روزانه ۴۰ تن انواع زباله در شهر گرمی تولید می شود

شهردار گرمی گفت: روزانه ۴۰ تن انواع زباله در شهر گرمی تولید می شود که پیش از این به صورت سنتی و به ۳۵ نفر از خدمه شهرداری گرمی جمع آوری و به محل دفن زباله انتقال می یافت

با مناطق گردشگری گرمی بیشتر آشنا شوید

منطقه «گرمی» دارای جاذبه گردشگری و از کهن ترین مناطق دشت مغان که آثار تاریخی به دست آمده از آن نشان گر قدمت بالای این شهرستان است.

مصادره لایروبی رودخانه گرمی به نام ادارات

شهردار گرمی با بی‌ اساس خواندن موضوعات مطرح شده در رسانه‌های مجازی شهرستان افزود: لایروبی‌های انجام شده توسط امور آب، با پیگیری مکرر و مکاتبات متعدد شهرداری اجرایی شده است.

حکم فرمانداری شهرستان گرمی تایید شد

رحمانی فضلی در حکمی ابراهیم امامی که پیش از این فرماندار شهرستان مشگین شهر بود بعنوان فرماندار شهرستان گرمی در استان اردبیل منصوب کرد.

ایجاد پارکینگ خودروهای توقیفی توسط دانشگاه آزاد گرمی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی ایجاد پارکینگ خودروهای توقیفی را از دیگر موارد درآمدزا برای دانشگاه دانست و افزود: برای تحقق این مهم مراحل اخذ مجوز از نیروی انتظامی در حال انجام است.

شهرداری گرمی مدیریت مالی کارخانه آسفالت را ندارد

نماینده مردم گرمی گفت: ما اکنون شاهد هستیم شهرداری توان مالی برای مدیریت کارخانه آسفالت را ندارد و لازم است برای پویایی هرچه بیشتر در اختیار بخش خصوصی به صلاحدید اعضای شورا قرار گیرد.

بخشنامه عجیب فرماندار گرمی به ادارات

فرماندار گرمی مغان گفت: هیچ یک از دستگاه‌های دولتی نباید اختلافات خود را علنی و از طریق رسانه‌ها اعلام کنند.

وعده شهردار گرمی برای چراغانی سطح شهر

شهردار گرمی گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شهر گرمی به عنوان شهر چراغ استان اردبیل معرفی خواهد شد.

تابلو بزرگراه قفقاز گرمی سرکاری بوده است

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در رابطه با اظهارات فرماندار گرمی که گفته بود، بزرگراه قفقاز منطقه مغان را متحول می‌کند، گفت: هیچ مصوبه‌ای به نام بزرگراه قفقاز وجود نداشته و تابلو نصب شده نیز بدون مجوز لازم است و طرح در حال اجرا بهسازی سه راهی صحرا، رضی و امیرکندی است.

عاید 100 میلیاردی برای چند دلال تعاونی ها

فرماندار گرمی تصریح کرد: متاسفانه شاهد ضعف نظارت در تعاونی مرزنشینان شهرستان‌های مرزی هستیم که باعث می‌شود بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال خارج از دست اعضا به دست چند نفر دلال برسد. 

گرمی به پایانه صادرات محصولات کشاورزی استان می شود

 استاندار اردبیل گفت که با هماهنگی های صورت گرفته پایانه صادارات محصولات کشاورزی در گرمی ایجاد می شود و با این اقدام تحول اقتصادی را در این منطقه مرزی شاهد خواهیم بود.