پلمپ ۵ باشگاه ورزشی متخلف در اردبیل

بهنام بهشتی در کارگاه پیشگیری از اعتیاد با رویکرد مبارزه با دوپینگ در سالن رضازاده اردبیل اظهار داشت: اعتیاد و دوپینگ خطری است جدی که ظرفیت و توانمندی جوانان را از بین می‌برد و جامعه را از وجود نیروی انسانی توانمند محروم می‌سازد.

وی گفت: با توجه به ضرورت و نیازهای آموزشی استان در این حوزه، تمهید مقدمات برگزاری چنین کارگاه‌هایی در سطح استان با پیشنهاد و تدابیر دبیرخانه شورا و مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان صورت گرفته است تا اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی لازم در این زمینه انجام شود.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل بیان کرد: هدف اصلی از برگزاری این کارگاه، دانش‌افزایی مدیران باشگاه‌های ورزشی، مربیان فعال و ورزشکاران در راستای پیشگیری از اعتیاد و مصون‌سازی جامعه ورزشکاران و محیط‌های ورزشی است.

بهشتی از پلمب پنج باشگاه ورزشی متخلف در سطح استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و افزود: هر روز مواد جدید نیروزا به بازار مصرف وارد می‌شود که ضروری است مربیان و ورزشکاران رشته‌های ورزشی مختلف آشنایی و اشرافیت کاملی به این گونه مواد و مضرات آنها داشته باشند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل با اشاره به حضور ۱۵۰ نفر از مدیران باشگاه‌های ورزشی، مربیان فعال و ورزشکاران در این کارگاه تصریح کرد: تلاش و جدیت بر این است تا با افزایش و تدام چنین کارگاه‌هایی زمینه‌ای را فراهم کنیم تا شاهد کاهش دوپینگ در باشگاه‌های ورزشی بوده و زمینه انجام فعالیت‌های ورزشی سالم و بانشاط را فراهم کنیم.

شماره خبر : 158216 - سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۵:۳۶
1396 copyright.