بعد از دو هفته جایگاه تبلیغات انتخابات نصب شد

بعد از گذشت دو هفته از آغاز تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری جایگاه نصب بنر و پوسترهای تبلیغاتی در میادین مشگین‌شهر ایجاد شد.

توصیه جالب یک عضو شورا برای شورای چهارم!

 شورای شهر در چهار سال گذشته که فرصت‌ها از بین رفته وظیفه سنگینی بر عهده داشتند که متاسفانه این فرصت‌ها در سایه کم توجهی اعضای شورای شهر از بین رفته است.

دژی برای زندانی کردن شاهزادگان صفوی

زماني که عثماني ها به تبريز حمله کردند، صفويان مجبور به ترک اين سرزمين شدند و همين باعث شد که صفويان حکومت خود را در حدود 3 سال در مشکين شهر ادامه بدهند. شاه تهماسب اول قلعه قهقهه راساخت تا از اين محل به عنوان زندان و محلي امن براي پنهان کردن اشياي گرانبها استفاده کند.

با برخی از آبدرمانی های مشگین شهر آشنا شوید

تعداد چشمه‌های آب گرم معدنی در مشگین شهر حتی بیش از سرعین است و قابلیت این چشمه‌ها پراکندگی در دل طبیعت  است که خاطره خوشی را برای مراجعان فراهم می‌سازد.

نیازی به افزایش آبدرمانی در مشگین شهر نیست

فرماندار مشگین شهرگفت: بررسی جامعی از توجیه ایجاد استخر آب گرم معدنی انجام‌شده و با توجه به تعداد مسافران نیازی به افزایش استخرها نیست.

شهر مشگین شهر از سد معبر راهی یافت

شهردار مشگین‌شهر امی گوید: در طول تاریخ شهرستان مشگین‌شهر این اولین باری است که شهر از وجود سد معبر و دستفروشان رها شده و مردم بدون هیچ گونه نگرانی و دغدغه‌ای می‌توانند از بازار خرید کنند.

پل معلق مشگین شهر، با طراحی و مناظر زیبایی منحصر‌به‌ فرد

 پس از پل طبیعت که به‌عنوان یکی از نمادهای شهر تهران، پل معلق مشگین شهر پیاده‌روی با طراحی منحصر‌به‌فرد ومناظر زیبایی که از فراز آن می‌توان تماشا کرد، مورد توجه بسیاری از مردم ایران و جهان قرار گرفته است.

بازگشایی خیابان آیت مشگین بعد از 15 سال

شهردار مشگین شهر با اشاره به اینکه بعد از گذشت ۱۵سال نسبت به بازگشایی خیابان مصلی اقدام کنیم، ادامه داد: با مالکین این خیابان توافق حاصل شده است و تنها در یک مورد توافق در مرحله پایانی قرار دارد.

خلق آثار هنری از درختان خشکیده شهر

اهالی شهر مشگین شهر و بویژه ساکنین خیابان اکبرلو در روزهای اخیر شاهد خلق آثار هنری از درختان خشکده است که روحی تازه در این خیابان بوجود آورده است.

شهرداری مشکین شهر قصد عوام فریبی ندارد

شهردار مشکین شهر گفت: شهرداری نمی خواهد به صورت عوام فریبانه آسفالت ریزی کند چراکه به علت سردی هوا  کیفیت آن پایین می آید و بعد از مدت اندکی دوباره تخریب می شود که موجب اتلاف هزینه می گردد.

10 خیابان مشگین شهر آسفالت می‌شود

عضو شورای اسلامی مشگین ‌شهر گفت: در چند روز آینده عملیات آسفالت ریزی بیش از 10 خیابان اصلی شهر روکش و لکه گیری می‌شود تا در ایام نوروز مسافران دچار مشکل نشوند.

مشکل خیابان آیت مشگین شهر بالاخره حل شد

شهردار مشگین‌ شهر گفت: با جابجایی اصناف به مکان جدید عملیات بازگشایی خیابان آیت آغاز و تا پایان سال این خیابان به صورت کامل بازگشایی و برای رفت و آمد در اختیار عموم مردم قرار می‌گیرد.

60 درصد معابر مشگین‌شهر نیاز به آسفالت ریزی دارد

شهردار مشکین شهر در خصوص ساماندهی معابر شهر گفت: متاسفانه 60 درصد معابر مشگین‌شهر نیاز اساسی به آسفالت ریزی دارد که برای اصلاح این معابر 280 میلیارد ريال اعتبار مورد نیاز است.

گرفتار شدن مردم مشگین شهر در منازل

در چند روز گذشته شهرستان مشگین‌شهر شاهد بارش برف سنگین بود برفی که اکثر معابر عمومی، کوچه‌ها و خیابان‌های شهر و راه‌های روستایی شهرستان را بست و موجب گرفتاری مردم در منازل شد.

بقعه شیخ حیدر یادگار دوران طلایی صفوی

 دونالد ویلبر معتقد است این بنا از آثار قرن ۷ و ۸ هجری قمری است و در دوره صفویه تکمیل و کاشیکاری شده است. با توجه به تخریب کتیبه برجا مانده مقبره، هیچ سند و مدرکی دال بر احداث این بنا در دست نبوده است.