فاش شدن یک پرونده مزاحمت اینترنی بعد از ۸ سال پنهان کاری

سرهنگ علی قهرمان طالع در جمع خبرنگاران از فاش شدن یک پرونده مزاحمت اینترنی بعد از هشت سال پنهان کاری شاکیه خبر داد و گفت: متهم از طریق پیام‌رسان تلگرام برای نوعروس ایجاد مزاحمت می‌کرد.

به گفته رئیس پلیس فتا شاکیه با بیان اینکه دیگر قادر به پنهان‌کاری نبوده و به دلیل علاقه به همسر و زندگی‌شان می‌خواهد هر چه زودتر به زندگی طبیعی خود برگردد.

وی اضافه کرد: طبق اظهارات این شاکیه این رابطه دوستی ۸ سال قبل به مدت کوتاهی اتفاق افتاده و در این مدت با تهدیدات متهم با عذاب زندگی کرده و دیگر نمی‌تواند ادامه دهد ، خواستار برخورد قاطع پلیس با مجرم شد.

قهرمان طالع ادامه داد: پس از بررسی‌ها و اقدامات پلیس فتا، مشخص شد که شاکیه سال‌ها قبل با پسر جوانی دوست بوده و این رابطه دوستی منجر به تهیه تعدادی عکس خصوصی شاکیه از سوی متهم شده و این عکس‌ها ابزاری برای اخاذی طلا، پول نقد و حتی سفته از سوی وی شده است.

وی یادآور شد: در نهایت کارآگاهان سایبری با روش‌های تخصصی ضمن کشف محل زندگی متهم ، وی را دستگیر کردند و به پلیس فتا استان انتقال دادند و پس از تکمیل پرونده مجرم جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی تحویل داده شد.

رئیس پلیس فتا استان اردبیل گفت: والدین به‌عنوان رکن اصلی خانواده در صورت بروز چنین قضایایی عجولانه تصمیم نگرفته و با موضوع به‌صورت منطقی برخورد کرده و با اعتماد به پلیس، راه قانونی را در پیش‌گرفته و به‌هیچ‌وجه شخصاً اقدام به یافتن مزاحم با برقراری ارتباط، قرار ملاقات حضوری نکنند.

شماره خبر : 183153 - پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰:۰۸
1396 copyright.