dotکارگزاران صندوق بیمه کشاورزی استخدام می شوند

عکس,تصویر,ولی ملکی,
استخدام

نماینده مردم مشگین شهر می گوید: خوشبختانه یکشنبه هفته گذشته با تصویب نمایندگان مجلس قرار شد تمام کارگزاران بیمه محصولات کشاورزی به استخدام دولت در بیایند.

dotتعطیلی فعالیت کارخانه سیمان اردبیل تکذیب شد

عکس,تصویر,کارخانه سیمان,
عادل روحی,
خبرگزاری ایرنا,

مدیرعامل کارخانه سیمان اردبیل برخی شایعه و مطالب مطرح در فضای مجازی در باره توقف تولید این کارخانه و تعطیلی آن را تکذیب کرد و گفت: هم اکنون برخی تعمیرات داخلی در حال انجام است وپس ازپایان کار، کارخانه دوباره در مسیرتولید قرار می گیرد.

dotتکمیل بیمارستان ترومای اردبیل فعلا غیر ممکن است

عکس,تصویر,بیمارستان تروما,
سبلان ما,
بشیر خالقی,

 نانوای سوخته شده بخاطر کمبود امکانات در اردبیل به تبریز منتقل کردند از یک نماینده درباره علت عدم تکمیل بیمارستان ترومای اردبیل جویا شدیم و این نماینده علت طولانی شدن زمان ساخت این پروژه را که از سال 1386 آغاز شده را نامشخص خواند و گفت که بایستی منشاء این موضوع بررسی شود.

dotمساحت فضای سبز شهر اردبیل 375 هکتار است

عکس,تصویر,شهرداری اردبیل,
بهروز محبی

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز اردبیل افزود: مساحت فضای سبز شهر اردبیل 375 هکتار و سرانه فضای سبز عمومی شهر اردبیل 7.5 مترمربع است که با احتساب فضای سبز نیمه عمومی شامل باغات خصوصی، محوطه‌های ادارات و مجتمع‌های مسکونی این فضا 9 متر مربع است و با استاندارد فضای سبز کشور که 15 مترمربع است فاصله زیادی داریم.

dotشهروند اردبیلی در اداره صنعت و معدن خود را به آتش کشید

عکس,تصویر,

روز گذشته یک مرد نانوا در مقابل اداره کل صنعت و معدن و تجارت استان اردبیل اقدام به خودسوزی کرد.

dotراز تهیه و نامگذاری غذاهای سنتی استان اردبیل

عکس,تصویر,ونوس بهنود,
غذا,
حلوای سیاه,

کهنسال اردبیلی به یاد دارد که در گذشته با آغاز فصل سرما زنان دست به کار پختن قره حالوا می‌شدند و حالوا در گلوله‌های درشت در محل مناسبی به مانند آذوقه نگه‌داری می‌شد.

dotتنها کارخانه افتخار آفرین اردبیل هم تعطیل شد/سند

عکس,تصویر,

 رکود ساخت و ساز و کاهش بودجه‌های عمرانی باعث شده تا کارخانجات سیمان با کمبود تقاضا در بازار مواجه شوند و به تدریج به مرز تعطیلی برسند.

dotسنگ اندازی در راه شهرداری خیانت به شهر است

عکس,تصویر,سالار شاکر,
شورای اسلامی شهر اردبیل

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به اینکه تمامی خدمات شهرداری نمود عینی دارد، گفت: سنگ اندازی به این مجموعه در واقع خیانت به آینده شهرداری است.

dotآیا آب اردبیل کاملا بهداشتی است؟

عکس,تصویر,علی خاک‌ نژاد,
آب

مدیرکل آب و فاضلاب شهری استان اردبیل گفت: کیفیت آب در شهر اردبیل هیچ مشکلی ندارد و نظارت‌های اداره کل بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تاییدکننده این مطلب است.

dotتصمیم گیری شورا بدون داشتن اطلاعات کافی

عکس,تصویر,لیلا تقوی,
شورای اسلامی شهر اردبیل,

نایب رئیس شورای شهر اردبیل گفت: وقتی اعضای شورا از وجود و تعداد پل رو گذر شهر اردبیل اطلاع ندارند چگونه می خواهند در مورد احداث های پل رو گذر جدید تصمیم گیری کنند.

 

dotتهدید اعضای شورای شهر توسط یکی از کارمندان شهرداری

عکس,تصویر,حسین افسانه,
شورای اسلامی شهر اردبیل,

این کارمند با ادعای های خود درخواست کرده که مدیر یکی از بخش‌های شهرداری شده و پسر وی نیز باید استخدام شهرداری شود.

dotپشت پرده واگذاری زمین شورابیل به یکی از دوستان شورا

عکس,تصویر,ذکی‌ الله خوشبخت,
شورای اسلامی شهر اردبیل,

این عضو شورای شهر اردبیل در خصوص مقدار زمین اهدایی افزود: مقدار زمین نه ۱۰ هزار متر و نه هزار متر است بلکه حتی مقدار مشخص نشده و در طرح سرمایه‌گذاری تحت عنوان «جزیره» قید شده است.

dotظهور گورخوابان در شهر دارالامان اردبیل

عکس,تصویر,سبلان ما,

سطح شهر اردبیل حکایت از وضع بحرانی، هشدارگونه و رو به تزاید بی‌خانمان‌ها و کارتن خواب در این شهر دارد به طوری که در کنار هر سطل زباله تعبیه شده در معابر و میادین و به طور شبانه روزی می‌توان این گروه را بدون در نظر گرفتن جنسیت و سن به عینه مشاهده کرد.

dotتبدیل دبیرستان «صفوی» اردبیل به موزه آموزشی استان

عکس,تصویر,احمد ناصری,

مدیرکل آموزش‌و پرورش استان با اشاره به وجود آثار قابل توجه تاریخی در این بنا اضافه کرد: از جمله اینکه این مدرسه خود مجهز به چاه و محفظه آب بوده و در تمامی مدرسه لوله‌کشی آب صورت گرفته است.

dotهفت در مقدس برای رسیدن به حریم شیخ؛ ریشه دارالامان و دارالارشاد اردبیل

عکس,تصویر,ونوس بهنود,
شیخ صفی‌ الدین,

آنچه در این معماری یکی از رموز مگو است، طی هفت در برای رسیدن به محل دفن شیخ صفی‌الدین اردبیلی در بقعه است این هفت در حتی منجر به تغییر نام‌گذاری بخش‌هایی از شهر شده و این نام‌گذاری همچنان پابرجاست.