نتیجه برای جستجوی عبارت «مشگین شهر»
نتیجه در صفحه

بدهی 25 میلیاردی شهرداری مشگین به تامین اجتماعی

مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: شهرداری مشگین شهر 25 میلیارد ریال به تامین اجتماعی بدهی دارد.

پاساژهای مشگین شهر ایمنی ندارند

شهرداری مشگین شهر با گله مندی از برخی مراکز تجاری شهر گفت: متاسفانه در احداث برخی از پاساژها، ایمنی لازم را رعایت نکرده‌اند هر چند اخطاریه‌های لازم صادر شده اما نیاز به توجه ویژه دارد تا شاهد حوادثی همچون ساختمال پلاسکو در تهران نباشیم.

استخدام کارگران 60 ساله و کار افتاده در شهرداری مشگین

شهردار مشگین شهر با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته فردی در سن ۶۵سال استخدام‌ و هم اکنون در سن ۷۲ سالگی کار خدماتی انجام می دهد، ادامه داد: برخی از نیروها مشکلات جسمی داشته و جهت حضور در محل کارشان با چرخ دستی توسط خانواده  حاضر می شوند.

جاده مشگین شهر، پارس آباد 33 قربانی گرفت

فرمانده پلیس راه استان اردبیل گفت: برغم کاهش قابل توجه میزان تصادفات رانندگی در جاده پارس آباد ، مشگین شهر نسبت به سال گذشته در 9 ماه سال جاری 33 نفر در این جاده کشته شده اند که سهم حوزه استحفاظی شهرستان مشگین شهر 18 نفر بوده است.

قاچاقچیان شیشه در مشگین شهر به دام افتادند

 فرمانده انتظامی شهرستان مشگین شهر از دستگیری ۳ قاچاقچی حرفه ای و سابقه دار خبر داد و گفت: در این عملیات ۲ کیلو و ۹۰۲ گرم شیشه کشف و ضبط شد.

سارق حرفه ای و سابقه دار دستگیر شد

این سارق حرفه ای و سابقه دار  مشگین شهر در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازجویی های پلیسی به ارتکاب 15 فقره سرقت اعتراف کرد.

انتقاد ولی ملکی از پرداخت نشدن غرامت باغداران

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی از پرداخت نشدن غرامت باغداران و کشاورزان خسارت دیده انتقاد کرد و گقت: تاکنون ریالی غرامت به خسارت دیدگان پرداخت نشده است.

درختان فسیل‌شده مشگین شهر با ۱،۵ میلیون سال قدمت

در روستای شیخ محمد لو از توابع شهرستان مشگین شهر درختان فسیل‌شده‌ای کشف شده که به گفته کارشناسان یادگار آخرین فعل‌وانفعالات آتشفشان کوه سبلان است.

آبگیری سد احمد بیگلوی مشگین تا 1.5 سال آینده

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: با تامین اعتبار لازم از محل مهار آبهای مرزی سد احمد بیگلوی مشگین شهر تا 1.5 سال آینده آبگیری خواهد شد.

تعطیلی برخی آبدرمانی ها در مشگین شهر

یکی از سرمایه گذاران می گوید: درگذشته کار بسیار بزرگ کردیم و بقیه سرمایه‌گذاران که از جان و مال خود گذشتند و در سخت‌ترین شرایط سرمایه‌گذاری ولی مظلوم واقع‌شده‌اند تا جاییکه باعث برخی مجتمع‌ها به حالت تعطیلی درآمدند.

مشگین شهر یکسال است که معاون فرماندار ندارد

اکنون نزدیک به یک سال از این جریانات سپری شده اما همچنان در طول این مدت جایگاه معاون فرماندار شهرستان خالی مانده و هیچ یک از مسئولان ارشد شهرستان نیز برای تکمیل این پست قدم برنداشته است.

مشگین شهر زعفرانی می شود

سطح زیر کشت زعفران در شهرستان مشگین شهر 2 هکتار و میزان تولید آن در سال گذشته با توجه به اینکه سال اول کاشت محصول بود یک کیلوگرم بود و انتظار می رود تولید این محصول امسال بیش از 2 کیلوگرم باشد.

ایجاد دو نیروگاه جدید در مشگین شهر

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت که به زودی 2 نیروگاه تولید جریان برق  توسط بخش خصوصی در شهرستان مشگین شهر ایجاد می شود.