدی پروژه‌های بزرگ و ارزشمندی را در سطح شهر اردبیل در حال اجرا دارد تا رضایت عموم مردم را فراهم آورد.

ذائقه نسل نوجوان را با اشتغال غیردولتی آشنا کنیم

مجید خدابخش اظهار کرد: با توجه به محدودیت استخدام در دستگاه‌های دولتی ضرورت دارد تا ذائقه نسل نوجوان و جوان را با اشتغال غیردولتی بیشتر آشنا کنیم.

10 میلیارد تومان سرمایه گذاری در شورابیل اتفاق افتاده است

 استاندار اردبیل گفت: با همت و تلاش شهرداری اردبیل در یک سال اخیر بیش از 10 میلیارد تومان سرمایه گذاری در منطقه نمونه گردشگری شورابیل انجام شده است.