۱۰ نفر سهم مشگین‌شهر از استخدام ۱۴۸ نفری

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اردبیل با انتشار آگهی در نظر دارد برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز مراکز بهداشتی و درمانی تحت پوشش طبق مجوزهای دریافتی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، تعداد ۱۴۸ نفر از افراد واجد الشرایط را از طریق امتحان عمومی، تخصصی و عملی (مهارتی) حسب شرایط پس از طی مراحل گزینش به صورت خرید خدمات از طریق بخش خصوصی (شرکتی) با در نظر گرفتن شرایط مندرج بکارگیری نماید.

برابر جدول اعلام شده تعداد نیروی انسانی مورد نیاز برای هر شهرستان براساس نیاز و طبق جدول پیوستی به شرح ذیل است:

جهت رویت متن آگهی و مدارک مورد نیاز ثبت نام کلیک نمائید.

شهرستان مشگین‌شهر با وجود اینکه بزرگترین شهرستان استان است و نیازمند نیروی انسانی بیشتری نسبت به سایر شهرستان‌ها، اما با وجود این از بین ۱۴۸ نفر سهم استانی تنها ۱۰ نفر به این شهرستان اختصاص یافته است که در مقایسه با سایر شهرستان‌ها بسیار اندک است.

بر اساس اطلاعیه علوم پزشکی یک نفر به عنوان کارشناس کامپیوتر، ۴ نفر امور خدماتی و ۵ نفر نیز به عنوان کمک پرستار در مشگین شهر جذب خواهند شد.

با توجه به اینکه اخیراً کلینیک تخصصی شهرستان نیز افتتاح شده و نیاز به نیروی انسانی در این شهرستان بیش از پیش احساس می‌شود اما به نظر می‌رسد مسئولان شهرستان در جذب نیروی انسانی بیشتر برای این شهرستان ناتوان بودند که کمترین سهم به این شهرستان اختصاص یافته است.

شماره خبر : 153074 - پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۵:۳۶
1396 copyright.