نتیجه برای جستجوی عبارت «مشگین شهر»
نتیجه در صفحه

گرفتاری شدن مردم مشگین شهر در منازل

در چند روز گذشته شهرستان مشگین‌شهر شاهد بارش برف سنگین بود برفی که اکثر معابر عمومی، کوچه‌ها و خیابان‌های شهر و راه‌های روستایی شهرستان را بست و موجب گرفتاری مردم در منازل شد.

بقعه شیخ حیدر یادگار دوران طلایی صفوی

 دونالد ویلبر معتقد است این بنا از آثار قرن ۷ و ۸ هجری قمری است و در دوره صفویه تکمیل و کاشیکاری شده است. با توجه به تخریب کتیبه برجا مانده مقبره، هیچ سند و مدرکی دال بر احداث این بنا در دست نبوده است.

انتخابات شورای شهر و جلوگیری از تکرار آزمون و خطا

تجربه چندین ساله انتخابات شورا در مشگین‌شهر ثابت کرده است که دکتر ، مهندس و ... ملاک خوبی برای انتخاب نبوده‌اند و صرفا مدرک خوب به مبنای کار آیی نبوده است.

قطع 256 هکتار باغ درخت سیب در مشگین شهر

نبود ساز و کار مناسب در زمینه صادرات، سرمازدگی، تگرگ و  وجود سم‌های قلابی در بازار باعث شد کیفیت محصولات رفته رفته افت کند و بازار فروش خود را به خاطر لکه‌دار بودن میوه از دست بدهد.

بلاتکلیفی معاونت فرمانداری بخاطر تردید بین دو نفر

بحث انتخاب معاون فرماندار در مشگین‌شهر انگار به یک معضل مدیریتی در استان نیز تبدیل شده است چرا که چندین مدت است مسؤولان مابین دو فرد برای این پست در تردید هستند.

مدیریت مالی در شهرداری مشگین شهر وجود ندارد

فرماندار مشگین شهر می گوید: مدیریت مالی مناسبی در شهرداری صورت نمی‌گیرد به طوری که شهرداری اگر تنها ممیزی املاک خود را سر و سامان دهد می‌تواند به یک منبع مالی مناسبی دست پیدا تا اینگونه در بحث مالی دچار مشکل نشود.

معابر اصلی مشگین شهر برفروبی شده است

شهردار مشگین‌شهر گفت: برفروبی خیابانها و پیاده روها خصوصاً مسیرهای اصلی و منتهی به مراکز خدماتی و درمانی انجام شده و تردد به سهولت انجام می‌پذیرد.

شاهکار یا خلاف آشکار در شهرداری مشگین شهر ؟!

 آیا سکوت در مقابل اعمال مغایر قانون مقررات و بی تفاوتی به آن جرم نیست؟ اگر کسانی چند سال قبل با استخدام غیر قانونی این مشکلات را بر شهرداری منطقه ما تحمیل کرده اند چرا حضرتعالی با همکاری اعضای محترم شورا ودایره حقوقی شهرداری برابر قانون شکایت و اقدام قانونی نمی نماید؟!

بدهی 25 میلیاردی شهرداری مشگین به تامین اجتماعی

مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: شهرداری مشگین شهر 25 میلیارد ریال به تامین اجتماعی بدهی دارد.

پاساژهای مشگین شهر ایمنی ندارند

شهرداری مشگین شهر با گله مندی از برخی مراکز تجاری شهر گفت: متاسفانه در احداث برخی از پاساژها، ایمنی لازم را رعایت نکرده‌اند هر چند اخطاریه‌های لازم صادر شده اما نیاز به توجه ویژه دارد تا شاهد حوادثی همچون ساختمال پلاسکو در تهران نباشیم.

استخدام کارگران 60 ساله و کار افتاده در شهرداری مشگین

شهردار مشگین شهر با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته فردی در سن ۶۵سال استخدام‌ و هم اکنون در سن ۷۲ سالگی کار خدماتی انجام می دهد، ادامه داد: برخی از نیروها مشکلات جسمی داشته و جهت حضور در محل کارشان با چرخ دستی توسط خانواده  حاضر می شوند.

جاده مشگین شهر، پارس آباد 33 قربانی گرفت

فرمانده پلیس راه استان اردبیل گفت: برغم کاهش قابل توجه میزان تصادفات رانندگی در جاده پارس آباد ، مشگین شهر نسبت به سال گذشته در 9 ماه سال جاری 33 نفر در این جاده کشته شده اند که سهم حوزه استحفاظی شهرستان مشگین شهر 18 نفر بوده است.

قاچاقچیان شیشه در مشگین شهر به دام افتادند

 فرمانده انتظامی شهرستان مشگین شهر از دستگیری ۳ قاچاقچی حرفه ای و سابقه دار خبر داد و گفت: در این عملیات ۲ کیلو و ۹۰۲ گرم شیشه کشف و ضبط شد.

سارق حرفه ای و سابقه دار دستگیر شد

این سارق حرفه ای و سابقه دار  مشگین شهر در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازجویی های پلیسی به ارتکاب 15 فقره سرقت اعتراف کرد.

انتقاد ولی ملکی از پرداخت نشدن غرامت باغداران

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی از پرداخت نشدن غرامت باغداران و کشاورزان خسارت دیده انتقاد کرد و گقت: تاکنون ریالی غرامت به خسارت دیدگان پرداخت نشده است.