ارزش‌ های والای شهدا باید از دانشگاه‌ها گسترش یابد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل اظهار کرد: «دانشگاه‌ها باید عزت، استقلال و معنویت و ارزش‌های والای شهدا را بسط و گسترش دهند.»

تدفین شهید گمنام در واحد پارس‌آباد مغان

آیین تشییع خاکسپاری شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان با حضور هزاران نفری اقشار مختلف مردم برگزار شد.

شهید گمنام در دانشگاه آزاد پارس آباد تدفین شد/ تصاویر

این شهید گمنام دوران دفاع مقدس ۲۵ ساله بوده و در سال ۱۳۶۵ در عملیات غرور آفرین کربلای ۴ به درجه رفیع شهادت نایل آمده است.

کارگران شهرداری پارس آباد تجمع کردند

 حدود 25 نفر از کارگران شهرداري پارس آباد که 6 ماه است دستمزد آنان پرداخت نشده، مي گويند: خدا را خوش می‌آید ما زندگی خود را با قرض بگذرانیم آیا مسئولان می‌توانند بدون حقوق همچون ما زندگی کنند.

فرماندار پارس آباد پیش مسئولان دست به تفنگ شد/ تصاویر

همزمان با ایام الله دهه فجر فرماندار و مسئولان شهرستان پارس آباد با حضور در سالن ورزشي 9 دي، میزان توانمندی خود در تیراندازی با تفنگ بادي را محک زدند.

فرماندار پارس آباد پیش مسئولان دست به تفنگ شد/ تصاویر

همزمان با ایام الله دهه فجر فرماندار و مسئولان شهرستان پارس آباد با حضور در سالن ورزشي 9 دي، میزان توانمندی خود در تیراندازی با تفنگ بادي را محک زدند.

اسامی کاندیداهای احتمالی شورای شهر در پارس آباد/ تصاوير

 با نزدیک شدن به زمان انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا حضور چهره های مختلف جهت کاندیداتوری در این دوره از شورای اسلامی شهر پارس آباد گرم تر و پررنگ تر می شود.

نصب بنر عجیب توسط شهرداری پارس آباد/عکس

شهرداری پارس آباد در اقدامی عجیب و شاید ناشیانه اقدام به نصب بنری کرده است که با فرم نامه نوشته شده و در سطح شهر نصب شده است.

اعتراض مردم پارس‌آباد به کم کاری شهردار در امور شهری

اعتراض مردم پارس‌آباد در تداوم اعتراضات سه ماه اخیر بوده است، در چند ماه اخیر استاندار نیز تصمیم به معلق کردن شهردار گرفت اما با رایزنی‌ها برای جلوگیری از آسیب به شهر و شهروندان از شهردار درخواست کردیم تمهیداتی را جهت ساماندهی در پیش گیرد.

9 درصد زنان معتاد پارس آباد، شیشه ای هستند

رئیس اداره بهزیستی پارس‌آباد با اشاره به اینکه 50 درصد طلاق‌ها در این شهرستان به خاطر اعتیاد است، عنوان کرد: 20 درصد معتادان از مواد شیشه‌ای استفاده می کنند که 9 درصد آنان را زنان تشکیل می‌دهند که به خاطر تبلیغات منفی مثل لاغر کننده، سفیده کننده در دام اعتیاد دچار می‌شوند.

شرط راه اندازی بندر خشک اصلاندوز

سخنگوی کمسیون عمران مجلس با تاکید براینکه تقویت آزادراه ها در استان اردبیل موفقیت بیشتر بندر خشک مغان را در پی خواهد داشت، تصریح کرد: ایفای نقش بندری در مغان منوط به ایجاد زیرساخت های کافی است.

گربه وحشی براثر برخورد با خودرو تلف شد

یک قلاده از نادرترين گونه هاي گربه جنگلی در ورودی شهرک آیت الله غفاری کشت و صنعت مغان به علت نامعلومی از بین رفت.

کوچکترین خودروی اتومات در پارس آباد ساخته شد/عکس

یک جوان خلاق اهل شهرستان پارس آباد مغان کوچکترین و سبک ترین نمونه خودرو بنزین سوز جهان با گیربکس اتومات را طراحی و تولید کرد.

جاده‌ای که امان خودروها را بريده است/ تصاویر

تصاویری از وضعیت اسفبار جاده پارس‌آباد – ملاکندی را مشاهده می‌کنید که تردد خودروهاي عبوري را بسیار دشوار کرده است.

کشف31 کیلوگرم مواد مخدر در پارس آباد

فرماندار پارس آباد مغان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون افزون بر 31 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف شده است.